Ratches

Sniega dēļa stiprinājumu sprādzienu un sprūdratu nomaiņa

Protams, jūs nevēlaties palaist garām pusi dienas no ziemas sporta, meklējot sniega dēļu veikalu, kur jums varētu palīdzēt ar bojātu sprūdrata vai sprūdrata sprūdslēdzēju. Tāpēc, lai izvairītos no vilšanās, vienmēr pirms ziemas sporta nodarbībām pārbaudiet snovborda stiprinājuma detaļas.

Ja pamanāt, ka jūsu snovborda stiprinājumu ratches ir nolietojušās, ieteicams laikus nomainīt šīs svarīgās detaļas. Vai jūs to darāt pārāk vēlu? Tad jūs varat palaist garām veselu dienu slēpošanas trasēs. Jums nāksies uz vietas meklēt rezerves sprūdratus. Jums var nākties ilgi meklēt, jo ne katrā veikalā ir jūsu stiprinājumu zīmola preces. Tas ir dārgs laiks, ko jūs labprātāk būtu pavadījis uz slēpošanas trasēm.

Diemžēl ne visas sprūdratis ir universālas. Katram zīmolam ir savs biezums un platums. Mūsu sortimentā jūs atradīsiet dažādu stiprinājumu zīmolu sprūdratus. Cita starpā no Flow, Rome, Union un Burton. Jums piemērotās siksnas nav noliktavā? Tad sazinieties ar mums, lai mēs varam jums palīdzēt.

snowboard binding ratches

Nopirkt rezerves ratches snovborda sniega dēļa siksnas tiešsaistē

Snowboards.lv jūs esat īstajā vietā, lai iegādātos sniega dēli un visas to daļas, piemēram, sniega dēļa zābakus un sniega dēļa apģērbu. Pasūtiet droši tiešsaistē, un mēs ātri piegādāsim jūsu pasūtījumu, izmantojot PostNL. Vai vēlaties apmeklēt mūsu snovborda veikalu, lai apskatītu visu mūsu kolekciju? Esiet laipni gaidīti. Pie mums ir viegli nokļūt, un autostāvvieta ir bezmaksas.