Parka stiprinājumi

Nopirkt parka snovborda stiprinājumus

Vai jums jau pieder parka snovborda dēlis un jūs joprojām meklējat kādu labu parka snovborda stiprinājumu? Tad esat nonācis īstajā vietā vietnē Snowboards.lv. Ja jūs regulāri var sastapt funparkā, neizvairāties no kickeriem un vēlaties noķert katru rail, jūs zināt, ka esat īsts parka braucējs. Snovbords stiprinājumi, kas labi sader ar šo stilu, bieži vien ir vieglāki un elastīgāki. Tā kā tās ir vieglākas, griešanās gaisā būs vieglāka. Turklāt elastīgums ļauj jums izdarīt lielāku spiedienu uz siksnu, lai veiktu satvērienus. Ja pēc trika vai lēciena jums neizdosies ideāli piezemēties, elastīgāka augstpapēža stiprinājums jūs uzreiz nesodīs.

Parka stiprinājumi iesācējiem

Pateicoties saudzīgajam raksturam un gludajai augstajai mugurai, parka stiprinājumi ir lieliski piemēroti arī iesācējiem snovbordistiem. Parka slēpju stiprinājumu maigāka lokanība atvieglo manevrēšanu pie mazāka ātruma. Turklāt šīs saites ļauj jums, jo īpaši ar zemāku augsto atzveltni, stāvēt taisnāk. Atšķirībā no stingrajiem, uz freeridu orientētajiem snovborda stiprinājumiem ne katra kļūda tiks sodīta.

park bindingen

Kam jāpievērš uzmanība, iegādājoties parka stiprinājumus?

Pērkot parka stiprinājumus, ir svarīgi pievērst uzmanību dažām specifiskām īpašībām, kas ir būtiskas optimālai parka pieredzei. Parka stiprinājumi ir īpaši paredzēti snovbordistiem, kuri vēlas koncentrēties uz frīstaila braukšanu un triku veikšanu snovparkā. Šeit ir daži galvenie punkti, kas jāpatur prātā, iegādājoties parka stiprinājumus:

  1. Elastīgumam: Parka stiprinājumiem jābūt mīkstiem vai vidēji elastīgiem. Šī mīkstākā elastība sniedz snovbordistiem kustību brīvību, kas nepieciešama triku veikšanai un ērtai kustībai parkā.
  2. Asimetriska konstrukcija: Daudzām parka stiprinājumiem ir asimetriska konstrukcija ar asimetrisku augšējo daļu. Tas nodrošina labāku atbalstu sānu kustībām un piezemēšanām, kas ir svarīgi, veicot frīstaila manevrus.
  3. Ērtas siksnas: Parka siksnām jābūt ērtām un labi piegulošām siksnām. Tas nodrošina, ka pēdas stabili turas savā vietā, bet vienlaikus sniedz pietiekamu kustību brīvību triku veikšanai.
  4. Ātra un vienkārša regulēšanas sistēma: Parkā snovbordistiem bieži vien ir nepieciešams pielāgot stiprinājumus dažādām situācijām. Tāpēc ātra un vienkārša regulēšanas sistēma ir būtiska, lai braukšana būtu ērta un efektīva.

Pievēršot uzmanību šīm īpašībām, jūs varat atrast ideālus parka stiprinājumus, kas veicina lielisku freestyle pieredzi snovparkā.

Park bindingen

park snowboard bindingen

Vai jūs varat braukt brīvajā stilā ar parka stiprinājumiem?

Lai gan parka siksnas ir paredzētas frīstaila braukšanai un triku veikšanai sniega parkā, tās var izmantot arī brīvā braukšanā. Tomēr ir svarīgi saprast, ka parka stiprinājumiem un freerida stiprinājumiem ir nedaudz atšķirīgas īpašības, kas var ietekmēt jūsu sniegumu un pieredzi, braucot brīvā dabā.

Parka siksnām parasti ir mīkstāka lokanība un mazāks svars, tāpēc tās ir lieliski piemērotas triku veikšanai un ātru kustību veikšanai parkā. Tomēr šis elastīgums var būt mazāk elastīgs, braucot lielā ātrumā un uz nelīdzenāka reljefa, kas var ietekmēt braukšanu brīvā dabā.

Savukārt frīerida siksnām parasti ir stingrāka konstrukcija, un tās nodrošina lielāku atbalstu un atsaucību, tāpēc tās ir ideāli piemērotas braukšanai ārpus slēpošanas trases, dziļā sniegā un lielā ātrumā.

Lai gan tehniski jūs varat braukt brīvā dabā ar "park" stiprinājumiem, jums var nebūt tāda paša līmeņa stabilitātes un kontroles kā ar īpašiem "freeride" stiprinājumiem. Ja plānojat galvenokārt nodarboties ar freeridu, ieteicams ieguldīt līdzekļus tieši freeridam paredzētās stiprinājumos, jo tie nodrošinās jums labāku vispārējo pieredzi šādā apvidū.

Tomēr, ja vēlaties kombinēt neregulārus braucienus brīvajā dabā ar dažām brīvā stila izklaidēm sniega parkā, parka stiprinājumi joprojām var būt piemērota izvēle. Galu galā tas ir atkarīgs no jūsu personīgajām vēlmēm un braukšanas stila.

park  snowboard bindingen

Labākie parka snovborda stiprinājumi

Mēs regulāri saņemam jautājumu, kuri sniega dēļa stiprinājumi ir labākie. Atbilde uz šo jautājumu nav tik vienkārša. Labākais parka sniega slēpju stiprinājums jums ir tas, kas jums vislabāk atbilst budžeta, izmēra un zīmola izvēles ziņā. Mūsu veikalā jūs atradīsiet labāko zīmolu parka stiprinājumus, tostarp Clew, Bataleon, Union, Burton, Flow, Arbor, Bent Metal, Rome un Jones.

Parka snovborda stiprinājumi tiešsaistē

Pasūtiet jaunus Park snovborda stiprinājumus droši un ātri sniega dēļi.lv. Jūs varat viegli un ātri filtrēt pēc zīmola, izmēra un tipa, lai atrastu labākās saites. Vai jums nepieciešama papildu informācija? Vai arī vēlaties redzēt stiprinājumus klātienē? Apmeklējiet mūsu snovborda veikalu. Papildus foršajām frīstaila snovborda stiprinājumiem jūs varat atrast arī labus snovborda zābakus. sniega dēļi un labus snovborda zābakus. Jūs varat atrast freestyle sniega dēļi, park sniega dēļi, all mountain sniega dēļi, freeride sniega dēļi un carving sniega dēļi.