Snovbords uzlabota sasiešana

Nopirkt Snovborda stiprinājumi pieredzējušiem snovbordistiem


Ja esat braucis ar sniega dēli vairākus gadus, jūs varētu sevi dēvēt par pieredzējušu snovbordistu. Kad jūsu līmenis paaugstinās, acīmredzot jums ir nepieciešams snovborda aprīkojums ar augstu potenciālu. Padomājiet par pieredzējušiem snovbordistiem, snovborda zābakiem ar vidēju vai stingru lokanību un snovborda stiprinājumiem pieredzējušiem. Saišu stiprinājumi progresīvajiem parasti ir mazliet cietāki un reaģē tiešāk. Jo stingrāka ir sniega siksna, jo tiešāk tā nodod enerģiju snovbordam. Īpaši, braucot ātrāk, jūs pamanīsiet, ka tas nodrošina lielāku kontroli, salīdzinot ar elastīgāku slēpju stiprinājumu.

snowboard bindingen gevorderde

Uzlabotas sniega dēļa saites cena bieži vien ir tikai augstāka nekā iesācēja sniega dēļa saites cena. Tas ir saistīts ar materiāliem, kas izmantoti, lai izgatavotu slēpju stiprinājumu. Tām bieži vien ir alumīnija sprūdratis un ērtākas siksnas. Turklāt pamatplāksne un augstpapēža ir izgatavotas no izturīgāka materiāla. Bataleon Burton Mūsu plašajā snovborda stiprinājumu kolekcijā atradīsiet iesācēju stiprinājumus no labākajiem zīmoliem, piemēram, Clew , , ,Rome, Union, Flow, Nidecker un Bent Metal.

Uz ko vērst uzmanību, iegādājoties sniega dēļa stiprinājumus iesācējiem?

Pērkot modernas snovborda stiprinājumus, ir vairāki svarīgi faktori, kas jāņem vērā. Kā pieredzējušam snovbordistam jums, visticamāk, ir specifiskākas prasības un vēlmes attiecībā uz jūsu sniega siksnām. Lūk, daži padomi, kam jāpievērš uzmanība:

  1. Elastība: kā pieredzējušam snovbordistam jums varētu būt vajadzīgi sniega slēpju stiprinājumi ar īpašu elastību, kas atbilst jūsu braukšanas stilam un vēlmēm. Stīvākas saites var nodrošināt lielāku atsaucību un kontroli, savukārt mīkstākas saites nodrošina lielāku rotaļīgumu un elastību.
  2. Saišu veids: Ir dažādi saišu veidi, piemēram, tradicionālās siksnu saites, aizmugurējās ieejas saites un step-on saites. Izvēlieties veidu, kas vislabāk atbilst jūsu komfortam un pieredzei.
  3. Pielāgojamība: pieredzējušiem snovbordistiem bieži vien ir nepieciešami īpaši iestatījumi, lai optimizētu sniegumu. Izvēlieties slēpju stiprinājumus ar pietiekamu regulējamību augstās muguras rotācijai, siksnu pozīcijai un slīpumam uz priekšu.
  4. Materiāls un amortizācija: Aplūkojiet stiprinājumos izmantotos materiālus un meklējiet papildu amortizācijas tehnoloģiju, lai samazinātu triecienus un vibrāciju, kas var būt īpaši noderīga, braucot lielā ātrumā un nelīdzenā apvidū.
  5. Savietojamība: pārliecinieties, vai stiprinājumi ir saderīgi ar jūsu snovborda zābakiem un snovborda dēli. Ne visi stiprinājumi der visiem snovborda dēļiem, tāpēc pārbaudiet stiprināšanas iespējas.
  6. Atsauksmes: Lai gūtu priekšstatu par stiprinājumu veiktspēju un izturību, izlasiet citu snovbordistu atsauksmes un atsauksmes.

Pievēršot uzmanību šiem faktoriem, jūs varat izvēlēties snovborda stiprinājumus, kas pilnībā atbilst jūsu kā pieredzējuša snovbordista līmenim, stilam un vēlmēm.

Snovborda sniega siksnu stiprinājumi

Pēc dažām lieliskas snovborda braukšanas nedēļām jums, iespējams, ir izveidojušās priekšroka noteiktam braukšanas stilam. Katrs braukšanas stils dod priekšroku atšķirīgai stancei. Vai esat īsts frīstaila piekritējs un bieži apmeklējat funparku? Tad ieteicams uzstādīt snovborda stiprinājumus +15 un -15 grādu leņķī. Tas atvieglo braukšanu abos virzienos.
Vai esat vairāk frīderis un labprātāk braucat tikai pa slēpēm? Tad jūs varētu izvēlēties novietot stiprinājumus nedaudz atpakaļ un aizmugurējo kāju novietot nedaudz taisnāk, bet priekšējo kāju - atkal nedaudz slīpāk.

Kāda ir atšķirība starp sniega dēļa siksnu stiprinājumiem pieredzējušiem un iesācējiem?

Snovborda stiprinājumu atšķirība starp uzlaboto un iesācēju sniega dēļa stiprinājumiem galvenokārt slēpjas tehniskajās specifikācijās un veiktspējas īpašībās, lai tie atbilstu snovbordistu līmenim un braukšanas stilam.

Saišu stiprinājumi iesācējiem parasti ir izstrādāti, liekot uzsvaru uz vienkāršību un piedošanu. Tiem bieži vien ir mīkstāka lokanība, kas atvieglo to vadāmību un nodrošina lielāku rotaļīgumu. Regulēšanas iespējas bieži vien ir ierobežotākas, un uzsvars tiek likts uz lietošanas ērtumu un komfortu.

No otras puses, pieredzējušajiem siksnas ir izstrādātas ar tehniskāku un uz veiktspēju orientētu pieeju. Tām bieži vien ir stingrāka lokanība, lai nodrošinātu labāku reakciju un kontroli, braucot ar lielāku ātrumu un sarežģītos apstākļos. Progresīvie snovbordisti parasti var pielāgot savus stiprinājumus atbilstoši savām īpašajām vēlmēm, piemēram, siksnu pozīcijai un slīpumam uz priekšu.

Turklāt progresīvajos stiprinājumos var izmantot modernākus materiālus un tehnoloģijas, piemēram, papildu amortizāciju, lai mazinātu triecienu, vieglas konstrukcijas un modernus highbacks.

Ir svarīgi izvēlēties jūsu līmenim un braukšanas stilam atbilstošus stiprinājumus, jo pareizi izvēlēti stiprinājumi var uzlabot jūsu snovborda pieredzi un palīdzēt jums attīstīt savas prasmes. Iesācējiem labāk izvēlēties tādus stiprinājumus, kas ir ērti lietojami, savukārt pieredzējušie snovbordisti var meklēt tehnisku un uz veiktspēju orientētus stiprinājumus, kas atbilst viņu vajadzībām.

Iegādājieties modernus snovborda stiprinājumus tiešsaistē Snowboards.eu/dk

Vai jūs precīzi zināt, kuras modernās snovborda saites būs piemērotas jūsu dēlim? Tad droši un ātri pasūtiet stiprinājumus tiešsaistē. Vai jums ir nepieciešama papildu informācija, lai izdarītu pareizo izvēli? Sazinieties ar mums vai iegriezieties mūsu snovborda veikalā. Papildus lieliskām sieviešu snovborda sniega dēļu stiprinājumiem mūsu veikalā un interneta veikalā jūs varat atrast arī lieliskus sieviešu snovborda dēļus un zābakus.

Apskatiet visu mūsu sniega dēļu stiprinājumu kolekciju.

snowboard binding gevorderde