Union saites

Union pirkt saites

Meklējat jauku Union saišu komplektu? Tad esat nonācis īstajā vietā vietnē Snowboards.lv! Mūsu kolekcijā jūs atradīsiet jaunos Union stiprinājumus gan vīriešiem, gan sievietēm skaistākajās un jaunākajās krāsās. Vai jūs jau zināt, kuras Union saites ir piemērotas jūsu braukšanas stilam vai lieliski sader ar jūsu snovbordu? Tad aplūkojiet jaunākos stiprinājumus no Union.

Stāsts par Union stiprinājumiem

Union Binding Company ir pasaules līderis snovborda stiprinājumu ražošanā un izstrādē. Arvien vairāk snovbordistu visā pasaulē uzticas Union vairāk nekā jebkuram citam šobrīd tirgū pieejamam saišu zīmolam. Uzņēmumā Union viss ir saistīts ar koncentrēšanos un mērķtiecību. Devīze "Stronger" apzīmē ne tikai produktu - tā atspoguļo visus uzņēmuma aspektus.

Union Uzņēmumu Bindings 2005. gadā Sietlā, Vašingtonas štatā, dibināja Martino Fumagalli un Džordžs Klekners. Viņiem bija liela pieredze, kas gūta, strādājot iepriekš Northwave/Drake, un viņi juta, ka sniega dēļu tirgū ir pienācis laiks radīt jaunu un svaigu sniega dēļu stiprinājumu zīmolu. Viņi strauji ienāca snovborda tirgū ar ārkārtīgi izturīgu un stingru sniega siksnu. Līdz pat šai dienai uzņēmums joprojām ir neatkarīgs un pieder darbiniekiem, kuri nodarbojas ar Union stiprinājumiem.

union snowboard bindingen

Kāda izmēra Union stiprinājumi man ir vajadzīgi?

Pirms pasūtīt jaunas Union saites, ir svarīgi noteikt pareizo izmēru. Vispirms rūpīgi aplūkojiet izmēru, kas norādīts jūsu snovborda zābakam. Vīriešu modeļu izmēri ir S, M un L. S izmērs ir 37-41, bet M izmērs ir 40-43. L izmērs ir lielākais izmērs, un tas ir no 43 līdz lielākam.

Sievietēm domāto Union stiprinājumu izmēri ir nedaudz atšķirīgi. S izmērs ir 34-37, bet M izmērs - 41.

Visus Union stiprinājumus var lieliski pielāgot zābakam. Iespējas ir neierobežotas, tāpēc jūs vienmēr varēsiet sniega dēļa zābakus centrēt savās stiprinājumos.

Union stiprinājumu priekšrocības

Union Snovborda stiprinājumi piedāvā virkni priekšrocību, kas ir būtiskas gan iesācējiem, gan pieredzējušiem snovbordistiem. Šie stiprinājumi ir pazīstami ar izcilu veiktspēju un komfortu, padarot tos par iecienītu izvēli visu līmeņu snovbordistu vidū.
Viena no galvenajām Union stiprinājumu priekšrocībām ir to izturība un kvalitāte. Tie ir ražoti, izmantojot augstas kvalitātes materiālus un progresīvas tehnoloģijas, kā rezultātā radīti stiprinājumi, kas spēj izturēt skarbos snovborda apstākļus un kalpo ilgu laiku.
Turklāt Union stiprinājumi nodrošina precīzu un atsaucīgu stiprinājumu. Dažādas regulēšanas iespējas ļauj pielāgot stiprinājumus savām vēlmēm un stilam, nodrošinot pilnīgu kontroli pār savu snovbordu. Precīzs stiprinājums nodrošina tūlītēju kustību nodošanu, ļaujot jums bez piepūles vadīt, griezt un izpildīt trikus.
Arī Union stiprinājumu komforts ir ievērojams. Ar ergonomiski veidotām siksnām un amortizācijas sistēmām tās nodrošina patīkamu braukšanas pieredzi pat garās dienās uz kalna. Jūs varat paļauties uz to, ka jūsu kājas ir labi atbalstītas un visi triecieni tiek absorbēti.

Visbeidzot, Union stiprinājumi ir pieejami dažādos modeļos un stilos, tāpēc jūs varat izvēlēties sev piemērotāko stiprinājumu. Neatkarīgi no tā, vai esat frīstaileris, frīderis vai all-mountain snovbordists, ir Union saites, kas atbilst jūsu vajadzībām un palīdzēs jums gūt maksimālu gandarījumu par savu snovborda pieredzi.

snowboard bindingen union

Kāpēc Union stiprinājumi ir tik populāri?

Praktiski visas Union stiprinājumos iestrādātās sastāvdaļas ir izgatavotas pašu spēkiem. Tas nozīmē, ka šajās stiprinājumos iestrādātās tehnoloģijas nav atrodamas nekur citur. Union ir pazīstams kā izturīgs uzņēmums, kas ražo kvalitatīvu aprīkojumu, kas turpina darboties pat smagos apstākļos, taču nepadara kompromisus komforta ziņā. Gadu gaitā Union ir izstrādājis vairākus jaunus materiālus, piemēram, ekstrudēto alumīniju, injicēto magniju vai Machined Coring™. Rezultātā Union siksnas ir vieglākas, atsaucīgākas un izturīgākas nekā citas tirgū pieejamās siksnas. Forged Carbon arī pārspēj robežas, kad runa ir par izturību un svaru.

Populārākās snovborda saites Union

Populārākos Union stiprinājumu modeļus bieži vien raksturo to daudzpusība, veiktspēja un pielāgošanās spēja dažādiem braukšanas stiliem. Viens no populārākajiem modeļiem ir Union Force stiprinājums. Pateicoties izturībai, atsaucīgam stiprinājumam un izcilam amortizējumam, Force ir iecienīts gan iesācēju, gan pieredzējušu snovbordistu vidū. Šī siksna nodrošina uzticamu veiktspēju dažādos apvidos un ir piemērota gan frīstaila, gan frīeraida, gan all-mountain braucējiem.

Vēl viens populārs modelis ir Union Atlas stiprinājums. Šī siksna ir pazīstama ar savu stingrību un atsaucību, tāpēc tā ir ideāli piemērota agresīvam karvingam un ātriem nobraucieniem. Atlas piedāvā arī pietiekamu amortizāciju, lai absorbētu triecienus, nodrošinot vienmērīgu braukšanu pa nelīdzenu virsmu.

Frīstaila entuziastiem Union Contact ir ļoti iecienīta izvēle. Pateicoties tās vieglajam svaram un elastīgajam dizainam, Contact ir ideāli piemērota triku un lēcienu veikšanai parkā. Minimālais kontakts ar dēli nodrošina tiešu un dabisku dēļa sajūtu.

Visbeidzot, Union Strata stiprinājumu iecienījuši snovbordisti, kuri dod priekšroku stiprinājumam, kas piemērots gan freestyle, gan freeraidam. Ar regulējamu lokanību un ērtu piegulumu Strata nodrošina daudzpusību un kontroli dažādos apstākļos.

Šie modeļi ir tikai daži no populārākajiem Union stiprinājumiem. Katrai siksnai ir unikālas īpašības, kas piemērotas dažādiem braukšanas stiliem un vēlmēm. Pirms izvēles izdarīšanas ieteicams apsvērt, kuras funkcijas vislabāk atbilst jūsu snovborda pieredzei. Ar Union stiprinājumiem varat paļauties uz augstas kvalitātes veiktspēju un lielisku braukšanas pieredzi neatkarīgi no tā, kuru modeli izvēlaties.

Union Pasūtiet stiprinājumus tiešsaistē vietnē Snowboards.lv

Vai jau precīzi zināt, kuri Union stiprinājumi jums ir vispiemērotākie? Tad droši un ātri pasūtiet tos Snowboards.lv. Mēs ātri un bez maksas piegādāsim Union stiprinājumus līdz jūsu mājām. Vai jums ir nepieciešama papildu informācija vai vēlaties uzzināt, kurš modelis jums ir vispiemērotākais? Vai vienkārši vēlaties redzēt stiprinājumus reālajā dzīvē? Tad iegriezieties mūsu snovborda veikalā. Mūsu veikals ir viegli sasniedzams. Un jūs varat novietot savu automašīnu bez maksas.

Apskatiet visu mūsu sniega dēļu stiprinājumu kolekciju.

union snowboard bindingen