All-mountain sniega dēļi

  • #1 Snovbordi
  • Visas tavs mīļākās zīmes vienā vietā
  • Pasūti līdz plkst. 15:00 = tāpat dienā nosūtīts
  • Bezmaksas piegāde no € 99.95

Bieži uzdotie jautājumi

What is an all-mountain snowboard?

An all-mountain snowboard is a versatile type of snowboard that is designed to perform on various terrains and in diverse conditions on the mountain. It is suitable for snowboarders who enjoy exploring the entire mountain and adapting to different riding styles, such as freeriding, groomer runs, and even a bit of freestyle.

Why choose an all-mountain snowboard?

There are several reasons why you might choose an all-mountain snowboard, depending on your interests and riding style. If you prefer versatility, all-around performance, diversity, and ease of learning, then an all-mountain snowboard is a good choice.

What is the cost of an all-mountain snowboard?

The price of an all-mountain snowboard can vary depending on various factors such as the brand, quality, technologies used, and any additional features. Generally, the prices of all-mountain snowboards range between €300 and €800. However, there are also cheaper or more expensive options available depending on your budget and the specific features you are looking for.

What is the best all-mountain snowboard?

Determining the best all-mountain snowboard is subjective and depends on individual preferences, riding style, and experience level. However, there are several all-mountain snowboards that are generally well-rated and popular among snowboarders.

How long should an all-mountain snowboard be?

The length of an all-mountain snowboard depends on various factors, including your height, weight, riding style, and preferences. Generally, an all-mountain snowboard is selected to be approximately 20cm below body weight.

Nopirkt All-mountain snovbords

Jums nav konkrēta snovborda stila? Vai jūs labprātāk izmantojat visu kalnu? Tad vislabākā izvēle ir all-mountain sniega dēlis. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties izbraukt trasi, izbraukt apli parkā vai uzzīmēt svaigas līnijas svaigā pūderī. All-mountain dēlis būtībā ir universāls dēlis, un ar to jūs varēsiet pārvarēt visu un jebkurā apvidū. Mūsu kolekcijā sniega dēļi jūs atradīsiet visu kalnu sniega dēļi no labākajiem zīmoliem, piemēram,, Bataleon, Jones, , Lib-Tech, Roxy, Arbor, Burton, Nidecker, Rome, Capita un Gnu.

Kas ir all twin kalnu sniega dēlis?

Kā liecina nosaukums, all twin mountain sniega dēlis ir dēlis, kas ļauj labi darboties gandrīz visā kalnā. Vairumā gadījumu šiem dēļiem ir Directional Twin forma. Tas nozīmē, ka dēļa forma ir vienāda gan priekšpusē, gan aizmugurē, bet stiprinājumi ir novietoti nedaudz atpakaļ. To pārvietošana atpakaļ ir pazīstama arī kā setback. Ja mēs runājam par 2 cm atstatumu, tas nozīmē, ka abas saites ir novietotas 2 cm uz aizmuguri. Tad gals automātiski ir nedaudz garāks par asti. Tas nodrošina labāku dēļa vadāmību un lielāku pacēlumu pūderī.

allmountain snowboard kopen

Dažādi veidi sniega dēļi

Visām kalnu slēpēm sniega dēļi parasti ir virziena Twin forma. Tas nozīmē, ka dēļa forma abās pusēs ir vienāda un stiprinājumi ir novietoti nedaudz vairāk uz aizmuguri. Saišu pārvietošanu uz aizmuguri dēvē arī par "setback". Tomēr ne visi kalnu dēļi brauc vienādi. Daži all mountain dēļi ir vairāk orientēti uz freeridu, bet citi - uz frīstilu. Tāpēc var teikt, ka vairums sniega dēļi dēļu ir all-mountain segmentā. Neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs vai eksperts, all-mountain sniega dēlis nodrošinās, ka jums vienmēr būs jautri uz kalna.

allmountain snowboards

all mountain snowboards

All-mountain sniega dēļa priekšrocības

Allmountain sniega dēlis piedāvā daudzas priekšrocības snovbordistiem, kuriem patīk braukt dažādos apvidos un dažādos apstākļos. Pateicoties tā daudzpusīgajām īpašībām, tas ir ideāla izvēle snovbordistiem, kuriem patīk izpētīt visu kalnu.

Viena no galvenajām allmountain snovborda priekšrocībām ir tā daudzpusība. Šie dēļi ir izstrādāti tā, lai labi darbotos gan trasē, gan ārpus tās. Tie var bez piepūles slīdēt pa dažādiem sniega apstākļiem, tostarp pa putru, ledu un sniegu.

Īsāk sakot, allmountain sniega dēlis nodrošina elastību, lai izpētītu visu kalnu, un pielāgojas dažādiem apstākļiem, padarot to par lielisku investīciju snovbordistiem, kuriem patīk dažādība un piedzīvojumi gan trasē, gan ārpus tās.

Labākais all mountain sniega dēlis sniega dēļi

Ir grūti nosaukt labāko all mountain twin snovbordu. Tas acīmredzot ir atkarīgs no jūsu līmeņa vai braukšanas stila. Taču katram zīmolam ir kāds sniega dēlis, kas ir populārs katru gadu, piemēram, Jones Mountain Twin, Bataleon Goliath, Lib Tech Travis Rice Pro, Burton Custom un sievietēm Jones Twinsister, Burton Feelgood vai Bataleon Pushup.

Funparka atklāšana ar dēli

Ar all-mountain dēli ir labi veikt apli funparkā. Switch piezemēšanās nav problēma. Lielākā daļa all-mountain sniega dēļi dēļu ir nedaudz stingrāki nekā specifiskais parka snovborda dēlis. Tāpēc, ja regulāri dēļojat telpās vai lielāko daļu laika pavadāt funparkā, labāk izvēlēties freestyle / park snovbordu.

Nopirkt all-mountain snovbordu tiešsaistē

Lieliski, ka meklējat jaunu all mountain snovbordu. Vietnē sniega dēļi.lv Jūs esat nonācis īstajā vietā! Jūs varat viegli un ātri filtrēt meklēšanu pēc noteiktām īpašībām, kas jums šķiet svarīgas. Šādā veidā jūs varat ātri atrast savām vajadzībām atbilstošu snovbordu. Vai jūs meklējat all mountain snovbordu? Tad aplūkojiet visu kalnu sniega stiprinājumus. Vai vēlaties personisku kontaktu vai jums ir kādi jautājumi? Nāciet uz mūsu veikalu. Mūsu noliktavā vienmēr ir skaista visu kalnu dēļu kolekcija gan vīriešiem, gan sievietēm.