Virziena dvīņu sniega dēļi

  • #1 Snovbordi
  • Visas tavs mīļākās zīmes vienā vietā
  • Pasūti līdz plkst. 15:00 = tāpat dienā nosūtīts
  • Bezmaksas piegāde no € 99.95

Bieži uzdotie jautājumi

What is a snowboard with a directional twin shape?

A snowboard with a directional twin shape is a type of snowboard that combines elements of both a directional snowboard and a true twin snowboard. A directional twin shape snowboard has a symmetrical shape in width, meaning that the tip and tail have the same shape and length. This makes the board suitable for riding both forward and switch. The difference from a twin snowboard lies in the flexibility and positioning of the bindings.

What is the best snowboard with a directional twin shape?

Determining the best snowboard with a directional twin shape depends on individual preferences, riding style, skill level, and the specific terrains you want to ride on. However, there are some popular and high-quality snowboard models with a directional twin shape that consistently deliver excellent performance and receive praise from snowboarders. If you have any questions about which directional twin snowboard suits you best, feel free to contact us.

What are the advantages of a directional twin shape?

A snowboard with a directional twin shape offers several advantages compared to other snowboard shapes. Some benefits include versatility, as the shape combines characteristics of a directional and a true twin shape. Stability is increased, thanks to the stiffer tail of a directional twin shape, especially at higher speeds. It also provides excellent float in powder due to the slightly set-back bindings, while still allowing the possibility of riding switch.

When should you choose a snowboard with a directional twin shape?

Thanks to the combination of the symmetrical shape and the slightly stiffer tail, a directional twin shape snowboard offers a good balance between freestyle characteristics and all-mountain performance. It allows riders to enjoy both freestyle tricks in the park and fast descents on the mountain. It is a popular choice for snowboarders who want a versatile board that is suitable for various terrains and riding styles.

Can you ride switch with a snowboard with a directional twin shape?

Yes, you can ride switch with a snowboard with a directional twin shape. A snowboard with a directional twin shape is specifically designed to allow riders to ride both forward and switch.

Virziena twin snovbords; viena no visdaudzpusīgākajām formām

Snovbordam var būt dažādas formas. Bieži sastopamais variants ir virziena dvīņu sniega dēlis (directional twin snowboard). Tas nozīmē, ka vairumā gadījumu forma ir simetriska, bet stiprinājumi ir novietoti nedaudz atpakaļ. Saišu pārvietošanu atpakaļ sauc arī par atkāpšanos. Liela setback priekšrocība ir tā, ka garāks deguns ļauj labāk vadīt dēli un nodrošina lielāku peldamību, nirstot svaigā putenī. Turklāt elastības modelis nav pilnībā simetrisks. Dēļa deguns ir elastīgāks, bet astes daļa ir cietāka. Tas padara directional twin sniega dēli ļoti daudzpusīgu un piešķir dēlim citas īpašības nekā directional formas sniega dēlim vai īstam twin formas sniega dēlim.

snowboard directional twin

Virziena formas snovborda priekšrocības

Directional twin formas sniega dēlis apvieno gan directional, gan twin formas priekšrocības, padarot to par daudzpusīgu un populāru izvēli visu līmeņu snovbordistiem. Pateicoties simetriskai formai un lokanībai, dēlis izskatās kā dvīņu dēlis, kas nozīmē, ka gan deguns, gan astes daļa ir vienādas formas un garuma. Tas padara to viegli braucamu gan uz priekšu, gan switch (atpakaļ) un ideāli piemērotu frīstaila braukšanai, trikiem un braukšanai parkā.

Tomēr atšķirīgā iezīme ir tā, ka dēļa elastība, stingrība un atstatums ir saskaņoti ar nelielu virzienu, proti, deguns ir nedaudz garāks un platāks par asti. Šie virziena aspekti uzlabo sniegumu uz kalna. Ar directional twin jūs iegūstat lielāku stabilitāti un saķeri lielā ātrumā, kā arī labāku kontroli, braucot pulverī vai stāvās nogāzēs.

Tomēr dēlis saglabā pietiekamas frīstaila spējas, lai veiktu trikus un lēcienus. Tas padara to par iecienītu izvēli all-mountain braucējiem, kuriem patīk izmēģināt visu - no freestyle trikiem parkā līdz all-mountain reljefa izpētei. Tā ir piemērota arī frīstaila braucējiem, kuriem patīk reizēm braukt ārpus parka.

Īsāk sakot, directional twin forma piedāvā līdzsvarotu stabilitātes, kontroles un rotaļīguma kombināciju, sniedzot snovbordistiem lielisku pieredzi neatkarīgi no viņu braukšanas stila vai apstākļiem kalnā.

directional twin shape

Directional twin sniega dēļi no labākajiem zīmoliem

Mūsu plašajā kolekcijā sniega dēļi jūs atradīsiet directional twin formas no labākajiem zīmoliem, piemēram. Bataleon, Jones, Lib-Tech, Roxy, Arbor, Burton, Nidecker, Rome, Capita un Gnu. Katram zīmolam ir savs skatījums uz snovborda uzbūvi un noteiktām formām. Kurš no tiem ir directional twin sniega dēlis? Tas ir atkarīgs no jūsu personīgajām vēlmēm. Vai vēlaties saņemt vairāk informācijas, vai drīzāk vēlaties redzēt directional twin sniega dēļi reālajā dzīvē? Nāciet uz mūsu snovborda veikalu. Vai jūs precīzi zināt, kādu snovbordu meklējat? Tad aplūkojiet mūsu sieviešu un vīriešu sniega dēli sniega dēļi, lai pārliecinātos, vai jūsu iecienītākais directional twin sniega dēlis ir iekļauts sarakstā.

directional twin shape snowboards

Nopirkt Directional Twin snovbordu tiešsaistē

Laipni lūgti mūsu tiešsaistes veikalā, kur jūs varat viegli iegādāties sniega dēli ar directional twin formu! Šie daudzpusīgie dēļi ir lieliski piemēroti visu līmeņu snovbordistiem, neatkarīgi no tā, vai esat frīstaila fanātiķis vai vēlaties izpētīt visu kalnu. Ar simetrisku formu un lokanību mūsu directional twin sniega dēļi piedāvā perfektu līdzsvaru starp frīstaila izklaidi un visu kalnu veiktspēju.

Mūsu kolekcijā ir labāko zīmolu un modeļu slēpņi, kas rūpīgi atlasīti, ņemot vērā to kvalitāti un veiktspēju. Ar detalizētiem produktu aprakstiem un attēliem jūs varat detalizēti apskatīt katru dēli, pirms izdarīt savu izvēli.

Iegādājieties pie mums sniega dēli ar directional twin formu un izmantojiet ātru un uzticamu piegādi. Mūsu ekspertu komanda ir gatava jums palīdzēt ar visiem jautājumiem, lai jūs varētu atrast ideālo dēli, kas atbilst jūsu braukšanas stilam un vajadzībām. Sāciet savu snovborda piedzīvojumu jau šodien un ērti pasūtiet tiešsaistē!