Virziena sniega dēļi

  • #1 Snovbordi
  • Visas tavs mīļākās zīmes vienā vietā
  • Pasūti līdz plkst. 15:00 = tāpat dienā nosūtīts
  • Bezmaksas piegāde no € 99.95

Bieži uzdotie jautājumi

What is a snowboard with a directional shape? plus-icon

A snowboard with a directional shape is a type of snowboard where the front (nose) and back (tail) of the snowboard are not symmetrical. In a directional shape, the nose is typically longer, wider, and rounder than the tail. This design is intended to optimize the snowboard for riding in one direction, usually with the front facing downhill.

What is the advantage of a directional shape? plus-icon

The advantage of a directional shape in a snowboard is that the design is optimized for specific riding conditions and styles. You opt for a snowboard with a directional shape when you prioritize stability, control, and versatility.

What is the best snowboard with a directional shape? plus-icon

There are many snowboard brands and models with a directional shape that are considered excellent. However, the best snowboard with a directional shape depends on your individual preferences, riding style, and level of experience. What may be the best snowboard for one person may not be the same for another.

Can you ride switch on a snowboard with a directional shape? plus-icon

Yes, it is possible to ride switch on a snowboard with a directional shape, but it can be more challenging compared to riding switch on a true twin snowboard. A snowboard with a directional shape typically has a non-symmetrical front (nose) and back (tail), with the nose being longer and wider than the tail. This design is optimized for riding in one direction, usually with the front facing downhill.

Nopirkt Virziena snovbords

Virziena sniega dēli vislabāk braukt vienā virzienā, un to raksturo garāks un platāks priekšgals salīdzinājumā ar astes daļu. Virziena sniega dēļa astes daļa parasti ir konusveida. Virziena forma gandrīz vienmēr ir sastopama uz frīderaidiem orientētiem sniega dēļiem. Tātad, vai jums patīk nirt pūderī vai braukt pa šaurām līnijām trasē? Tad directional sniega dēlis ir jūsu labākā izvēle. Bataleon Jones Roxy Arbor Burton Nidecker Rome Capita Gnu Mūsu interneta veikalā jūs atradīsiet sniega dēļus ar directional formu no tādiem labākajiem zīmoliem kā , , Lib-Tech, , , , , , , un .

Virziena sniega dēļi lieliski darbojas svaigā pūderī.

Ja regulāri braucat ārpus trases un dodat priekšroku svaigam pūdrumam, jums noteikti ir nepieciešams labs frīderida sniega dēlis ar directional formu. Šādas formas priekšrocība ir tā, ka platāks un garāks deguns labi peld virs sniega. To nodrošina arī īsā astes daļa. Tas liek jums vairāk stāvēt snovborda aizmugurē, piešķirot dēļam labu "pacēlumu". Jūs pamanīsiet, ka jums ir daudz mazāk jāspiež aizmugurējā kāja, lai noturētu dēļa priekšgalu virs sniega.

directional snowboard

Virziena formas snovborda priekšrocības

Snovbords ar directional formu piedāvā daudzas priekšrocības braucējiem, kuriem patīk izpētīt visu kalnu. Virziena formas sniega dēlis ir skaidri nodalīts no priekšpuses (priekšā) un aizmugures (aizmugurē), un tas ir paredzēts braukšanai galvenokārt vienā virzienā, parasti ar priekšgalu uz priekšu. Tas nodrošina lielāku stabilitāti un kontroli, braucot lielā ātrumā, jo īpaši stāvās nogāzēs un dziļākā putrā. Šī forma atvieglo pagriezienu veikšanu un uzlabo peldamību dziļā sniegā. Tā ir īpaši piemērota freerida un all-mountain braucējiem, kuri vēlas izbaudīt ātrus nobraucienus un piedzīvojumiem bagātus apvidus, vienlaikus ļaujot izpildīt dažus trikus uz koptām nogāzēm.

snowboard met directional shape

Virziena sniega dēļa forma vēl nebijušām karvinga īpašībām.

Virziena sniega dēlis ir vispiemērotākā izvēle arī tad, ja vēlaties paātrināties un braukt ar karvingu. Plašāks deguns nodrošina ātru dēļa reakciju, kad to noliekat uz sāniem. Lai izbrauktu no pagriezieniem, vairāk spiediet uz šaurāko un stingrāko astes daļu.

Īsumā: directional sniega dēlis ir ļoti piemērots karvingam un brīvajam braukšanai. True Twin sniega dēlis ir ideāli piemērots parkam un frīstaila braukšanai. Directional Twin sniega dēlis irvairāk piemērots all mountain / freestyle orientētiem snovbordistiem.

Tāpēc lielākajai daļai all mountain snovbordu un freestyle snovbordu ir directional twin forma. Lielākajai daļai parka sniega dēļu un frīstaila sniega dēļu ir īsta twin forma. Lielākajai daļai carve sniega dēļu un freeride sniega dēļu ir directional forma.

Iegādājieties directional sniega dēļus tiešsaistē vietnē snowboards.dk

dk Ja meklējat directional snovbordu vīriešiem un sievietēm, jūs esat nonācis īstajā vietā pie snowboards. . Mūsu interneta veikalā jūs varat atrast arī snovborda zābakus un snovborda stiprinājumus. Vai jums nepieciešama papildu informācija vai padoms? Sazinieties ar mums vai iegriezieties mūsu veikalā, lai apskatītu dēļus klātienē!