Ekstrudēta bāze sniega dēļi

 • #1 Snovbordi
 • Visas tavs mīļākās zīmes vienā vietā
 • Pasūti līdz plkst. 15:00 = tāpat dienā nosūtīts
 • Bezmaksas piegāde no € 99.95

Bieži uzdotie jautājumi

What is an extruded base? plus-icon

An extruded base is a type of base (underside) of a snowboard. It is formed through the extrusion process, where melted polyethylene (PE) is pressed through a die and then cooled to create the final shape of the base. This is in contrast to a sintered base, which is made by compressing fine PE pellets under high pressure and heat.

Bij een directional twin snowboard is de flexibiliteit meestal iets stijver bij de tail (achterkant) dan bij de tip (voorkant). Dit geeft het board meer stabiliteit en controle bij hoge snelheden en zorgt voor betere prestaties in poedersneeuw. De bindingen zijn doorgaans iets meer naar achteren geplaatst dan bij een gewoon twin board, waardoor het board een iets meer directioneel karakter krijgt.

Advantages of an extruded base? plus-icon

An extruded base generally requires less maintenance than a sintered base. The surface of an extruded base is denser and less porous, which means it absorbs less dirt, dust, and other contaminants. This means the snowboard requires less frequent waxing and generally demands less attention and maintenance.

Disadvantages of an extruded base? plus-icon

Generally, an extruded base offers less glide performance compared to a sintered base. The surface is less smooth and has a higher coefficient of friction, resulting in less speed on the snow. This can impact the overall performance of the snowboard, particularly when riding on flat sections.

Is a snowboard with an extruded base only for beginners? plus-icon

No, a snowboard with an extruded base is not only suitable for beginners. While an extruded base is often recommended for beginners due to its lower cost, ease of maintenance, and forgiveness, it can also be suitable for snowboarders at various experience levels depending on their preferences and riding style.

Snovborda dēlis ar ekstrudētu pamatni

Snovborda pamatne ir izgatavota no noteikta veida plastmasas. To sauc par polietilēnu. Šo materiālu var apstrādāt dažādos veidos, tāpēc pamatnes īpašības atšķiras. Vienkāršāk sakot, sniega dēlis ar ekstrudētu pamatni ir izgatavots no kausēta polietilēna, no kura tiek izgatavota loksne. Šī loksne tiek sagriezta pēc dēļa formas un pielīmēta zem sniega dēļa. Tas ir lētāks ražošanas veids, tāpēc sniega dēļi ar ekstrudētu pamatni ir salīdzinoši lētāki salīdzinājumā ar sniega dēļiem ar saķepinātu pamatni. Tāpēc bieži var redzēt ekstrudētas pamatnes sniega dēļus, kas paredzēti iesācējiem un pieredzējušiem snovbordistiem. sniega dēļi ar ekstrudētu pamatni ir visdažādāko veidu. No carvinga sniega dēļiem līdz parka un frīstaila sniega dēļiem.

snowboard extruded base

Ekstrudētas pamatnes priekšrocības

Snovborda ar ekstrudētu pamatni priekšrocības ir vairākas, jo šāda veida pamatnei ir unikālas īpašības:

 1. Viegla apkope: ekstrudēta bāze prasa mazāk apkopes nekā saķepināta bāze. Tā ir mazāk poraina un mazāk uzsūc vasku, tāpēc tā ir retāk vaskojama.
 2. Izturība: ekstrudētās pamatnes parasti ir izturīgākas un noturīgākas pret skrāpējumiem un bojājumiem nekā saķepinātās pamatnes. Tādējādi dēlis kalpo ilgāk un ir piemērots snovbordistiem, kuri meklē dēli, kas kalpos ilgi.
 3. Cenas ziņā: sniega dēļi ar ekstrudētu pamatni bieži vien ir pieejamāki nekā dēļi ar saķepinātu pamatni. Tas padara tos par pievilcīgu izvēli iesācējiem snovbordistiem vai braucējiem ar ierobežotu budžetu.
 4. Viegli salabot: Ja ekstrudētā bāze tiek bojāta, remonts bieži ir vienkāršāks un lētāks nekā ar saķepinātu bāzi.
 5. Vienmērīga braukšana: ekstrudētās pamatnes parasti ir ar zemu berzes koeficientu, kas nodrošina vienmērīgāku un mazāk lipīgu braukšanu pa sniegu.

Lai gan ekstrudētās pamatnes var nepiedāvāt tādu pašu veiktspēju un slīdamību kā saķepinātās pamatnes, tās joprojām piedāvā daudz priekšrocību un ir piemērotas dažāda līmeņa snovbordistiem, īpaši tiem, kas meklē neuzturīgu un izturīgu risinājumu.

snowbaord met een extruded base

Ekstrudētas pamatnes trūkumi

Lai gan sniega dēļiem ar ekstrudētu pamatni ir dažas priekšrocības, jāņem vērā arī daži trūkumi:

 1. Mazāka slīdēšanas veiktspēja: Salīdzinot ar saķepinātām bāzēm, ekstrudētajām bāzēm parasti ir mazāka slīdamība. Tās var būt lēnākas uz līdzeniem posmiem un koptām nogāzēm, jo īpaši, ja sniega apstākļi ir cieti un apledojuši.
 2. Sliktāka reaģēšanas spēja: ekstrudētās bāzes parasti ir mazāk reaģētspējīgas nekā saķepinātās bāzes. Tas var ietekmēt kontroles un precizitātes sajūtu, īpaši pie liela ātruma vai veicot ātrus pagriezienus.
 3. Grūtāka vaskošana: Lai gan ekstrudētās pamatnes ir retāk jāvasko, tās var būt grūtāk vaskot nekā saķepinātās pamatnes. Vasks neiekļūst tik dziļi pamatnē, tāpēc var būt grūtāk panākt optimālu vaska slāni.
 4. Ierobežota veiktspēja pūkainā sniegā: ekstrudētajām pamatnēm ir lielāka berze nekā saķepinātajām pamatnēm, kas var samazināt peldspēju dziļā pūkainā sniegā. Tās var nebūt tik piemērotas braukšanai ārpus trases dziļa sniega apstākļos.
 5. Ierobežotas iespējas: Sniega dēļi ar ekstrudētu pamatni parasti ir mazāk izplatīti nekā dēļi ar saķepinātu pamatni, kas var ierobežot modeļu un zīmolu pieejamību.

Neraugoties uz šiem trūkumiem, sniega dēļi ar ekstrudētu pamatni joprojām var būt piemērota izvēle dažāda līmeņa snovbordistiem un noteiktiem braukšanas stiliem. Izvēloties snovbordu, ir svarīgi ņemt vērā savas personīgās vēlmes un braukšanas apstākļus.

Nopirkt sniega dēli ar ekstrudētu pamatni tiešsaistē

Snowboards.eu/dk Jūs atrodaties īstajā vietā, lai iegādātos sniega dēli ar ekstrudētu pamatni. Bataleon Jones Roxy Arbor Burton Nidecker Rome Capita Gnu Mūsu kolekcijā jūs atradīsiet sniega dēļus no labākajiem zīmoliem, piemēram, , , , Lib-Tech, , , , , , , un . Jūs varat pasūtīt droši un ātri . Nepieciešama papildu informācija vai vēlaties apskatīt snovborda dēļus reālajā dzīvē? Tad iegriezieties mūsu snovborda veikalā.