Bērnu sniega dēļi

Bērnu snovborda iegāde

Cik forši ir snovbordot kopā ar dēlu vai meitu? Vai jūs izīrēsiet snovbordu savam bērnam, vai arī iegādāsieties bērnu snovbordu? Papildus tam, ka bērnu sniega dēļi ir īsāki, tie ir arī citādi būvēti. Bērnu sniega dēļi bieži vien ir vieglāki un elastīgāki, lai viņi varētu viegli pagriezties un stūrēt. Uz elastīgāka dēļa bērns viegli un ātrāk iemācās labi braukt ar sniega dēli. Cik patīkami, kad pēc pusdienām, kad bērna snovborda nodarbība ir beigusies, jūs varat kopā veikt dažus pagriezienus uz trases?

Kam jāpievērš uzmanība, iegādājoties bērnu snovbordu?

Tas, kam jāpievērš uzmanība, ir snovborda garums. Ja ļaujat bērnam braukt ar pārāk garu sniega dēli, jūs lieki apgrūtināsiet viņa vai viņas gaitu. Bērns, kurš bieži krīt vai kuram ir grūti, ātrāk atteiksies. Turklāt bērni nesver tik daudz, tāpēc, kad pēc gada viņi brauc ar īsu sniega dēli, tas nerada problēmas.

snowboard kind

kinder snowboard

Snovbords Bērniem ar sniega bāzi

Vai jūsu bērns regulāri braukā telpās un vai viņu bieži var redzēt parkā? Tad bērniem ieteicams sniega dēlis ar saķepinātu pamatni. Lai veiktu lēcienus parkā, bērniem ir nepieciešams ātrums, kura viņiem bieži pietrūkst ar lētāku bērnu sniega dēli. Bērnu sniega dēlis ar saķepinātu pamatni absorbē vairāk vaska, padarot dēli vieglāk slīdamu.

Iegādājieties bērnu sniega dēļus tiešsaistē vietnē Snowboards.lv

Vai meklējat snovbordu bērniem? Snowboards.lv ir īstā vieta. Jūs atradīsiet bērnu sniega dēļi no labākajiem zīmoliem, piem. Burton, Jones, Bataleon, Nidecker, Lib Tech, Rome, Capita, Gnu un Roxy. Jūs esat nonācis arī īstajā vietā, lai iegādātos snovborda zābakus un snovborda stiprinājumus bērniem. Vai jums ir nepieciešama papildu informācija vai padoms par bērnu sniega dēļi? Lūdzu, sazinieties ar mums vai apmeklējiet mūsu veikalu.