Sinterēta bāze sniega dēļi

  • #1 Snovbordi
  • Visas tavs mīļākās zīmes vienā vietā
  • Pasūti līdz plkst. 15:00 = tāpat dienā nosūtīts
  • Bezmaksas piegāde no € 99.95

Bieži uzdotie jautājumi

What is a sintered base?

A sintered base, also known as a gesintered base, refers to the type of base used on a snowboard. It is a construction method where the base of the snowboard is made from compressed polyethylene (PE) pellets under high pressure and heat. The result is a strong and durable base that offers excellent glide on snow.

Advantages of a sintered base?

The major advantage of a sintered base is its porous nature, which allows it to absorb wax effectively. Additionally, a sintered base is harder than an extruded base, which helps maintain the base's profile for a longer period of time. These benefits contribute to faster glide performance of the snowboard.

Disadvantages of a sintered base:?

A sintered base requires regular maintenance, especially waxing the snowboard. Due to the porous structure of the sintered base, it can absorb dirt, dust, and other contaminants. Regular waxing is necessary to maintain the glide performance and protect the base. This requires more effort and time compared to an extruded base, which generally requires less maintenance.

What is the cost of a snowboard with a sintered base?

Snowboards with a sintered base are generally more expensive than snowboards with an extruded base. The production process of a sintered base is more complex and costly, which can result in a higher price for the snowboard. A snowboard with a sintered base typically starts at around €400.

Ar sniega dēli ar saķepinātu pamatni slīdiet ātrāk

Jūs to droši vien atpazīstat. Plakanie savienojuma posmi starp trasēm, kur jūs apstājaties. Un tikmēr jūs redzat, kā citi snovbordisti turpina slīdēt. Jūs izkāpjat no aizmugurējās saites un sākat soļot. Ļoti nepatīkami, kad jūs slīdat garām, kamēr citi slīd garām jums. Bet kāpēc dažiem snovbordistiem nav jākāpj? Viens no galvenajiem iemesliem ir tas, ka tiem dēliniekiem, kuri slīd ilgāk, iespējams, ir sniega dēlis ar saķepinātu pamatni. Sinterēta bāze ir cietāka un absorbē vairāk vaska, tāpēc jūs slīdat ilgāk un ātrāk.

Kas ir sniega dēlis ar saķepinātu pamatni?

Sinterēta bāze ir sniega dēļa pamatnes izgatavošanas veida nosaukums. Tāpat kā ekstrudētā bāze, arī saķepinātā bāze ir izgatavota no polietilēna. No šī materiāla tiek izgatavotas mazas bumbiņas, pēc tam tās tiek saspiestas kopā zem augsta spiediena. Tas padara materiālu cietāku un rada mazas poras dēļā. Poras nodrošina to, ka sniega dēlis ar saķepinātu pamatni var absorbēt vairāk vaska.

sintered base snowboard

Sniega dēļa ar saķepinātu pamatni priekšrocības

Sniega dēlis ar saķepinātu pamatni piedāvā vairākas priekšrocības, jo tā materiāli un konstrukcija ir augstas kvalitātes. Sinterēta bāze tiek ražota, saspiežot kopā mazas polietilēna daļiņas zem augsta spiediena un karstuma, tādējādi radot izturīgu bāzi ar zemu porainību.
Sinterētās pamatnes galvenā priekšrocība ir tās lieliskās slīdēšanas īpašības. Bāze absorbē mazāk vaska nekā saķepināta bāze, kas ļauj dēļam ātrāk un ilgāk slīdēt lielā ātrumā, īpaši uz līdzenām sekcijām un koptām nogāzēm. Tāpēc sinterēta bāze ir ideāli piemērota pieredzējušiem braucējiem, kas vēlas sasniegt ātrumu.
Turklāt sinterētā bāze nodrošina labāku veiktspēju uz pūkainā sniega. Zemo poru struktūra neļauj sniegam pielipināt pie dēļa, tādējādi dēlim ir vieglāk slīdēt pa dziļu sniegu un rodas mazāka pretestība.
Vēl viena saķepināto pamatņu priekšrocība ir to izturība. Tās ir mazāk pakļautas nodilumam un bojājumiem nekā saķepinātās pamatnes, tāpēc dēlis kalpo ilgāk un prasa mazāk apkopes.
Īsāk sakot, sniega dēlis ar saķepinātu pamatni ir ideāli piemērots pieredzējušiem snovbordistiem, kas vēlas uzlabot slīdēšanas īpašības, ātrumu un izturību. Tā ir ideāla izvēle braucējiem, kuri vēlas izbaudīt vienmērīgu braukšanu lielā ātrumā un bez piepūles slīdēt dažādos sniega apstākļos, sākot no koptām trasēm līdz dziļam putenim.

snowboard met een sintered base

Kā uzturēt sniega dēli ar saķepinātu pamatni?

Snovborda ar saķepinātu pamatni uzturēšana ir būtiska, lai saglabātu dēļa veiktspēju un izturību. Lūk, daži svarīgi uzturēšanas pasākumi:

  1. Regulāra vaskošana: lai optimizētu slīdēšanas īpašības, sniega dēļa ar saķepinātu pamatni nepieciešams regulāri vaskot. Vaskojiet dēli vismaz reizi sezonā, bet biežāk, ja bieži braucat. Izmantojiet sniega temperatūrai un apstākļiem piemērotu vasku.
  2. Notīriet pamatni: Pēc katras braukšanas ar mīkstu birstīti notīriet netīrumus un atlikumus. Izmantojiet pamatnes tīrīšanas līdzekli, lai noņemtu noturīgus netīrumus un vaska paliekas.
  3. Uzasiniet malas: Uzasiniet sniega dēļa malas, lai saglabātu saķeri un kontroli. Vēlams to darīt sezonas sākumā un vajadzības gadījumā arī starplaikos.
  4. Pareizi uzglabājiet dēli: uzglabājiet snovbordu vēsā un sausā vietā, ārpus tiešiem saules stariem un sildierīcēm.
  5. Labojiet bojājumus: Lai novērstu turpmākus bojājumus, pēc iespējas ātrāk salabojiet visus pamatnes vai malu bojājumus.
  6. Katru gadu veiciet dēļa apkopi: Katru gadu nogādājiet snovbordu profesionālā snovborda veikalā, lai veiktu rūpīgu apkopi, tostarp pamatnes dziļāku skrāpējumu un struktūras labošanu.

Pareizi kopjot savu snovbordu ar saķepinātu pamatni, jūs varat paildzināt dēļa kalpošanas laiku un turpināt baudīt optimālu sniegumu uz kalna.

Kura sniega dēļa pamatne ir saķepināta?

Vienkāršāk sakot, sniega dēļi pieredzējušiem un pieredzējušiem snovbordistiem ir aprīkoti ar saķepinātu pamatni. Lai saglabātu zemāku cenu, iesācējiem paredzēt ajiem sniega dēļi parasti ir ekstrudēta bāze. Tas nav nekas slikts, jo kā iesācējs jūs tik un tā nevēlaties drīzumā sasniegt ļoti lielus ātrumus. Sinterētu pamatni jūs atradīsiet arī zem katra freeride sniega dēļa. Tāpēc šie dēļi automātiski pieder augstākajam segmentam.

Nopirkt sniega dēļus ar saķepinātu pamatni tiešsaistē

Snowboards.lv ir īstā vieta, kur iegādāties sniega dēli ar saķepinātu pamatni. Mūsu kolekcijā jūs atradīsiet sniega dēļi no labākajiem zīmoliem, piemēram, Bataleon, Jones, Lib-Tech, Roxy, Arbor, Burton, Nidecker, Rome, Capita un . Gnu. Jūs varat pasūtīt droši un ātri. Vai jums nepieciešama papildu informācija vai vēlaties apskatīt sniega dēļi reālajā dzīvē? Tad iegriezieties mūsu snovborda veikalā Nijverdālē.