Soft flex sniega dēļi

 • #1 Snovbordi
 • Visas tavs mīļākās zīmes vienā vietā
 • Pasūti līdz plkst. 15:00 = tāpat dienā nosūtīts
 • Bezmaksas piegāde no € 99.95

Bieži uzdotie jautājumi

Was ist ein Snowboard mit einer soften Flex? plus-icon

Ein Snowboard mit einer soften Flex ist ein relativ flexibles Snowboard. Die Flexibilität bezieht sich auf den Grad der Biegung eines Snowboards unter Druck. Eine softe Flex bedeutet, dass das Snowboard leicht biegt, was es verspielter, verzeihender und leichter zu steuern macht.

Vorteile eines Snowboards mit softer Flex: plus-icon

Ein Snowboard mit softer Flex bietet verschiedene Vorteile, insbesondere für Anfänger und Freestyle-Fahrer. Eine softe Flex erleichtert das Biegen und Drehen des Snowboards. Dies macht das Board wendiger und sorgt für eine bessere Kontrolle, insbesondere beim Kurvenfahren. Anfänger finden es einfacher, die Grundlagen des Snowboardens mit einer soften Flex zu erlernen. Eine softe Flex bietet mehr Verzeihung, wenn Fehler gemacht werden. Das Board gerät weniger leicht aus dem Gleichgewicht bei ungeschickten Bewegungen oder falscher Technik, wodurch Anfänger mehr Vertrauen gewinnen und seltener stürzen.

Für Freestyle-Fahrer bietet eine softe Flex mehr Spielbarkeit und Reaktionsfähigkeit bei der Ausführung von Tricks und beim Fahren im Snowpark. Das leichtere Erzeugen von Flex beim Absprung ermöglicht höhere Sprünge und weichere Landungen.

Obwohl ein Snowboard mit softer Flex verschiedene Vorteile bietet, gibt es auch einige mögliche Nachteile, die berücksichtigt werden sollten. Eine softe Flex kann bei hohen Geschwindigkeiten, insbesondere auf rauen oder vereisten Pisten, weniger Stabilität bieten. Der Mangel an Steifheit kann zu Vibrationen führen und die Fähigkeit des Boards, Geschwindigkeit zu halten, beeinflussen.

Nachteile eines Snowboards mit softer Flex: plus-icon

Hoewel een snowboard met een softe flex verschillende voordelen biedt, zijn er ook enkele mogelijke nadelen waarmee rekening moet worden gehouden. Een softe flex kan minder stabiliteit bieden bij hoge snelheden, vooral op ruwere of ijzige pistes. Het gebrek aan stijfheid kan leiden tot trillingen en het vermogen van het board om snelheid vast te houden beïnvloeden.

Eine softe Flex kann das Fahren aggressiver Carves erschweren. Beim Schneiden scharfer Kurven mit hoher Geschwindigkeit kann eine softe Flex sich weniger reaktionsschnell und weniger stabil anfühlen. Fahrer, die kraftvolle und schnelle Carving-Stile bevorzugen, ziehen möglicherweise ein Snowboard mit steiferer Flex vor.

Auf steilen Hängen kann eine softe Flex möglicherweise weniger Grip und Stabilität bieten. Die Flexibilität kann es schwieriger machen, die Kanten gut in den Schnee zu graben, was zu verringerter Kontrolle und Vertrauen auf steilerem Gelände führt.

Ist ein Snowboard mit softer Flex nur für Anfänger geeignet? plus-icon

Nein, ein Snowboard mit softer Flex ist nicht nur für Anfänger geeignet. Obwohl Anfänger oft von der Verzeihung und Spielbarkeit einer soften Flex profitieren, können auch erfahrene Fahrer und fortgeschrittene Snowboarder je nach Vorlieben und Fahrstil die Eigenschaften einer soften Flex genießen.

Für Anfänger bietet eine softe Flex die Vorteile einer einfachen Kontrolle, Wendigkeit und Verzeihung. Es erleichtert das Erlernen grundlegender Fähigkeiten und den Aufbau von Vertrauen, was in der Anfangsphase des Snowboardens entscheidend ist.

Soft Flex sniega dēļu iegāde

Pirms iegādājaties snovbordu, jums jāizlemj, kāds ir jūsu līmenis un ko vēlaties ar to darīt. Ja tikko esat sācis nodarboties ar snovbordingu, ieteicams iegādāties sniega dēli ar mīkstu lokanību. Mīksta lokanuma sniega dēlis ir draudzīgāks un uzreiz nesoda par katru kļūdu. Snovbordu ir viegli vadīt, un tas sniedz pārliecību, apgūstot tehniku.

Soft flex sniega dēļi džibbingam

Ja esat pieredzējis frīstaila braucējs un jūs bieži var sastapt funparkā, ideāli piemērots ir arī sniega dēlis ar mīkstu fleksiju. Freestyle vai parka sniega dēlis nav ideāli piemērots paātrinājumam trasē. Tieši tam ir paredzēti carvinga un freerida sniega dēļi. Tomēr šos dēļus ir viegli iestumt fleksijā, tāpēc tie ir ideāli piemēroti "grunts trikiem". Vai jums vairāk patīk braukt pa sliedēm un kastēm? Tad jums ir nepieciešams Jib sniega dēlis. Jibbings ir pamats gandrīz visiem trikiem, ko jūs veicat parkā.

soft flex snowboard

Snovborda ar mīkstu lokanību priekšrocības

Snovbordam ar mīkstu lokanību ir vairākas priekšrocības, jo tas piedāvā snovbordistiem. Šeit ir uzskaitītas dažas galvenās soft flex sniega dēļa priekšrocības:

 1. SPElastība: soft flex sniega dēļi ir elastīgāki nekā stingrāki dēļi, tāpēc tie ir ļoti rotaļīgi un viegli lokāmi. Tāpēc tie ir ideāli piemēroti frīstaila braucējiem, kuriem patīk izpildīt tādus trikus kā butters, preses un džibs.
 2. Viegli vadāmi: Mīkstāka lokanība padara sniega dēli pielaidīgāku un vieglāk kontrolējamu, jo īpaši pie mazāka ātruma. Tas ir izdevīgi iesācējiem un mazāk pieredzējušiem snovbordistiem, kas vēlas attīstīt savas prasmes.
 3. Jibbing: snovbordistiem, kuriem patīk jibingot uz sliedēm un kastēm, mīksts sniega dēlis nodrošina nepieciešamo elastību, lai stabili piezemētos un viegli slīdētu pāri šķēršļiem.
 4. Gluda braukšana: Mīksti lokanās sniega dēļi parasti ir gludas gaitas, kas nodrošina komfortablu braukšanu, jo īpaši uz līdzenumiem un koptām nogāzēm.
 5. Ideāli piemērots vieglākiem braucējiem: mīksti lokani sniega dēļi bieži vien ir piemērotāki vieglākiem snovbordistiem, jo to lokanības un vadāmības nodrošināšanai nepieciešams mazāk jaudas.
 6. Labi braucot pa putru: mīksti lokani sniega dēļi viegli plūst pa putru un piedāvā sērfošanai līdzīgu pieredzi braucējiem, kuriem patīk braukt ārpus trases.

Īsāk sakot, sniega dēlis ar mīkstu lokanību ir ideāli piemērots snovbordistiem, kas meklē rotaļīgu un pielaidīgu braukšanu, ideāli piemērots frīstaila braukšanai, džibbingam un piedzīvojumiem ārpus trases. Tā ir arī lieliska izvēle iesācējiem un vieglākiem braucējiem, kuri vēlas izbaudīt viegli vadāmu un ērtu snovbordu.

soft flex snowboard

Sniega dēļa ar mīkstu lokanību trūkumi

Lai gan sniega dēļiem ar mīkstu lokanību ir daudz priekšrocību, jāņem vērā arī daži trūkumi:

 1. Mazāka stabilitāte lielā ātrumā: Mīksts sniega dēlis var būt mazāk stabils, braucot lielā ātrumā, jo īpaši uz nelīdzenām un koptām nogāzēm. Tas var vairāk vibrēt un būt mazāk atsaucīgs nekā stingrāki dēļi.
 2. Mazāka precizitāte carvingā: Sniega dēļa mīkstāka elastība var apgrūtināt asu un precīzu pagriezienu veikšanu lielā ātrumā. Tas var arī nodrošināt mazāku saķeri, braucot pa cietām, ledum līdzīgām nogāzēm.
 3. Ierobežota veiktspēja dziļā pūderī: Lai gan mīksti lokani sniega dēļi piedāvā rotaļīgu pieredzi pūderī, tiem var būt mazāka peldspēja nekā stingrākiem dēļiem, kas var apgrūtināt braukšanu dziļā pūderī.
 4. Mazāks pops un jauda lēcieniem: Mīksta lokanuma sniega dēļi var piedāvāt mazāku popu un jaudu, veicot lielus lēcienus, īpaši salīdzinājumā ar stingrākiem dēļiem. Tas var ietekmēt lēcienu augstumu un distanci.
 5. Nav ideāli piemērots pieredzējušiem braucējiem: pieredzējušiem snovbordistiem, kas meklē tehniskus izaicinājumus un progresīvu veiktspēju, mīksta lokanuma sniega dēļa iespējas var būt ierobežotas.

Neraugoties uz šiem trūkumiem, soft flex sniega dēļi joprojām ir populāri starp frīstaila braucējiem, iesācējiem un snovbordistiem, kas meklē rotaļīgu un piedodošu braukšanu. Izvēloties piemērotu sniega dēli, ir svarīgi ņemt vērā savu braukšanas stilu, līmeni un apstākļus, kādos braucat.

Soft flex sniega dēlis iesācējiem

Iesācējiem paredzētā soft flex snovborda priekšrocība ir tā, ka šos dēļus ir viegli vadīt. Gan garuma, gan vērpes ziņā šiem dēļiem ir mīksts saliekums. Ja braucat ar pārāk cietu sniega dēli, kam ir pārāk maza pieredze, ir grūtāk pareizi apgūt tehniku. Tā vietā, lai ļautu tērauda pusei darīt darbu, jūs tad ātri vien esat kārdināts pedāļus spert ar aizmugurējo kāju. Tas prasa spēku, un šādā veidā jūs neiemācāt sev optimālu tehniku. Vai vēlaties saudzīgāku snovbordu ar lielu potenciālu? Tad apsveriet vidēji lokanu sniega dēli.

Pasūtiet zema elastīguma sniega dēli tiešsaistē

Snowboards.eu/dk Ja meklējat sniega dēli ar mīkstu fleksiju, esat nonācis īstajā vietā vietnē . Bataleon Jones Roxy Arbor Burton Nidecker Rome Capita Mūsu kolekcijā atradīsiet snovborda dēļus no labākajiem zīmoliem, piemēram, , , , Lib-Tech, , , , , , , un Gnu.

Mūsu veikalā jūs atradīsiet snovborda apģērbu un snovborda dēļus gan vīriešiem, gan sievietēm. Vai jums nepieciešama papildu informācija par snovborda dēļiem? Sazinieties ar mums vai iegriezieties mūsu snovborda veikalā.