Cietā lokanība sniega dēļi

 • #1 Snovbordi
 • Visas tavs mīļākās zīmes vienā vietā
 • Pasūti līdz plkst. 15:00 = tāpat dienā nosūtīts
 • Bezmaksas piegāde no € 99.95

Bieži uzdotie jautājumi

What is a snowboard with a stiff flex?

A snowboard with a stiff flex refers to the degree of stiffness or rigidity of the snowboard. A stiff flex means that the snowboard is less flexible and offers more resistance to flexing. This is often achieved by using stiffer materials in the construction of the snowboard, such as a stiffer core, reinforced laminates, and stiffer sidewalls.

Advantages of a snowboard with a stiff flex:

Snowboards with a stiff flex offer several advantages, such as increased stability at high speeds, more responsiveness to rider input, and enhanced pop (also known as rebound).

Disadvantages of a snowboard with a stiff flex:

Along with advantages, a snowboard with a stiff flex can also have some drawbacks. Generally, a snowboard with a stiff flex is less forgiving than a snowboard with a softer flex. This means it is less tolerant of mistakes and less easily controlled for beginners or less experienced riders. Stiff snowboards tend to be less playful than boards with a softer flex, sometimes lacking the liveliness and maneuverability that some riders prefer for freestyle tricks and playful maneuvers. A stiff snowboard may not perform as well in softer snow conditions, such as deep powder. The lack of flexibility can make it more challenging to float through the snow and result in less maneuverability.

Is a snowboard with a stiff flex only for advanced riders?

A snowboard with a stiff flex is generally considered more suitable for advanced snowboarders. This is due to the specific characteristics and attributes of a stiff snowboard, which require a certain level of skill and technique to fully utilize.

Snovbords Ar stingru elastību

Vai esat pieredzējis snovbordists? Vai meklējat snovbordu, kas reaģē uzreiz un ir ļoti stabils? Tad snovborda ar stingru lokanību ir obligāts priekšnoteikums! Neatkarīgi no tā, vai esat frīstaileris, frīderis vai all-mountain braucējs. Snovborda stingrība ne vienmēr liecina par to, kādam braukšanas stilam tas ir piemērots.

Augsta lokanuma sniega dēlis ideāli piemērots frīderiem

Sniega dēļi ar augstu lokanību saglabā stabilitāti lielā ātrumā, un tiem ir laba saķere ar malu, kad dēli noliekat uz sāniem. Stīvumu daļēji nosaka koka serdeņa papildinājumi. Bieži tiek izmantots ogleklis, lai dēlim nodrošinātu lielāku reakciju gan garumā, gan vērpes lokanībā. Stingram sniega dēlim ir arī agresīvs raksturs. Tas nav domāts visiem. Ja jūsu tehnika vēl nav pilnībā kontrolēta, ieteicams izvēlēties sniega dēli ar vidēju lokanību vaisniega dēli ar mīkstu lokanību.

snowboard stijve flex

Stīvs, bet draudzīgs

Tā kā tiek pielietotas arvien jaunas tehnikas, dēļi kļūst arvien draudzīgāki, nezaudējot stabilitāti un saķeri. Kā piemēru var minēt bazaltu un titanalu. Ja agrāk ar stīviem sniega dēļi gandrīz vienmēr bija jābrauc pilnā ātrumā, tad ar stingrākiem dēļiem var braukt arī relaksēti, kad vien vēlaties. Turklāt liela nozīme ir arī snovborda profilam. Camber vienmēr būs stingrāks un tiešāks nekā rocker. Ne labāk vai mazāk, bet tīri personīgās vēlmes.

Sniega dēļa ar stingrāku izliekumu trūkumi

Lai gan sniega dēlim ar stingru izliekumu ir daudz priekšrocību, ir arī daži trūkumi, kas jāņem vērā.

 1. Mazāk pielaidīgs: stingrs sniega dēlis var būt mazāk pielaidīgs iesācējiem, jo to var būt grūtāk saliekt un kontrolēt, kā rezultātā mācīšanās līkne ir stāvāka.
 2. Nav ideāli piemērots brīvajam stilam: stingra lokanība var apgrūtināt triku veikšanu sniega parkā, jo dēlis ir mazāk rotaļīgs un elastīgs.
 3. Mazāk ērts nelīdzenā apvidū: Lai gan stingra lokanība nodrošina stabilitāti, tā var būt arī mazāk ērta nelīdzenā apvidū vai nelīdzenā sniegā.
 4. Ierobežotāks pielietojums: Stīvs sniega dēlis ir īpaši piemērots pieredzējušiem braucējiem un uz sniegumu orientētiem nobraucieniem, taču tas var būt mazāk piemērots parastiem snovbordistiem vai tiem, kas meklē daudzveidīgāku braukšanas pieredzi.

stijf snowboard kopen

Priekšrocības, ko sniedz sniega dēļi ar stingru lokanību

Snovborda ar stingru saliekumu priekšrocības ir vairākas, jo tam piemīt īpašas iezīmes un veiktspējas raksturlielumi.

 1. Stabilitāte lielā ātrumā: Stīvs sniega dēlis nodrošina lielisku stabilitāti lielā ātrumā. Tas samazina vibrāciju un nodrošina braucējam labāku kontroli, kas ir īpaši svarīgi ātros nobraucienos un stāvās nogāzēs.
 2. Precīzi pagriezieni: Stīvs lieces profils nodrošina ātrus un precīzus pagriezienus, ļaujot braucējiem strauji stūrēt un labāk prognozēt mainīgos reljefa apstākļus.
 3. Reaģētspēja: Stīvs sniega dēlis uzreiz reaģē uz braucēja darbībām, tādējādi nodrošinot ātrāku un atsaucīgāku braukšanu. Tas ir izdevīgi pieredzējušiem snovbordistiem, kuri vēlas pilnveidot savas prasmes un risināt tehniskus izaicinājumus.
 4. Carving: stingra lokanība ļauj snovbordistiem veikt dziļus un spēcīgus carvinga manevrus trasē, nodrošinot dinamisku un plūstošu braukšanas pieredzi.
 5. Freerīda veiktspēja: Stiff sniega dēļi labi darbojas dažādos apstākļos, piemēram, dziļā pūderī un nelīdzenā apvidū. Tie nodrošina nepieciešamo stabilitāti un peldspēju, lai brauktu ārpus trases un pārvarētu sarežģītus nobraucienus.
 6. Padziļināti un eksperti: Stiff sniega dēļi ir īpaši piemērots pieredzējušiem un pieredzējušiem snovbordistiem, kuri ir attīstījuši tehniskās iemaņas un meklē dēli, kas rada izaicinājumus un piedāvā uzlabotu veiktspēju.

Īsāk sakot, sniega dēlis ar stingru izliekumu ir ideāli piemērots snovbordistiem, kuriem patīk ātrums, precizitāte, atsaucība un izaicinoši nobraucieni. Tas nodrošina nepieciešamo atbalstu pieredzējušiem braucējiem, lai pārvarētu savas robežas un izjustu maksimālu kontroli dažādu braukšanas stilu un apstākļu laikā uz kalna.

Snovbords pirkt ar stingru lokanību

Droši un ātri pasūtiet savu jauno sniega dēli ar stingru saliekumu vietnē sniega dēļi.lv. Mūsu kolekcijā jūs atradīsiet vīriešu un sieviešu sniega dēļi no labākajiem zīmoliem, piemēram, Bataleon, Jones, Lib-Tech, Roxy, Arbor, Burton, Nidecker, Rome, Capita un Gnu.

Vai jums ir kādi jautājumi vai nepieciešams padoms par snovborda izvēli? Tad sazinieties ar mums vai iegriezieties mūsu snovborda veikalā. Mūsu veikals ir viegli sasniedzams, un jūs varat bez maksas novietot savu automašīnu.

Apskatiet visu mūsu sniega dēļu kolekciju