Brīvā stila sniega dēļi

  • #1 Snovbordi
  • Visas tavs mīļākās zīmes vienā vietā
  • Pasūti līdz plkst. 15:00 = tāpat dienā nosūtīts
  • Bezmaksas piegāde no € 99.95

Bieži uzdotie jautājumi

What is a freestyle snowboard?

A freestyle snowboard is a specific type of snowboard designed for riding in the snowpark, performing tricks, and executing freestyle maneuvers such as jumps, spins, and rails. These snowboards have features focused on agility, stability, and playfulness to cater to the needs of freestyle snowboarders.

What is the best freestyle snowboard?

Determining the best freestyle snowboard is subjective and depends on various factors, such as personal preferences, riding style, and skill level. However, there are some freestyle snowboards that are known for their quality and performance.

What is the cost of a freestyle snowboard?

The price of a freestyle snowboard can vary depending on factors such as the brand, quality, technologies, and specific features of the snowboard. Generally, freestyle snowboards can range in price from around €300 to €700 or more.

How long should a freestyle snowboard be?

The length of a freestyle snowboard depends on various factors, including your body weight, height, riding style, and personal preference. Generally, freestyle snowboards can be slightly shorter than all-mountain or freeride snowboards, as a shorter snowboard provides increased maneuverability and makes it easier to perform tricks in the park.

When to choose a freestyle snowboard?

You may choose to purchase a freestyle snowboard if you are interested in performing tricks, jumping in the snow park, jibbing on rails and boxes, and overall improving your freestyle skills. Freestyle snowboards are specially designed to provide agility, playfulness, and stability, making them ideal for freestyle riding.

Nopirkt Freestyle snovbords

Vai jūs regulāri atrodaties funparkā, vai arī jums patīk izpildīt trikus? Tad frīstaila sniega dēlis ir labākā izvēle. Kas var būt labāks par stingri sagatavotu fīņoraidu ar augstiem kickeriem, kastēm un sliedēm? Parādiet savas prasmes ar labu frīstaila snovbordu.

Freestyle snovborda īpašības

Freestyle snovborda īpašības ir tuvas parka snovborda īpašībām. Lielākajai daļai freestyle sniega dēļu ir twin forma. Tas nozīmē, ka topa un astes garums ir vienādi garš. Tā priekšrocība ir tā, ka ar freestyle sniega dēli var braukt abos virzienos. Tas ir ērti, ja veicat lēcienu un vēlaties pagriezties pirms piezemēšanās. Freestyle sniega dēlis labi darbojas arī trasē. Ir ļoti jautri "spēlēties" gar sagatavotās trases malu. Vai arī jūs esat snovbordists, kurš katrā izciļņā saskata izaicinājumu?

Freestyle sniega dēlis ar rocker vai camber profilu

Mums regulāri jautā, vai freestyle sniega dēlis ar rocker ir labāks par freestyle sniega dēli ar camber. Uz šo jautājumu nav vienotas atbildes. Jā, rocker sniega dēlis ir draudzīgāks un ne tik ātri soda, taču tas joprojām ir personīga izvēle. Tātad, vai jūs izvēlēsieties Lib Tech snovbordu ar banāna formu vai Bataleon snovbordu ar camber un trīskāršu bāzi? Camber sniegs jums lielāku kontroli, savukārt rocker sniegs jums vairāk "sērfošanas" sajūtu.

Nopirkt freestyle snovbordu sniega dēļi.lv

Snowboards.lv ir īstā vieta, kur iegādāties freestyle snovbordu. Jūs varat viegli filtrēt pēc dažādām īpašībām, piemēram, braukšanas stila, lai ātri atrastu sev piemērotāko sniega dēli. Vai jums nepieciešama plašāka informācija, lai izdarītu labāku izvēli? Vai arī jūs joprojām meklējat frīstaila zābakus vai frīstaila stiprinājumus? Sazinieties ar mums vai iegriezieties mūsu veikalā.

freestyle snowboard

Triku veikšana uz frīstaila dēļa

Populārs termins, ko jūs regulāri dzirdat garāmbraucot, ir "pop". Tā kā lielākā daļa triku sākas ar ollie, tas ir arī pirmais triks, kas jums jāapgūst. Jūs izmantojat dēļa atsperes darbību. Par atsperšanos sauc arī popu. Tāpēc labākajos brīvā stila dēļos sniega dēļi jūs atradīsiet oglekļa stīgas galotnē un astē.

freestyle snowboard kopen

Freestyle sniega dēlis ar rocker vai camber.

Mums regulāri jautā, vai freestyle sniega dēlis ar rocker ir labāks par freestyle sniega dēli ar camber. Uz šo jautājumu nav vienkāršas atbildes. Jā, rocker sniega dēlis ir draudzīgāks un ne tik ātri soda, taču tas joprojām ir personīga izvēle. Tātad, vai jūs izvēlēsieties Lib Tech snovbordu ar banāna formu vai Bataleon snovbordu ar camber un trīskāršu bāzi? Camber sniegs jums lielāku kontroli, savukārt rocker sniegs jums vairāk "sērfošanas" sajūtu.

Freestyle sniega dēļa priekšrocības

Viena no galvenajām freestyle sniega dēļa priekšrocībām ir tā elastība. Šiem dēļiem bieži vien ir mīkstāks izliekums, tāpēc tie ir vieglāk pagriežami un vieglāk manevrējami. Tas palīdz, veicot apgriezienus, satveršanas un citus frīstaila trikus.

Turklāt freestyle sniega dēļi ir izturīgi konstruēti, lai izturētu piezemēšanās triecienu pēc lēcieniem un frīstaila braucieniem. Tiem ir pastiprinātas sānu sienas un izturīgs pamats.
Īsāk sakot, frīstaila sniega dēlis piedāvā snovbordistiem brīvību būt radošiem, pilnveidot trikus un baudīt rotaļīgu un aizraujošu braukšanas pieredzi snovparkā. Tā ir ideāla izvēle braucējiem, kuri vēlas iepazīt frīstaila mākslu un pārkāpt robežas snovborda pasaulē.

Iegādājieties freestyle snovbordu vietnē sniega dēļi.lv

Snowboards.lv ir īstā vieta, kur iegādāties freestyle snovbordu. Jūs varat viegli filtrēt pēc dažādiem raksturlielumiem, piemēram, braukšanas stila, lai ātri atrastu savu iecienītāko snovbordu. Vai jums nepieciešama plašāka informācija, lai izdarītu labāku izvēli? Vai arī jūs joprojām meklējat frīstaila zābakus vai frīstaila stiprinājumus? Sazinieties ar mums vai iegriezieties mūsu veikalā.

Apskatiet mūsu vīriešu un sieviešu kolekciju sniega dēļi.