Freeride sniega dēļi

  • #1 Snovbordi
  • Visas tavs mīļākās zīmes vienā vietā
  • Pasūti līdz plkst. 15:00 = tāpat dienā nosūtīts
  • Bezmaksas piegāde no € 99.95

Bieži uzdotie jautājumi

What is a freeride snowboard?

A freeride snowboard is a type of snowboard specifically designed for off-piste riding and exploring un-groomed terrains outside of designated trails. It is intended for snowboarders who enjoy adventurous descents in deep powder snow, steep slopes, and challenging terrain.

What are the characteristics of a freeride snowboard?

Characteristics of a freeride snowboard are designed to meet the needs of riding in off-piste conditions and exploring diverse terrains. Some features include: a directional shape, a relatively stiff flex, a camber profile, and a setback stance.

How long should a freeride snowboard be?

The length of a freeride snowboard depends on various factors, including your height, weight, riding style, and preferences. Generally, a freeride snowboard is ridden approximately 2 to 4 cm longer than an all-mountain snowboard.

When to choose a freeride snowboard?

You may choose a freeride snowboard if you are interested in riding outside of groomed slopes and exploring off-piste terrain. Freeride snowboards are designed to perform well in various terrain conditions, especially in deep powder snow, steep slopes, and rough surfaces.

What is the cost of a freeride snowboard?

The price of a freeride snowboard can vary depending on factors such as the brand, quality, technologies used, and any additional features. Generally, freeride snowboards can range in price from around €400 to €1000 or more. However, there are also cheaper or more expensive options available, depending on your budget and the specific features you are looking for.

Nopirkt sieviešu snovbordu

Kāda jautrība! Jūs gatavojaties braukt ar snovbordu un meklējat lielisku sieviešu snovbordu. Jūs esat nonācis īstajā vietā vietnē Snowboards.lv. Mūsu sieviešu kolekciju sniega dēļi ir rūpīgi atlasījuši snovbordisti ar ilggadēju pieredzi. Neatkarīgi no tā, vai esat iesācēja vai ar ilggadēju pieredzi. Vai daudz laika pavadāt kopā ar draugiem parkā, vai arī pēc iespējas ātrāk ienirstat svaigā pūderī? Mums ir katrai dāmai piemērots snovbords.

Kam pievērst uzmanību, iegādājoties snovbordu sievietēm?

Vai plānojat iegādāties savu pirmo sieviešu snovbordu? Tad skatieties ne tikai uz jaukām apdrukām vai krāsām. Jā, protams, lielākajai daļai sieviešu arī tas ir svarīgi, taču ir arī vairākas citas lietas, kas ir svarīgas, lai nonāktu pie pareizā dēļa. Viens svarīgs aspekts ir garums. Tas ir atkarīgs no jūsu auguma un svara. Īss sieviešu sniega dēlis viegli griežas, bet garāks ir atkal nedaudz ātrāks. Ko jūs ar to vēlaties darīt? Vai vēlaties braukt rotaļīgi, vai jums vairāk patīk taisīt garus un ātrus pagriezienus? Vai arī jūs pat braucat ārpus trases? Katrs sieviešu snovbords ir piemērots atšķirīgam braukšanas stilam. Mūsu kolekcijā jūs atradīsiet sieviešu sniega dēli sniega dēļi, kas piemēroti parkam, all mountain, frīstailam un freeraidam.

Svarīgākais snovbordā ir prieks. Tāpēc neizvēlieties vismodernāko sieviešu snovbordu, bet izvēlieties tādu, kas ir piemērots tieši jums. Šādā veidā jūs saglabāsiet kontroli un iegūsiet pārliecību. Jūs pamanīsiet, ka sniega dēli sāksiet braukt labāk un skaistāk.

dames snowboard

Iegādājieties jaunu sieviešu snovbordu

Par laimi, arvien vairāk sieviešu ziemas brīvdienās dodas uz snovbordu. Mēs, Sideways, to saprotam, jo snovbords sniedz brīvības sajūtu. Snovbords materiāli pēdējos gados ir daudz attīstījušies, padarot snovbordēšanu ērtāku un vieglāku. Īpaši Sideways rocker un Triple Base. Bataleon ir padarījuši stūrēšanu vieglu un dēli mazāk kodumainu. Tāpēc ir mazāka iespēja, ka mēs nokritīsim uz pakaļkājām. Lai tieši tāpēc vairāk cilvēku sāk slēpot! Sideways veikalā esat nonācis īstajā vietā, ja meklējat sporta preces un sniega dēļi no labākajiem zīmoliem, piemēram. Burton.

Labākais snovbords sievietēm

Mēs regulāri saņemam jautājumu; kāds ir labākais snovbords sievietēm? Atbilde uz šo jautājumu ir atkarīga no jūsu pieredzes un braukšanas stila. Piemēram, cilvēkam, kurš ir apmeklējis divas nodarbības, ir nepieciešams cits sieviešu snovbords nekā cilvēkam, kurš ar snovbordu nodarbojas 20 nedēļas. Vai jums kā iesācējam izvēlēties pārāk grūtu dēli? Tad jūs varētu beigties ar to, ka vairāk sēdēsiet uz pakaļas, nevis baudīsiet snovborda priekus. Mūsu interneta veikalā jūs varat viegli filtrēt iesācēju, pieredzējušo un ekspertu sniega dēļi, lai jūs vienmēr varētu atrast sev piemērotāko sieviešu snovbordu.

snowboards dames kopen

Sieviešu sniega dēļi no labākajiem zīmoliem

Mūsu kolekcijā sniega dēļi dāmām jūs atradīsiet dēļus no labākajiem zīmoliem, piemēram. Bataleon, Jones, Lib-Tech, Roxy, Arbor, Burton, Nidecker,Nidecker Supermatic, Rome,Capita un Gnu. Katram zīmolam ir savs redzējums par to, kādam vajadzētu izskatīties ideālam sieviešu snovbordam. Viens zīmols galvenokārt koncentrējas uz camber sniega dēļi, savukārt otra zīmola kolekcijā ir daudz rocker sniega dēļi.

snowboard dames

Populārākie sniega dēļi

Katru sezonu zīmoli nāk klajā ar vairākiem jauniem sieviešu sniega dēļu veidiem sniega dēļi. Populārākie sieviešu sniega dēļi parasti paliek kolekcijā un parasti maina apdrukas vai krāsas un specifikācijas tikai ik pēc dažiem gadiem. Katram snovborda zīmolam ir savi sieviešu sniega dēļi, kas katru gadu uzrāda labus rezultātus.

1. Bataleon Feelbetter

Dažreiz snovborda nosaukums pasaka visu. Bataleon Feelbetter ļauj izbaudīt ikvienus apstākļus. Viegla tūre trasē? Apkārt jautrajam parkam? Feelbetter ir Directional Twin forma un camber forma. Apvienojumā ar Bataleon's Triple Base tehnoloģiju šī īpašība nodrošina sieviešu dēlim augstu jautrības koeficientu!

2. Burton Yeasayer

Viens no populārākajiem sieviešu sniega dēļi dēļiem no Burton ir Burton Yeasayer . Ja iepriekš dēlis saucās Deja vu, tad Burton divas sezonas atpakaļ mainīja nosaukumu uz Yeasayer. Tas ir rotaļīgs all mountain / freestyle sniega dēlis, kas liks jums pārvarēt savas robežas gan trasē, gan parkā.

3. Jones Twin Sister

Jones Twin Sister jau vairākus gadus ir viens no labākajiem sieviešu all-mountain sniega dēļi sēļiem. Šai sezonai Jones ir pārveidojis dēli un piešķīris tam jaunu formu. Tas padara dēli vēl daudzpusīgāku. Jones ir izdevies padarīt Twin Sister vēl vieglāku. Turklāt tagad dēlis ir aprīkots ar "karotīti", kas nodrošina, ka dēlis ne tik ātri iekustas. Turklāt, pateicoties Traction Tech 3.0, sieviešu dēlim tagad būs labāka saķere uz cietām nogāzēm. Vietās, kur papēži un pirksti spiež uz tērauda pusi, Jones ir nedaudz pavirzījis tērauda pusi uz āru, lai tā ieķertos ledū.

Sieviešu snovbords pārdošanā

Skaistiem un kvalitatīviem sieviešu sniega dēļi ne vienmēr ir jābūt dārgiem. Mums vienmēr ir daži sieviešu snovborda piedāvājumi. Tāpēc, ja meklējat sieviešu snovbordu izpārdošanā, vislabāk ir pārbaudīt mūsu vietni sezonas beigās vai pašā sezonas sākumā. Mums vienmēr ir pieejams kāds sniega dēlis brīvpārdošanā. Turklāt, iegādājoties sieviešu sniega dēli, tostarp stiprinājumus, mēs vienmēr piedāvājam jums lielisku piedāvājumu. Papildus sniega dēļi mums vienmēr ir arī sieviešu snovborda zābaku izpārdošana. Lai iegādātos snovborda zābakus , mēs vienmēr iesakām apmeklēt mūsu snovborda veikalu. Jūs varat mūs apmeklēt 6 dienas nedēļā, 12 mēnešus gadā. Jā, arī vasarā mūsu veikalā ir sieviešu dēļi un snovborda stiprinājumi. Apskatiet mūsu sieviešu snovborda apģērbu kolekciju mūsu veikalā!

Sieviešu snovborda apģērbi tiešsaistē vietnē Snowboards.lv

Atrodiet savu ideālo sieviešu snovbordu mūsu interneta veikalā! Mēs piedāvājam plašu labāko zīmolu kolekciju, kas ir perfekti pielāgota jūsu vajadzībām un līmenim. Mūsu ziemas sporta veidu eksperti ir gatavi sniegt jums personīgu padomu, lai jūs varētu izdarīt vislabāko izvēli. Pasūtīšana mūsu vietnē ir vienkārša un droša, un to var ātri piegādāt uz mājām. Mēs cenšamies, lai jūs būtu apmierināti, un piedāvājam atgriešanas iespēju 14 dienu laikā. Dodieties uz neaizmirstamu ziemas sporta piedzīvojumu un pasūtiet sieviešu snovbordu tiešsaistē tagad vai ierodieties mūsu snovborda veikalā.