Grebšana sniega dēļi

  • #1 Snovbordi
  • Visas tavs mīļākās zīmes vienā vietā
  • Pasūti līdz plkst. 15:00 = tāpat dienā nosūtīts
  • Bezmaksas piegāde no € 99.95

Bieži uzdotie jautājumi

What is a carve snowboard?

A carve snowboard is a type of snowboard designed to make sharp and precise turns on the slopes. It is specifically designed for carving, where snowboarders dig the edges of the snowboard into the snow to make turns with high speed and maximum grip.

What is the price of a Carve snowboard?

The price of a Carve snowboard can vary depending on various factors such as the brand, model, technologies, and quality of the snowboard. Generally, prices for Carve snowboards fall within a wide price range, ranging from approximately 200 euros to 1000 euros or more.

Why choose a carve snowboard?

There are several reasons why you might choose a carving snowboard. The main reasons are if you enjoy carving at high speeds, if you're looking for stability and speed, and if you're a piste-oriented snowboarder.

Is snowboarding on a carving snowboard difficult?

Riding on a carving snowboard can be challenging, especially if you are new to carving or if you are accustomed to a different type of snowboard. It requires a certain level of technique, balance, and control to effectively carve on a carving snowboard.

Nopirkt carver snovbordu

Kad esat apguvis snovborda pamattehniku, labs nākamais solis ir iemācīties braukt ar carve sniega dēli. Carvinga process ietver snovborda tērauda malas griešanu pa sniegu bez palēnināšanās. To ir jautri praktizēt, un tas arī izskatās skaisti! Īpaši tad, ja vēlaties braukt ar dēli lielā ātrumā, carvingam ir liela nozīme. Labs karvings ļauj jums braukt ātrāk un nodrošina lielāku kontroli. Lai labi brauktu ar carvingu, jums ir nepieciešams piemērots carvinga sniega dēlis.

Kas ir labs carvinga sniega dēlis?

Labam carvinga snovborda dēlim jābūt ar šādām īpašībām:

  • pareizais platums.
  • Labs malu saķeri
  • Pareizs sānu griezuma rādiuss
  • Camber sniega dēlis
  • Direktīvai formai

Ir svarīgi, lai jūsu carvinga sniega dēlis būtu pietiekami plats carvinga veikšanai. Ja pirksti būs pārāk tālu pāri sniega dēļa malai, jūs atsitīsieties pret zemi un zaudēsiet saķeri. Tāpēc nosakiet, vai jums ir nepieciešams standarta platums, vidēji plats vai plats sniega dēlis.

Mūsdienās vairums zīmolu ir pievienojuši papildu elementus tērauda pusei, lai nodrošinātu papildu saķeri. Lib Tech sniega dēļi Piemēram, Magne-Traction. Šī viļņotā tērauda mala sagriež sniegu kā zobainu maizi.

carve snowboard

Carving sniega dēļu priekšrocības

Carve sniega dēlis piedāvā daudz priekšrocību braucējiem, kuri meklē maksimālu precizitāti un kontroli trasē. Carve dēlis ļauj snovbordistiem veikt asus un vienmērīgus pagriezienus, sniedzot sniega sērfošanas sajūtu. Īpašais dizains ar šauru centru un platākiem galiem nodrošina maksimālu saķeri un stabilitāti lielā ātrumā, vienlaikus samazinot sānu spēkus. Uzlabotā malu saķere ļauj braucējiem dziļāk ienirt pagriezienos un sekot stingrākām līnijām. Tā rezultātā palielinās jautrības un pārliecības līmenis, padarot carve sniega dēli par iecienītu izvēli pieredzējušiem un pieredzējušiem snovbordistiem uz labi sagatavotām trasēm.

Plats un īss carvings sniega dēļi

Apļa rādiusu, ko dēlis var veikt, sauc par sānu griezuma rādiusu. Jo īsāks rādiuss, jo īsāks ir sniega dēļa carve. Lielākās daļas sniega dēļu zīmolu kolekcijās arvien biežāk redzams plašs un īss karvings sniega dēļi ar īsu rādiusu. Šie sniega dēļi ir ideāli piemēroti īsiem pagriezieniem. Daži piemēri ir Jones Stratos, The Boards Company Delta un Bataleon Partywave.

carving snowboard

Carve sniega dēlim jābūt stingram un stabilam.

Carve sniega dēļi jābūt stabilam, bet ar labu lokanību. Stingru, bet tomēr labu lokanību var panākt, pievienojot, piemēram, karbonu carve snovborda serdē. Svarīga oglekļa īpašība ir tā, ka tas ir lokans, bet ātri atgūst savu sākotnējo formu.

Labam carvingam ir svarīgs arī formas veids. Tāpēc lielākajai daļai labu carvinga slēpju sniega dēļi ir virziena forma . sniega dēļi ir garš deguns un īsa, stīva astīte. Turklāt deguns ir platāks, tāpēc dēlis vēlas ļoti strauji pagriezties, kad dēli noliekat uz sāniem. Tomēr tas nenozīmē, ka jūs nevarat veikt carve ar directional twin sniega dēli vai īstu twin sniega dēli. Lai gan šie dēļi ir mazāk piemēroti karvingam, arī šiem sniega dēļi dēļiem ir tērauda mala, ar kuru (ar pareizām tehniskām prasmēm) var veikt saprātīgus karvinga pagriezienus.

Carving snovborda dēļi tiešsaistē vietnē Snowboards.lv

Pasūtiet savu jauno carvinga snovbordu droši un ātri Snowboards.lv. Vēl neesat pārliecināts, kurš sniega dēlis vislabāk atbilst jūsu vajadzībām? Ļaujiet mums jūs informēt par mūsu carvinga sniega dēļi, All mountain sniega dēļi, freestyle un freeride sniega dēļi veikalā! Tad apbrīnojiet mūsu dāmu sniega dēļi un vīriešu sniega dēļi kolekciju klātienē.