Patiess dvīņubrālis sniega dēļi

  • #1 Snovbordi
  • Visas tavs mīļākās zīmes vienā vietā
  • Pasūti līdz plkst. 15:00 = tāpat dienā nosūtīts
  • Bezmaksas piegāde no € 99.95

Bieži uzdotie jautājumi

What is a snowboard with a true twin shape?

A snowboard with a true twin shape has a symmetrical shape both in length and width. This means that the tip and tail have the same shape, length, and flexibility, making the board perfectly symmetrical. In other words, the board looks the same whether you ride forward or switch (backward). A true twin shape snowboard is specifically designed for riders who enjoy playful riding on the slopes and spend a lot of time in the terrain park. The shape provides a balanced feel when landing jumps or performing rails and makes it easy to change the riding direction without any difference in performance.

What is the best snowboard with a true twin shape?

Determining the best snowboard with a true twin shape is subjective and depends on individual preferences, riding style, skill level, and the specific terrains you want to ride on. However, there are several popular and high-quality snowboard models with a true twin shape that are known for their excellent performance. If you need advice to make a good choice, feel free to contact us.

What is the advantage of a snowboard with a true twin shape?

The true twin shape snowboard is popular among freestyle riders due to its symmetry, maneuverability, and the ability to perform tricks in both directions. It provides a balanced and versatile riding experience for freestyle riding and can also be suitable for all-mountain riding, depending on the specific characteristics of the board.

When should you choose a snowboard with a true twin shape?

You might consider choosing a snowboard with a true twin shape in the following situations: when you are primarily interested in freestyle riding, such as performing tricks in the snow park, riding rails, and hitting jumps. Additionally, if you enjoy riding switch, a true twin shape snowboard is recommended. The symmetrical shape and equal binding position provide consistent balance and control, regardless of the riding direction. However, even if you are an all-mountain rider, a true twin shape can still be an option. While the board is primarily focused on freestyle, it can also perform on various terrains and conditions, offering versatility when exploring the mountains.You might consider choosing a snowboard with a true twin shape in the following situations: when you are primarily interested in freestyle riding, such as performing tricks in the snow park, riding rails, and hitting jumps. Additionally, if you enjoy riding switch, a true twin shape snowboard is recommended. The symmetrical shape and equal binding position provide consistent balance and control, regardless of the riding direction. However, even if you are an all-mountain rider, a true twin shape can still be an option. While the board is primarily focused on freestyle, it can also perform on various terrains and conditions, offering versatility when exploring the mountains.

Can you go off-piste with a true twin shape snowboard?

Yes, you can definitely ride off-piste with a true twin shape snowboard. While true twin shape snowboards were originally designed for freestyle riding and tricks, there are many models that also deliver good performance in off-piste conditions.

Nopirkt True twin snovbords

Vai esi īsts frīstaila piekritējs un lielāko daļu laika esi sastopams parkā? Tad jums neiztikt bez laba true twin snovborda. Īsts twin sniega dēlis ir pilnīgi simetrisks, tāpēc tas atšķiras no virziena sniega dēļa. Tas nozīmē, ka priekšējā un aizmugurējā daļa ir vienāda garuma un platuma. Tāpēc sniega dēļi ar šādu formu faktiski nav ne priekšpuses, ne aizmugures. Šie sniega dēļi ir ļoti piemēroti pagriešanai, braucot ar dēli, ko dēvē arī par switch riding. Ideāli piemērotas rotaļīgai braukšanai ar balto slēpni. Turklāt stiprinājumi (atšķirībā no directional twin sniega dēļiem) ir centrēti uz dēļa. Tas nozīmē, ka attālums no priekšējās saites centra līdz kontakta punktam uz deguna ir vienāds ar attālumu no aizmugurējās saites centra līdz kontakta punktam uz dēļa astes.

true twin snowboard

Īstas twin formas sniega dēļa priekšrocības

Snovbords ar true twin formu piedāvā virkni priekšrocību, kas padara to par iecienītu izvēli daudziem snovbordistiem, jo īpaši tiem, kuri pievēršas frīstaila braukšanai un triku izpildīšanai.

Īsta dvīņu formas sniega dēļa raksturīgākā iezīme ir tā, ka tas ir pilnīgi simetrisks, proti, tā priekšgals un astes daļa ir pilnīgi vienādas formas, garuma un platuma. Tas ļauj ar dēli braukt abos virzienos, padarot to ideāli piemērotu braucējiem, kuriem patīk braukt switch (atpakaļgaitā), piemēram, sniega parkā. Freestyle braucēji gūst labumu no tā, ka var viegli piezemēties un braukt abos virzienos, tādējādi atvieglojot triku un lēcienu veikšanu.

Vēl viena patiesās twin formas priekšrocība ir vienmērīga elastība visā dēļa garumā. Tas sniedz braucējiem līdzsvara un stabilitātes sajūtu, izpildot trikus, olī un nūjošanu gan trasē, gan parkā. Tas arī padara dēli saudzīgāku piezemēšanās laikā, jo simetrijas dēļ dēlis reaģē vienmērīgāk.

True twin sniega dēļi ir arī daudzpusīgs un piemērots braukšanai visās kalnu trasēs. Lai gan tos galvenokārt iecienījuši frīstaila braucēji, tie var labi braukt arī pa labiekārtotām trasēm un dažādos sniega apstākļos. Tas padara tos par labu izvēli snovbordistiem, kuriem patīk pārvietoties no parka uz pārējo kalnu un izmēģināt dažādus braukšanas stilus.

Īsāk sakot, sniega dēlis ar patiesu twin formu piedāvā līdzsvarotu simetrijas, daudzpusības un rotaļīguma kombināciju, padarot to par lielisku izvēli frīstaila braucējiem un ikvienam, kas vēlas izpētīt switch braukšanu. Ar savu pielaidīgo lokanību un visaptverošajām kalnu braukšanas spējām patiesais twin sniega dēļi var nodrošināt gan iesācējiem, gan pieredzējušiem snovbordistiem stundām ilgu prieku uz kalna.

True twin shape

true twin shape snowboards

Snovbords frīstaila un parka braucējiem

True twin sniega dēļi ir populārs starp frīstaila un parka braucējiem. Snovbords ar twin formu ir piemērots arī all-mountain braucējiem. Tādā gadījumā, kad ir daudz svaiga sniega un braucat ārpus trases, ieteicams stiprinājumus novietot nedaudz uz aizmuguri. Šādā veidā jūs radīsiet nedaudz lielāku peldamību un atslogosiet aizmugurējo kāju. Plānojat doties uz funparku ar savu true twin frīstaila sniega dēli? Tad pārliecinieties, ka jums ir piemērotas frīstaila saites un frīstaila snovborda zābaki!

Kāpēc izvēlēties true twin sniega dēli, nevis directional formu?

Galvenā priekšrocība, salīdzinot ar directional formu, ir daudzpusība un brīvība, ko piedāvā sniega dēlis ar true twin formu, salīdzinot ar directional formu, kas ir orientēta uz frīstaila snovbordistiem.

Ar true twin sniega dēli snovbordists var braukt gan uz priekšu, gan uz aizmuguri (switch), jo sniega dēļa deguns un astes forma, garums un platums ir pilnīgi vienādi. Tas padara to ideāli piemērotu frīstaila braukšanai, triku veikšanai un braukšanai sniega parkā. Tas nodrošina braucējiem stabilu un līdzsvarotu sajūtu, veicot lēcienus un trikus, tādējādi uzlabojot sniegumu un pārliecību.

snowboard met een true twin shape

Atšķirībā no īsta dvīņu sniega dēļa directional sniega dēlim ir skaidri nodalīts priekšgals un astes daļa, tāpēc tas galvenokārt paredzēts braukšanai vienā virzienā, parasti ar priekšgalu uz priekšu. Tas padara directional dēli lieliski piemērotu braukšanai visās kalnu trasēs, jo īpaši stāvās nogāzēs un dziļā putrā, kur svarīga ir stabilitāte un saķere.

Īsāk sakot, sniega dēļa ar patiesu twin formu priekšrocība ir tā, ka tas sniedz snovbordistiem brīvību izpētīt savu braukšanas stilu un trikus abos virzienos, vienlaikus joprojām piedāvājot pietiekamu veiktspēju all-mountain braukšanai. Tā ir ideāla izvēle frīstaila entuziastiem, kuri vēlas izbaudīt radošu un daudzpusīgu all-mountain braukšanu. No otras puses, ja uzsvaru liekat uz lielāku stabilitāti un kontroli nelīdzenā apvidū, labāks risinājums varētu būt virziena snovbords.

Patiesi dvīņi sniega dēļi no labākajiem zīmoliem

Vai meklējat labu true twin snovbordu? Tad esat nonācis īstajā vietā vietnē Snowboards.lv. Mūsu kolekcijā jūs atradīsiet vīriešu un sieviešu sniega dēļi no labākajiem zīmoliem. Padomājiet par Bataleon, Jones, Lib-Tech, Roxy, Arbor, Burton, Nidecker, Rome, Capita un. Gnu. Pasūtīšana ir vienkārša un droša tiešsaistē. Nepieciešama papildu informācija vai vēlaties apskatīt dēlīšus reālajā dzīvē? Aizbrauciet uz mūsu snovborda veikalu, lai apbrīnotu īstos dvīņus sniega dēļi.

Apskatiet visu mūsu sniega dēļu kolekciju