Snovbords somas

Snovbords pirkt maisu

Protams, jūs lepojaties un rūpējaties par savu sniega dēli. Tāpēc ir ieteicams savu dēli glabāt un transportēt labā snovborda somā. Vai jums vēl nav sniega dēļa somas? Tad esat nonācis īstajā vietā vietnē Snowboards.lv. Mums ir lieliska snovborda somu kolekcija no dažādiem zīmoliem, piemēram. Dakine, Burton un Amplifi.

Kādai jābūt snovborda somai?

Snovborda soma ir neaizstājams piederums ikvienam snovbordistam, kas dodas uz sniegotajiem kalniem. Tā ne tikai nodrošina ērtu veidu, kā transportēt savu dārgo snovbordu, bet arī garantē, ka ceļojuma laikā snovbords ir labi pasargāts no bojājumiem. Pērkot snovborda somu, ir vairāki svarīgi aspekti, kuriem tai jāatbilst. Šajā visaptverošajā rokasgrāmatā mēs apspriedīsim visus svarīgos faktorus, lai jūs varētu izdarīt pamatotu izvēli, izvēloties savām vajadzībām piemērotu snovborda somu.

Izmērs un piemērotība: Pirmā lieta, kas jāņem vērā, iegādājoties snovborda somu, ir tās izmērs un piemērotība. Pārliecinieties, ka soma ir pietiekami liela, lai tajā ērti ietilptu jūsu snovbords, ieskaitot stiprinājumus un citus piederumus. Labs noteikums ir izvēlēties somu, kas ir vismaz par 5 līdz 10 cm garāka par jūsu snovbordu. Tas nodrošinās jums pietiekami daudz vietas, lai droši uzglabātu savu snovbordu.

Izturība un materiāls: izturīga sniega dēļa soma ir būtiska, lai aizsargātu jūsu snovbordu ceļojuma laikā. Izvēlieties somu, kas izgatavota no izturīga un izturīga materiāla, piemēram, neilona vai poliestera. Dažām somām ir arī ūdensnecaurlaidīgs pārklājums, kas var būt noderīgs, lai pasargātu jūsu snovbordu no mitruma un sniega.

Aizsargapvalks: Labai snovborda somai jābūt pietiekami polsterētai, lai pasargātu jūsu snovbordu no triecieniem un triecieniem transportēšanas laikā. Izvēlieties somu ar biezu polsterējumu vai oderējumu iekšpusē, lai pasargātu savu snovbordu no jebkādiem bojājumiem.

Pārnēsāšanas siksnas un rokturi: pārliecinieties, ka snovborda somai ir ērtas pārnēsāšanas siksnas un rokturi, lai jūs to varētu viegli pārnēsāt vai transportēt. Dažām somām ir regulējamas plecu siksnas, lai jūs varētu nēsāt somu uz muguras kā mugursomu, kas var būt noderīgi, ja jums ir jāmēro lieli attālumi.

Riteņi: papildu ērtībai varat apsvērt iespēju izvēlēties sniega dēļa somu ar riteņiem. Tas ir īpaši ērti, ja jums daudz jāstaigā lidostās vai ja jums ir jāmanevrē sniega dēļa soma pa nelīdzenu apvidu.

Papildu glabāšanas nodalījumi: Ņemiet vērā arī to, vai somai ir papildu uzglabāšanas kabatas un nodalījumi. Tie var būt noderīgi, lai uzglabātu snovborda piederumus, piemēram, cimdus, brilles, vasku un citus personīgos priekšmetus.

Snowboard tas

snowboard tas met wieltjes

Svars: Ņemiet vērā arī somas svaru, jo īpaši, ja plānojat ceļot ar lidmašīnu. Viegla soma ir ērtāka un var palīdzēt jums nepārsniegt bagāžas ierobežojumus.

Garantija: pārbaudiet, vai snovborda somai ir garantija. Laba garantija nodrošinās jums sirdsmieru, ja somai kaut kas sabojātos.

Īsumā, iegādājoties snovborda somu, ir svarīgi ņemt vērā tās izmēru un piegulumu, izturību un materiālu, aizsargājošo polsterējumu, siksnas un rokturus, riteņus, papildu glabāšanas nodalījumus, svaru un garantiju. Ņemot vērā visus šos faktorus, jūs varat atrast ideālu sniega dēļa somu, kas atbilst visām jūsu vajadzībām un nodrošina, ka jūs varat droši un viegli transportēt savu sniega dēli uz nākamo ziemas piedzīvojumu.

Snovbords soma ar riteņiem

Snovborda soma ar riteņiem ir īpaši noderīga snovbordistiem, kuri regulāri ceļo un kuriem nepieciešams pārnēsāt savu snovborda aprīkojumu. Izmantojot riteņus, somas transportēšana ir daudz vieglāka un mazāk apgrūtina jūsu ķermeni, jo īpaši, ja jums ir jāveic lieli attālumi lidostās, dzelzceļa stacijās vai citos transporta mezglos.

Šīs somas ir ideāli piemērotas ceļošanai ar lidmašīnu, vilcienu vai automašīnu, jo tās atvieglo manevrēšanu pārpildītos termināļos un stacijās. Jūs varat vienkārši rullēt somu aiz sevis, tādējādi novēršot nepieciešamību nēsāt smagu kravu uz muguras.

Turklāt snovborda somas ar riteņiem nodrošina papildu aizsardzību snovbordam un citam aprīkojumam, jo parasti tās ir labi oderētas un ar pastiprinātām malām. Tas pasargā jūsu snovbordu no bojājumiem ceļojuma laikā.

Vēl viena sniega dēļa somas ar riteņiem priekšrocība ir tā, ka jūs varat pārvadāt arī citu aprīkojumu, piemēram, sniega dēļa apģērbu, zābakus un piederumus. Tas atvieglo visu jūsu snovborda aprīkojuma uzglabāšanu un transportēšanu vienuviet.

Snovbords pasūtiet somu tiešsaistē

Vai mūsu interneta veikalā jau redzējāt jauku snovborda somu? Tad pasūtiet to ātri un vienkārši tiešsaistē. Mēs nosūtīsim somu bez maksas. Vai vēlaties somas apskatīt klātienē? Apmeklējiet mūsu snovborda veikalu. Mūsu veikals ir viegli sasniedzams, un jūs varat bez maksas novietot savu automašīnu.