SP saites

SP bindingen

Viss par SP stiprinājumiem

SP saites ir izstrādājis uzņēmums SP United, kas dibināts saulainajā Kalifornijā 1999. gadā. Pēc savas darbības uzsākšanas SP siksnas ir izveidojušas reputāciju kā viens no labākajiem snovborda siksnu ražotājiem tirgū.

SP Snovborda stiprinājumus izveidoja snovbordistu grupa, kuri bija neapmierināti ar tirgū pieejamo sniega dēļu stiprinājumu ierobežoto izvēli. Viņi meklēja vieglu, elastīgu un izturīgu stiprinājumu, kas atbilstu dažādu snovbordistu vajadzībām. 2002. gadā SP United laida klajā savu pirmo SP sniega dēļa stiprinājumu. SP 1 ātri ieguva kulta statusu lielas kaislīgu snovbordistu grupas vidū. Kopš tā laika SP stiprinājumi ir turpinājuši attīstīties, izmantojot jaunas tehnoloģijas un dizainu. 2007. gadā viņi nāca klajā ar savu Fastex sistēmu, kas beidzot iezīmēja zīmolu kartē. SP Fastec sistēma ir ātras ieiešanas sistēma, kas snovbordistiem ļauj viegli un ātri iekāpt un izkāpt no stiprinājumiem. Nav nepieciešams noņemt cimdus, un tas viss, nezaudējot tiešumu un kontroli.

SP stiprinājumi ar Fastec sistēmu

SP arī regulāri sevi dēvē par Fastec stiprinājumiem. Nosaukums Fastec cēlies no vārda fast technology un attiecas uz ātru un ērtu ieiešanas sistēmu, kas ir SP snovborda stiprinājumiem. Atšķirībā no tradicionālajām siksniņu stiprinājumiem , kur siksniņas ikreiz ir jānostiprina manuāli, Fastec stiprinājumos ir viena siksniņa, kas ar vienkāršu kustību aizķeras un aizķeras. Tas nodrošina ātru un ērtu iekāpšanu un izkāpšanu. Ideāli piemērots, ja ziemas sporta veidos dodaties kopā ar slēpotāju grupu vai ja jums ir problēmas ar tradicionālo stiprinājumu aizvēršanu un nevēlaties katru reizi sēdēt uz pakauša.

fastec bindingen

SP stiprinājumu ar Fastec priekšrocības

SP Siksnām ar Fastec ir dažas priekšrocības salīdzinājumā ar tradicionālajām siksnām. SP siksnām var ātri un viegli pielāgot vārdus, lai nodrošinātu ērtu un tiešu pieguļšanu, nenoņemot cimdus. Turklāt lielā konturētā siksna nodrošina labāku spēka pārnesi, kur SP stiprinājumi nodrošina labāku kontroli un reakciju, veicot pagriezienus un manevrus.

SP bindingen

Kāpēc izvēlēties SP stiprinājumus

Īsāk sakot, SP snovborda stiprinājumi ir lieliska izvēle visu līmeņu snovbordistiem, kas meklē vieglumu, komfortu, stabilitāti un veiktspēju ziemas sporta veidu laikā. Pateicoties inovatīvam dizainam, atsaucīgai konstrukcijai un plašam krāsu un dizainu klāstam, SP stiprinājumi ir vieni no populārākajiem un uzticamākajiem snovborda stiprinājumiem tirgū.

SP Nopirkt stiprinājumus.

Meklējat jauku SP stiprinājumu komplektu, ko uzmontēt savam snovborda dēlim? Tad esat nonācis īstajā vietā vietnē Snowboards.lv. Mūsu kolekcijā jūs atradīsiet jauku SP stiprinājumu izvēli gan sievietēm, gan vīriešiem, gan ikvienam līmenim. Pasūtiet savus SP stiprinājumus tiešsaistē mūsu interneta veikalā, un mēs nosūtīsim tos jums īsā laikā. Vai vēlaties redzēt Fastec stiprinājumus reālajā dzīvē vai arī jums nepieciešama plašāka informācija? Nāciet uz mūsu snovborda veikalu un ļaujiet mums sniegt jums padomu. Bez SP stiprinājumiem mums ir arī citu zīmolu stiprinājumi, kas ļauj jums iebraukt un izbraukt ļoti ātri. Tāpēc apskatiet mūsu kolekciju Flow un Clew siksnas.