SPy brilles

SPnopirkt brilles y

SPY+, zīmols, kas ražo pārāk trakas SPy Goggles, tika dibināts 1994. gadā San Diego, un tā pamatā ir Kalifornijas jauniešiem raksturīgo kultūru krustpunkts. Nosaukums SPY+ simbolizē šīs kultūras sargātāju lomu. Krusts un oranžā krāsa ir universāli pozitīvisma un labas vibrācijas simboli. Kā izcilu slēpošanas briļļu un snovborda briļļu piegādātājiem, nebeidzamo tiekšanos pēc pozitīvas kultūras attīstības simbolizē šie rīki, kas būtiski ietekmē to, kā jūs redzat pasauli. Pasaulslavenā Happy™ Lens Tech, kas atrodama lielākajā daļā SPy brilles, ir vienīgā patentētā terapeitiskā lēca tirgū, kas ne tikai uzlabo krāsas un kontrastu, bet ir arī zinātniski pielāgota garastāvokļa un modrības uzlabošanai, nodrošinot vizuālo pieredzi, kas nav līdzīga nevienai citai.

spy goggles

SPy brilles lieliskam kontrastam sniegā

Katros SPy gogelēs vai slēpošanas gogelēs apvienots unikāls dizains, lieliski piegulošas, kristāldzidra redze un savā klasē labākās tehniskās īpašības... lai pat visnelabvēlīgākie apstākļi nesabojātu jūsu prieku. Kristāldzidra redzamība ar skrāpējumiem ir tehniskajās lēcās. HD un SPy Happy lēcas nodrošina, ka jūs varat turpināt braukt jebkuros apstākļos, lai jūs no dienas gūtu vēl vairāk.

SPy slēpošanas brilles ar Happy lēcām

Pasakiet ardievas garlaicīgam apvidum un sasveicinieties ar dzīvi mainošu redzējumu uz slēpošanas trasēm. Patentētā Happy™ lēcu tehnoloģija Happy™ Lens Tech ir izstrādāta tā, lai uzlabotu krāsas un izceltu reljefa izmaiņas, vienlaikus uzlabojot noskaņojumu un modrību, lai sniegavīrusu slīdēšana pa sniegu kļūtu aizraujoša. Redziet atšķirību zemāk.

SPJ brilles ar vēl lielāku kontrastu, pateicoties Happy Boost.

SPy Goggles uzstādīja diezgan augstu latiņu ar revolucionāro HAPPY® lēcu tehnoloģiju, taču viņi vēlējās redzēt, ko vēl var piedāvāt. Vairāk krāsu, labāku redzes asumu un komfortu, kā arī labāku aizsardzību pret atspīdumiem. Un tas viss papildus terapeitiskajām priekšrocībām, ko jau piedāvāja HAPPY lēcu tehnoloģija. Tas bija neticami grūts izaicinājums, taču viņiem tas izdevās, un SPy uzskata, ka šī lēca noteiks jaunu standartu briļļu jomā.

SPy goggles met happy lens

Slēpošanas briļļu SPy ar Happy Boost lēcām izstrāde.

SPy Goggles izmantoja programmatūru, kas analizē miljoniem krāsu kombināciju un ņem vērā diennakts laiku un dažādus laikapstākļus. SPy+ īstenoja ideālo vizuālo pieredzi, ko viņi vēlējās sasniegt, un spēja pārbaudīt vairāk nekā 10 000 000 krāsu kombināciju, lai radītu ideālo lēcu.

HAPPY BOOST uzlabo VISAS krāsas par 30 %, salīdzinot ar neapbruņotu aci, vienlaikus saglabājot baltās krāsas līdzsvaru. Tas nozīmē, ka balti objekti paliek balti. HAPPY BOOST tuvākais konkurents salīdzinājumā ar neapbruņotu aci nevienmērīgi uzlabo krāsas par 15 %. Kas tiek zaudēts? Jā, jūs uzminējāt.... baltās krāsas balanss. Tas nozīmē nedabisku, nereālistisku krāsu uzlabošanu.

Populāras SPy brilles ar maināmām lēcām

Mūsu SPy briļļu kolekcijā atradīsiet populārākos modeļus gan ar sfēriskām, gan cilindriskām lēcām. Piemēram, SPy Raider ar klasisko izskatu gan vīriešu, gan sieviešu apdrukās. Vai arī izvēlieties maksimālu redzamību, izvēloties lielāka modeļa SPy brilles, piemēram, SPy Marauder vai Lagacy.

SPy brilles tiešsaistē Snowboards.lv

Vai meklējat lieliskas SPy brilles? Mūsu snovborda briļļu kolekcijā jūs atradīsiet stilīgākos modeļus. Vai jūs zināt, kuras SPy brilles vēlaties iegādāties? Tad pasūtiet tās droši un ātri tiešsaistē. Vai jūs labprātāk vēlētos apbrīnot SPy brilles reālajā dzīvē? Tad iegriezieties mūsu snovborda veikalā.

spy skibril