Tagad obligācijas

Viss par Tagad saites

NOW koncentrējas uz inovatīvu, mūsdienu snovbordistiem piemērotu tehnoloģiju radīšanu. Now ir snovbordistiem piederošs uzņēmums, kas ar saviem produktiem un uzskatiem cenšas uzlabot snovbordingu.

Uzņēmumu JF Pelchat 2010. gadā dibināja bijušais profesionāls snovbordists un bans bans bans bēdīgi slavenās komandas biedrs. Viņš saprata, ka kopš saišu ieviešanas to mehānika un funkcijas nav mainījušās. Vēlēdamies uzlabot stiprinājuma funkciju, viņš devās uz savu garāžu un izstrādāja jaunu koncepciju, kas uz visiem laikiem mainītu ideju par stiprinājuma tehnoloģiju. Attiecībā uz siksnām Now vienmēr ir jāiet pret straumi, mainot siksnu dizaina koncepciju un radot produktu, kas braucējus pārceļ nākamajā līmenī. No slēpēm Now var sagaidīt bez piepūles un atsaucīgu braukšanu, kāju noguruma samazināšanos un braukšanas komfortu.

NOW bindingen

NOW stiprinājumu priekšrocības

NOW bindings piedāvā vairākas priekšrocības snovbordistiem, padarot tās par populāru izvēli gan iesācējiem, gan pieredzējušiem braucējiem.

  1. Skate-Tech tehnoloģija: NOW ir pazīstama ar inovatīvo Skate-Tech tehnoloģiju, kas ir iedvesmojusies no skeitborda kravas automašīnas kustībām. Šī tehnoloģija izmanto šarnīra punktu zem siksnām, kas ļauj siksnām vienmērīgi noliekties un griezties. Tas nodrošina dabisku kustību un uzlabotu reakciju snovborda laikā.
  2. Enerģijas pārnese: NOW Skate-Tech tehnoloģija uzlabo enerģijas pārnesi no braucēja uz snovbordu. Tas nodrošina labāku kontroli un veiktspēju, ļaujot snovbordistiem vieglāk veikt pagriezienus un ātrāk reaģēt uz mainīgajiem apstākļiem kalnā.
  3. Komforts un amortizācija: NOW bindings ir aprīkots ar EVA pēdas paliktni un amortizācijas sistēmu, kas nodrošina ērtu un triecienus absorbējošu braukšanu. Tas mazina nogurumu un palīdz novērst traumas, īpaši garās dienās uz kalna.

NOW snowboard bindingen

4. Pielāgojamība: NOW bindings ir veidotas ar regulējamām sastāvdaļām, tostarp siksniņām un augstpapēžu stiprinājumiem. Tas ļauj pielāgot stiprinājumus braucēja īpašajām vajadzībām un vēlmēm, nodrošinot individuālu pielāgošanu un optimālu sniegumu.

5. Izturība: NOW bindings ir izgatavotas, izmantojot augstas kvalitātes materiālus un pievēršot uzmanību detaļām, tāpēc tās ir izturīgas un spēj izturēt intensīvu lietošanu uz kalna. Snovbordisti var paļauties uz NOW bindings izturīgumu un uzticamību, kas nodrošina ilgstošu lietošanu.

6. inovatīvs dizains: NOW ir pazīstams ar inovatīvu un uzmanību piesaistošu dizainu. Sniega stiprinājumi ir pieejami dažādās krāsās un stilos, ļaujot snovbordistiem paust savu personīgo stilu gan uz kalna, gan ārpus tā.

Īsāk sakot, NOW bindings piedāvā progresīvas tehnoloģijas, uzlabotu atsaucību, komfortu un izturību, padarot tās par lielisku izvēli snovbordistiem, kas meklē augstas kvalitātes stiprinājumus optimālai snovborda pieredzei.

Tagad stiprinājumi ar SkateTech

Katrā Now stiprinājumā ir SkateTech. Tas arī padara Now stiprinājumus tik unikālus. Bet kas īsti ir SkateTech? SkateTech ir iedvesmojies no tā, cik viegli un efektīvi griežas skeitbords. Now stiprinājumi ar SkateTech atdarina gan skeitborda kravas automašīnu funkcijas, gan aprakstu. "Hanger" spēcīgi nodod enerģiju no siksnām uz jūsu snovborda buksēm un malām. Kinpin darbojas kā balsts eb palielina šo enerģiju, izmantojot sviras efektu. Tradicionālās saites samazina enerģijas pārnesi, buksējot pamatplati, liekot jums stingrāk savilkt siksnas, vairāk noliekties uz priekšu vai izmantot augstākus un cietākus highbacks. Tas viss rada lielāku nogurumu un sāpes kājās. Tagad stiprinājumi apiet snovborda centru un novirza enerģiju pa labi uz snovborda malām. Tagad stiprinājumi vienkārši nodod vairāk enerģijas dēļam ar mazāku piepūli, kas nozīmē, ka jūsu kājas ilgāk būs atpūtušās un jutīsies komfortablāk.

Pasūtiet Now stiprinājumus tiešsaistē

Vai meklējat labu Now stiprinājumu komplektu? Tad esat nonācis īstajā vietā vietnē Snowboards.lv. Mūsu veikalā jūs atradīsiet plašu skaistāko Now stiprinājumu modeļu kolekciju gan vīriešiem, gan sievietēm. Jūs varat viegli un ātri filtrēt pēc braukšanas stila, līmeņa un elastības, lai atrastu sev piemērotāko Now stiprinājumu. Vai pasūtījāt līdz plkst. 16:00? Tad mēs nosūtīsim jūsu Now stiprinājumu tajā pašā dienā!

Apskatiet visu mūsu sniega dēļa stiprinājumu kolekciju.