THE Boardscompany

THE Boardscompany tirgo tehnisku, augstas klases un enerģisku sniega dēļi, ar kuru var jautri pavadīt laiku. Dodieties ziemas sporta veidos un izklaidējieties. Tas ir šī fantastiskā snovborda zīmola mērķis.

Stāsts par The Boardscompany

Komanda dēļu entuziastu ir uzņēmusies kontroli un izstrādājusi augstas kvalitātes, tehniskus un pieejamus sniega dēļi . Visi kolekcijas dēļi ir izstrādāti, domājot par galveno - prieku un jautrību uz kalna. THE Boards Company dēļi ir piemēroti ikvienam. Neatkarīgi no tā, vai esat jauns, vecs, iesācējs vai profesionālis.

Atšķirībā no daudziem citiem zīmoliem viņi neražo sezonālas kolekcijas, bet ražo pamata kolekcijas sniega dēļi visu gadu.

Enerģisks sniega dēļi no THE Boardscompany.

THE boardscompany sniega dēļi unikalitāte ir tā, ka tie ir piemēroti jebkurai mērķauditorijai. THE Alfa, THE Prisma un THE Revolt ir izgatavoti no oglekļa un titāna. Svarīga titāna īpašība ir tā, ka tas saglabā enerģiju. Ja ogleklis uzreiz "lēkā" atpakaļ savā sākotnējā formā, tad titanāls to dara pakāpeniskāk. Tāpēc dēļi ir ļoti ērti un stabili.

Ko nozīmē THE Boards Company?

"Es vienkārši gribu izklaidēties." Vai jūs to atpazīstat? Ja ne dziesmu, tad noteikti vārdus. Ikviens vēlas izklaidēties. Kad darba diena ir beigusies, brīvdienās, atvaļinājumu laikā, vienmēr.
Ceļojumi un lieliski piedzīvojumi ir tas, ko piedāvā THE Boards Company. Viņi piedāvā tehnisku, kvalitatīvu un enerģisku sniega dēļi, lai dotos ārā un izklaidētos!
The Boards Company ir izstrādājuši sniega dēļi formas, lai nodrošinātu ātrumu, veiklību un/vai elastību. Turklāt mūsu dēļos izmantotie materiāli saglabā enerģiju, ko jūs tajos ieguldāt lietošanas laikā. Tāpēc, kad atrodaties uz sniega, dēlis atgriež uzkrāto enerģiju pa devām, nodrošinot optimālu kontroli, saķeri un vienmērīgu braukšanu.

the boardscompany

Turklāt visos sniega dēļi ir Edge Lift un Edge Control tehnoloģija. Edge Lift tehnoloģija nodrošina, ka dēlis mazāk iestrēgst. Saskares punkti tiek "pacelti" 1,5 mm uz augšu. Tas atvieglo pagriezienu veikšanu un triku apgūšanu.

Pirkt THE Boardscompany sniega dēļi

Meklējat augstas klases sniega dēli, bet nevēlaties maksāt dārgu naudu? Apmeklējiet mūsu sniega dēļu veikalu Oldenzaalā vai ātri un vienkārši pasūtiet tiešsaistē. Vai vēlaties atbraukt pie mums un apskatīt tos? Kafija ir gatava! Vai jūs pērkat snovbordu mūsu veikalā? Tad mēs to uzreiz karsti vaskosim.

Par visu mūsu kolekciju sniega dēļi