ThirtyTwo snovborda zābaki

ThirtyTwo snovborda apavi

ThirtyTwo snovborda apavi ir rezultāts kaislībai pret snovbordu un inovācijām. Šo zīmolu 1995. gadā dibināja snovbordisti snovbordistiem, lai radītu apavus, kas sniegumu un komfortu paceltu jaunā līmenī.
ThirtyTwo dzimšana sakņojas vajadzībā pēc augstas kvalitātes snovborda zābakiem, kas izstrādāti īpaši snovbordistu prasīgajām vajadzībām. Dibinātāji vēlējās radīt zīmolu, kas piedāvā perfektu līdzsvaru starp funkcionalitāti, stilu un izturību. Pateicoties ilggadējai pieredzei snovborda nozarē un dziļai izpratnei par šo sporta veidu, viņi sāka izstrādāt zābakus, kas atbilda šiem kritērijiem.
Nepārtraukti ieviešot inovācijas un sadarbojoties ar profesionāliem snovbordistiem, ThirtyTwo ir kļuvis par vadošo zīmolu snovborda pasaulē. Apavus raksturo progresīvas tehnoloģijas, augstas kvalitātes materiāli un uzmanība detaļām. Neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs snovbordists vai pieredzējis profesionālis, ThirtyTwo piedāvā apavus, kas jūsu sniegumu uz kalna pacels jaunā līmenī.

Papildus mūsu ThirtyTwo snovborda zābaku kolekcijai apskatiet arī pārējos mūsu snovborda zābakus un pasūtiet tiešsaistē ar bezmaksas piegādi no 39,95 € Nīderlandē!

ThirtyTwo snowboardschoenen

Thirty Two snovborda zābaku tehnoloģija

ThirtyTwo snovborda zābaku tehnoloģijas iemieso inovācijas un veiktspēju. Katrs pāris ir papildināts ar progresīvām funkcijām, kas izstrādātas, lai jūsu snovborda pieredzi paceltu jaunā līmenī.
Heat Moldable Intuition Foam nodrošina pielāgotu piegulumu, reaģējot uz jūsu kājas siltumu, nodrošinot perfektu komforta un atbalsta līdzsvaru. STI Energy Foam zole absorbē triecienus un vibrāciju, samazinot nogurumu un nodrošinot vienmērīgu braukšanu.
Performance gumijas ārējā zole nodrošina optimālu saķeri uz dēļa un ārpus tā, savukārt 3D veidotā mēle nodrošina precīzu piegulumu un elastību. ThirtyTwo preces ir izstrādātas, ņemot vērā profesionālu snovbordistu ieteikumus, tāpēc ir radīti apavi, kas spēj izturēt vissarežģītākos apstākļus.
Neatkarīgi no tā, vai esat frīstaila braucējs, backcountry piedzīvojumu meklētājs vai kaut kas starp tiem, ThirtyTwo tehnoloģijas ir izstrādātas, lai atbilstu jūsu unikālajām vajadzībām un stilam, lai jūs varētu droši un ērti snovot.

Apskatiet arī labākos piedāvājumus sniega dēļi!

thirtytwo snowboard schoenen

Dažādi ThirtyTwo snovborda zābaki

ThirtyTwo darbojas ar 4 dažādiem oderējumiem. Comfort, Team, Performance un Elite oderējums.

  • Comfort ieliktnis ir ar galvu formējams Izolācijas iekšējais zābaks ar komforta siksnu un komfortablu zoli.
  • Team ir nedaudz cietāks iekšējais apavs, kas arī aprīkots ar izolācijas ieliktni, ko var veidot ar galvu. Papildus tam ir uzlabotas siksnas un vairāk atbalstoša zole.
  • Performance oderējums atkal ir nedaudz cietāks un vairāk formējams nekā Team iekšējais apavs. Šim apavam ir arī ar galvu formējams Insulation oderējums, uzlabota zole un vēl labāka siksna, kas fiksē jūs ārējā apavā.
  • Elite oderējums, crème de la crème starp iekšējiem apaviem. Pilnībā pārveidojams Insulation ieliktnis ar pielāgotu zoli, īpaši izturīgām siksnām un regulējamu elastību apavā, izmantojot ieliktņus. Vai tikai labākais ir pietiekami labs un vai jūs vēlaties, lai jūsu apavā būtu cieši iestrādāts? Tad noteikti pārbaudiet Elite oderējumu.

Sniega dēļa zābaku ThirtyTwo aizdares veids

ThirtyTwo Snovborda zābaki apvieno funkcionalitāti un stilu ar dažādām šņorēšanas un BOA aizdares sistēmām. Tradicionālās šņores ļauj jums pielāgot piegulējumu pēc savām vēlmēm, individuāli savelkot katru apavu zonu, lai nodrošinātu maksimālu kontroli un komfortu. Šī klasiskā sistēma piedāvā pazīstamu piegulumu, ko novērtē daudzi snovbordisti.

No otras puses, BOA sprādzes piedāvā modernāku pieeju. Vienkārši pagriežot BOA slēdzi, jūs varat ātri un precīzi regulēt apavu spriegošanu, nodrošinot perfektu piegulumu dažu sekunžu laikā. Tas ir īpaši noderīgi tiem, kam patīk ātri uzkāpt kalnā un nevēlas tērēt laiku auklu sasiešanai.

Neatkarīgi no tā, vai dodat priekšroku tradicionālajām aukliņām vai BOA sprādzes ērtībai, vietnē ThirtyTwo ir pieejami vairāki modeļi, kas atbilst jūsu vajadzībām. Tas ļauj jums izvēlēties savu unikālo stilu un piemērotību, lai jūs varētu droši un viegli izbaudīt savu snovborda pieredzi.

ThirtyTwo iegādāties snovborda zābakus tiešsaistē

ThirtyTwo Vai vēlaties iegādāties snovborda zābakus tiešsaistē? Tad esat nonācis īstajā vietā vietnē Snowboards.lv. Mūsu kolekcijā ThirtyTwo sniega dēļu zābaki ir modeļi gan vīriešiem, gan sievietēm. Vislabāk vienmēr ir izmēģināt dažādus modeļus. Tāpēc nekautrējieties iegriezties mūsu snovborda veikalā un saņemt padomu.

Papildus lieliskajiem 32. modeļa zābakiem mums ir arī snovborda zābaki no zīmoliem. Burton, Rome un Nidecker