Airblaster snovborda apģērbs

Airblaster snovborda apģērbs

Laipni lūgti brīnišķīgajā Airblaster snovborda apģērbu pasaulē. Cik mums zināms, Airblaster ir vienīgais uzņēmums, kura īpašnieki un vadītāji ir snovbordisti. Tāpēc tas lieliski iederas mūsu sniega dēļos.lv.

Uzņēmums atrodas Oregonā, Amerikā, un no šejienes viņi apkalpo visu pasauli ar augstas kvalitātes apģērbu, kur jautrība, brīvības sajūta un kopumā labs produkts par labu cenu ir prioritāšu saraksta augšgalā.

airblaster kleding

Airblaster Ninja uzvalks

Visatpazīstamākie produkti no Airblaster līnijas, protams, ir Airblaster Ninja uzvalki. Šis viengabala bāzes slānis nodrošina vēl nebijušu komfortu un siltumu. Jums vairs nekad nebūs kaila mugura, kad noliecaties vai apsēžaties slēpošanas pacēlājā. Dzirdu, kā jūs domājat, bet vai viengabala kombinezons nav ļoti neērts? Ko darīt, ja man jāiet uz tualeti. Protams, par to ir padomāts. Pateicoties 350° rāvējslēdzējam, jums ir visa vieta, ko vien varat vēlēties! Visi Ninja uzvalki ir aprīkoti ar 4 virzienu elastību, tāpēc apģērbs kustas visos virzienos.

Airblaster snovborda jakas un snovborda bikses

Šie snovbordisti no ASV izgatavo labas snovborda jakas un bikses ar augstām tehniskajām prasībām, kas atbilst ikvienam maciņam un vēlmēm. Viss klāsts ir sadalīts 3 līnijās.

  1. Beast sērijā ietilpst čaulas jakas, viengabala kombinezoni un bikses ar krūšdaļu ar augstām tehniskajām prasībām. Padomājiet par 3 slāņu sistēmu, 30k ūdens kolonnu un pilnīgu vēja un ūdensnecaurlaidību.
  2. Ledāja sērija, Šī izturīgā līnija ietver plašu oderētu jaku, bikšu un viengabala kombinezonu klāstu. Ar 15 000 ūdens kolonnu un pilnīgu vēja necaurlaidību.
  3. Freedom sērija, šī ir izturīga sērija ar oderētām un apvalkotām jakām, izturīgām biksēm un viengabala kombinezoniem ar ūdens kolonnu līdz 10k.

airblaster snowboad kleding

#Staywild ar Airblaster

Viņi iestājas par to, lai jūs vienkārši gūtu pēc iespējas vairāk prieka un gandarījuma no savām dienām trasē. #Staywild ir viņu moto. Dienas uz nogāzēm bieži vien ir ierobežotas. Tāpēc, atrodoties trasē, visam ir jābūt kārtībā, un nevajadzētu blēņoties ar apģērbu, kas burtiski atstāj jūs aukstumā.

Airblaster Cenšas piedāvāt ikvienam piemērotu komplektu, kas atbilstu ikviena vajadzībām. Viņiem ir arī jauka aksesuāru kolekcija, tostarp cepures un kakla sildītāji (Buff).

Airblaster Pasūtiet snovborda apģērbu tiešsaistē vietnē Snowboards.lv

Vai jau esat ieraudzījis kādu foršu jaku, ar kuru vēlētos doties uz sniegu? Vai tā būs tāda anorak jaka kā Airblaster Trenchover Jacket ar pieskaņotām snovborda biksēm, piemēram, Airblaster Elastic Boss biksēm? Ar šo kombināciju jūs noteikti varēsiet būt pamanīts uz nogāzes. Un ko gan par ērtajām Freedom Bib biksēm. Šīs bikses valkā uz pleciem. Tās saglabā jūsu vēderu un muguru siltumā. Ērts termoapģērba komplekts zem jakas nodrošina lielisku kustību, vienlaikus jums vienmēr būs pietiekami silts.

Apvienojiet šo komplektu ar kādu no lieliskajiem Ninja tērpiem, un jums vairs nekad nebūs auksti! Pasūtiet savu iecienītāko apģērbu Airblaster droši un ātri mūsu vietnē. Mēs nosūtīsim pasūtījumu jums bez maksas. Ja pasūtījumu veicat līdz plkst. 17:00, sūtījums tiks nodots PostNL tajā pašā dienā. Vai jūsu izmērs ir nepareizs vai vēlaties citu krāsu? Nav problēmu. Jūs vienmēr varat atgriezt sūtījumu 14 dienu laikā.

Vai vēlaties apmeklēt mūs, lai pielaikotu vai apskatītu visu Airblaster kolekciju? Esiet laipni aicināti apmeklēt sniega dēļi un snovborda apģērbu mūsu snovborda veikalā Oldenzaalā.

airblaster kleding wintersport