Airblaster snovborda bikses

Airblaster Nopirkt snovborda bikses

Vai jūs meklējat kvalitatīvas snovborda bikses, kas ļaus jums izcelties no pūļa? Apskatiet mūsu Airblaster snovborda bikses. Airblaster ir lielisks amerikāņu zīmols un vienīgais uzņēmums, kas pieder īstiem snovbordistiem. Tāpēc viņi ražo Airblaster snovborda bikses.

Zīmols Airblaster atrodas Oregonā, no kurienes viņi apkalpo visu pasauli, piedāvājot augstas kvalitātes snovborda bikses, kurās galvenā uzmanība pievērsta jautrībai, brīvai sajūtai un kopumā labam produktam par labu cenu.

airblaster snowboard broeken

Airblaster dažādu stilu snovborda bikses.

Airblaster ražo dažāda stila snovborda bikses dažādos cenu segmentos katrai mērķa grupai. Airblaster bikšu kolekciju var iedalīt trīs stilos.

  1. Beast sērijā ietilpst čaulas bikses ar augstām tehniskajām prasībām. Padomājiet par 3 slāņu sistēmu, 30k ūdens kolonnu un pilnīgu vēja un ūdensnecaurlaidību.
  2. Sērija Glacier, šajā izturīgajā līnijā ietilpst plašs oderētu snovborda bikšu klāsts ar 15K ūdens kolonnu un pilnīgi vēja necaurlaidīgām biksēm.
  3. Freedom sērija, šī ir forša sērija ar polsterētām un snovborda biksēm ar ūdens kolonnu līdz 10k.

airblaster snowboardbroeken

#Staywild ar Airblaster biksēm

Airblaster apzīmē to, lai gūtu pēc iespējas vairāk prieka un gandarījuma no savām dienām uz nogāzes. #Staywild ir viņu moto. Dienas trasē bieži vien ir ierobežotas. Tāpēc, kad esi uz nogāzes, visam jābūt tieši tā, kā vajag, un nevajadzētu blēņoties ar snovborda biksēm, kas tevi burtiski atstāj aukstumā.

Airblaster Pasūtiet snovborda bikses tiešsaistē

Vai jau esat pamanījuši foršas Airblaster snovborda bikses? Tad pasūtiet tās ātri un vienkārši tiešsaistē sniega dēļi.lv. Vai jūs labprātāk vēlētos apskatīt Airblaster snovborda bikses klātienē? Protams, ka varat! Aizbrauciet uz mūsu snovborda veikalu, lai apskatītu visu kolekciju. Airblaster kolekcija

airblaster snowboardpant