Airblaster snovborda jakas

Airblaster Nopirkt snovborda jaka

Meklējat kvalitatīvu snovborda jaku, kas ļaus jums izcelties no pūļa? Apskatiet mūsu Airblaster snovborda jakas. Šis lieliskais amerikāņu zīmols ir vienīgais uzņēmums, kura īpašnieki un vadītāji ir snovbordisti. Nav brīnums, ka viņi ražo Airblaster snovborda jakas.

Šis zīmols Airblaster atrodas Oregonā, no kurienes viņi apkalpo visu pasauli ar augstas kvalitātes snovborda jakām, kur jautrība un brīvas sajūtas un kopumā labs produkts par labu cenu ir vissvarīgākais.

airblaster snowboard jassen

Airblaster dažādu stilu snovborda jakas.

Airblaster ražo dažāda stila snovborda jakas dažādos cenu segmentos katrai mērķa grupai. Kolekciju Airblaster jakas var iedalīt trīs stilos.

  1. Beast sērijā ietilpst čaulas jakas ar augstām tehniskajām prasībām. Padomājiet par 3 slāņu sistēmu, 30k ūdens kolonnu un pilnīgu vēja un ūdensnecaurlaidību.
  2. Sērija Glacier, šajā izturīgajā līnijā ietilpst plašs polsterēto sniega bundžu klāsts ar 15K ūdens kolonnu un pilnīgu vēja necaurlaidību.
  3. Freedom sērija, šī ir forša sērija ar oderētām un snovborda jakām ar ūdens kolonnu līdz 10k.

airblaster snowboard jassen

#Staywild ar Airblaster jakām

Airblaster apzīmē to, lai gūtu pēc iespējas vairāk prieka un gandarījuma no savām dienām uz slēpošanas trasēm. #Staywild ir viņu moto. Dienas uz nogāzēm bieži vien ir ierobežotas. Tāpēc, atrodoties trasē, visam ir vienkārši jābūt kārtībā, un jums īsti nevajadzētu blēņoties ar snovborda jakām, kas burtiski atstāj jūs aukstumā. Visām Airblaster jakām ir sniega uztvērējs, kas aiztur sniegu, kad jūs veicat slīdēšanu. Dodies uz snovbordu pavasarī? Vai arī intensīvas dienas laikā uz kalna jums kļūst pārāk karsti? Ātri attaisiet rāvējslēdzējus zem savas Airblaster jakas padusēm, lai iegūtu svaigu gaisu un papildu ventilāciju.

Airblaster Pasūtiet savu snovborda jaku tiešsaistē

Vai jau esat pamanījis foršo Airblaster snovborda jaku? Tad pasūtiet to ātri un vienkārši tiešsaistē vietnē sniega dēļi.lv. Vai jūs labprātāk vēlētos apskatīt Airblaster jakas klātienē? Protams, ka varat! Nāciet uz mūsu snovborda veikalu, lai apskatītu visu kolekciju. Airblaster kolekcija

airblaster snowboard jacks