Airblaster Nindzju tērpi

Vienmēr silti ar Airblaster Ninja uzvalkiem

Dažreiz jūs sastopat priekšmetus, par kuriem domājat; tas nav domāts man. Kamēr vienreiz to neizmēģini vai nepieredzēsi. Šāds priekšmets ir airblaster Ninja Suits. Nekad vairs nebūs jāvelk uz augšu krekli vai jāsavelk termoveļas bikses. Airblaster Ninja uzvalki pieguļ kā cimds un nodrošina komfortablu siltumu un sausumu, kamēr jūs baudāt slēpošanu vai snovbordēšanu.

Airblaster Ninja uzvalki dāmām

Vai, braucot ar sniega dēli, jūs ciešat no aukstuma un plikas muguras? Nav nekā kaitinošāka par pliku muguru, kad sēžat ar dibenu sniegā, lai piestiprinātu stiprinājumus. Par laimi, ar Airblaster Ninja uzvalkiem tas ir pagātne. Airblaster ir pielāgojis Ninja uzvalku sievietēm, lai tas būtu piemērots tieši sievietēm. Turklāt jūs varat izvēlēties Airblaster Ninja uzvalku ar kapuci vai bez tās. Vai jums ir gari mati vai skaista ponija? Airblaster ir padomājis arī par to! Kapuces aizmugurē ir atvērums, lai mati varētu izspraukties. Gudri!

Airblaster Ninja Suits

airblaster ninja suits

Airblaster Nindzju kostīmi lieliskās krāsās un apdrukās

Airblaster ir pazīstams ar lieliskām apdrukām un krāsu kombinācijām. Ne savādāk ir arī ar Ninja Suist. Protams, varat arī būt drošs un izvēlēties melnu, bet kas gan ir jautrāks, ja apres slēpošanas laikā varat novilkt jaku un parādīt savu lielisko Airblaster Ninja Suit.

Airblaster Nindzju uzvalkus iegādājieties tiešsaistē vietnē Snowboards.lv

Meklējat Airblaster Ninja uzvalku? Tad esat nonācis īstajā vietā Snowboards.lv! Vai jūs precīzi zināt, kādu apdruku vai krāsu vēlaties? Tad pasūtiet to droši un ātri tiešsaistē. Vai vēlaties izmēģināt Ninja uzvalkus mūsu veikalā? Tad iegriezieties mūsu snovborda veikalā.

Apskatiet visu mūsu kolekciju Airblaster snovborda apģērbu.