Anon

Nopirkt lieliskus priekšmetus no Anon

Lieliskas preces no Anon, Snowboards.lv ir īstā vieta, kur to darīt! Mūsu kolekcijā jūs atradīsiet plašu preču kolekciju no Anon gan vīriešiem, gan sievietēm. Tālāk lasiet vairāk par Anon un šī foršā ziemas sporta veidu zīmola izcelsmi.

Anon tika dibināts 2001. gadā Burton Snowboards. Zīmols tika dibināts ar mērķi ražot stilīgas, tehniskas snovborda brilles un slēpošanas brilles, kas atbilstu Burton profesionāļu komandas un braucēju prasībām visā pasaulē.

anon kleding

Ar Burton atbalstu Anon ir konsekventi ražojis brilles, kas nodrošina optimālu redzamību visos ziemas laikapstākļos. Anon ir izstrādājis izstrādājumus, kas atbilst pasaules labāko snovbordistu vajadzībām, koncentrējoties uz progresīvu dizainu un tehnisko aprīkojumu. Tolaik Anon komandu veidoja Bode Merril, džibins Džeremijs Jones un Sepe Smits.

Pirmajos gados zīmols RED izstrādāja snovborda ķiveres Burton vārdā. Lai attīstītu Anon zīmolu snovbordistu un slēpotāju vidū, tika nolemts pārcelt RED uz Anon. Pašlaik Anon brilles un anon ķiveres ir nepārspējamas ziemas sporta inventāra tirgū.

anon wintersport kleding

Kāpēc pasūtīt Anon no Snowboards.lv?

Tas, ka zīmols Anon ir viens no labākajiem zīmoliem, kas koncentrējas uz kvalitatīvu slēpošanas briļļu un snovborda ķiveru izgatavošanu, noteikti nav palicis nepamanīts. Tāpēc mēs, Snowboards.lv, esam ļoti priecīgi, ka šis zīmols ir mūsu kolekcijā. Jūsu ziemas sporta veidi vairs nekad nebūs tādi paši kā agrāk ar Anon aizsargbrillēm. Tas, ko iepriekš nekad nebijāt redzējuši, tagad pēkšņi kļūs redzams. Vai vēlaties iegādāties jaunas Anon slēpošanas brilles mūsu veikalā? Vai jums jau ir slēpošanas ķivere? Tad ņemiet to līdzi uz veikalu. Tā ir vieglāk pielaikot. Jums vēl nav ķiveres? Tad mēs iesakām iegādāties kombināciju no Anon slēpošanas brillēm un Anon slēpošanas ķiveres.

Anon pasūtiet bez piegādes izmaksām

Ja precīzi zināt, ko vēlaties pasūtīt no Anon, tad droši un ātri pasūtiet Snowboards.lv. Vai jūs labprātāk vēlētos apskatīt vai izmēģināt Anon izstrādājumus klātienē? Tad iegriezieties mūsu snovborda veikalā. Mūsu snovborda veikals ir viegli sasniedzams, un jūs varat bez maksas novietot savu automašīnu pie veikala.

anon snowboard kleding