Anon aizsargbrilles

Anon iegādāties aizsargbrilles

Vai meklējat lieliskas Anon brilles? Vai vēlaties, lai ziemas sporta veidu laikā būtu maksimāli labi redzams? Tad esat nonācis īstajā vietā vietnē Snowboards.lv. Mums ir plaša Anon briļļu kolekcija gan vīriešiem, gan sievietēm. Tātad, garantēta laba redzamība ar Anon aizsargbrillēm!

Anon Slēpošanas brilles ar PERCEIVE lēcām

Anon No 2021. gada sezonas slēpošanas brilles ir nomainījušas Sonar lēcas pret PERCEIVE lēcām. Šīs lēcas ir īpaši izstrādātas Anon un uzrāda vēl labāku kontrastu. Papildus asai redzei lēcas ir ar pārklājumu, kas kondensāciju padara par pagātnes lietu. PERCEIVE lēcas izceļas, kad apstākļi trasē kļūst sliktāki. Triks ir saglabāt dziļuma, krāsu un kontrasta redzamību arī tad, kad debesīs ir mazāk gaismas. Šis triks ir ļoti labi apgūts vietnē Anon, un tas atspoguļojas Anon briļļu kvalitātē.

Magna-Tech® magnētiskās lēcas

Vēlaties viegli un īpaši ātri nomainīt lēcas? Tad apskatiet Anon brilles, kurās ir Magna-Tech tehnoloģija. Lēcas pie rāmja ir piestiprinātas ar vairākām spēcīgām magnētiskajām saitēm. Tas ļauj viegli un ātri nomainīt lēcu, piemēram, pret sliktā laika apstākļu lēcām.

Tādi modeļi kā Anon M3, M2 un Anon Sync ir aprīkoti ar Magna-Tech® sistēmu. Papildus šiem modeļiem Snowboards ir pieejamas arī Anon m4 brilles.lv.

Protams, šie modeļi ir aprīkoti ar papildu lēcām, lai jūs varētu turpināt snovbordot vai slēpot jebkuros apstākļos.

anon goggles

Anon brilles briļļu valkātājiem

Visi Anon slēpošanas briļļu modeļi ir piemēroti briļļu nēsātājiem. To dēvē arī par OTG. OTG nozīmē "Over The Glasses" (pāri brillēm). Protams, ja brilles ir īpaši piemērotas, var gadīties, ka slēpošanas brilles nepieguļ gluži pareizi.

anon skibril

Anon brilles ar sfērisku lēcu

Anon Slēpošanas brilles ar sfērisku lēcu, ko dēvē arī par "izliektu" lēcu, priekšrocība ir tā, ka izliekums atbilst acu formai. Tas ļauj saskatīt nedaudz vairāk kontrastu sniegā. Populāri modeļi Anon slēpošanas brilles ar sfērisku lēcu ir Anon M2 un M3.

Anon Slēpošanas brilles ar cilindrisku lēcu

Anon Slēpošanas brilles ar cilindrisku lēcu, ko dēvē arī par "plakanu" lēcu, ir izdevīgas ar to, ka tās bieži vien ir tikai nedaudz lētākas. Galvenais iemesls ir tas, ka šādas formas lēcu ir vienkārši vieglāk izgatavot. Neliela cilindriskās lēcas priekšrocība salīdzinājumā ar sfērisko lēcu ir tā, ka tā ir nedaudz mazāk pakļauta skrāpējumiem.

Anon brilles lieliski pieguļ snovborda un slēpošanas ķiverei

Papildus labām Anon aizsargbrillēm meklējat arī drošu snovborda ķiveri? Tad apskatiet Anon snovborda ķiveres. Tās lieliski pieguļ, kas palielina komfortu!

Kāpēc pasūtīt Anon brilles tiešsaistē vietnē Snowboards.lv

Vai jūs precīzi zināt, kādas foršas Anon brilles vēlaties iegādāties? Tad pasūtiet tās droši un ātri Snowboards.lv. Nīderlandes teritorijā mēs nosūtīsim Anon brilles jums ļoti ātri ar PostNL un bez maksas! Vēlaties saņemt vairāk informācijas par Anon aizsargbrillēm vai vēlaties tās izmēģināt? Apmeklējiet mūsu snovborda veikalu

Apskatiet visu mūsu kolekciju Anon raksti

anon bril