Aphex aizsargbrilles

Aphex snovborda brilles

Aphex gogles un slēpošanas brilles ir viens no pasaulē izcilākajiem zīmoliem, kas ražo plašu izcilu sniega un slēpošanas briļļu klāstu. Aphex ir holandiešu zīmols un jau vairākus gadus piegādā augstas kvalitātes snovborda brilles par konkurētspējīgu cenu. Vai meklējat jaunas snovborda vai slēpošanas brilles? Vai meklējat brilles, kas nodrošina labu aizsardzību un perfektu redzamību? Tad Aphex brilles ir lieliska izvēle!

Ar ko Aphex brilles ir tik īpašas?

Kāpēc mēs esam sajūsmā par Aphex aizsargbrillēm? Dizains, šī iespēja mainīt siksniņas un cena. Aphex brilles ir aprīkotas ar divām lēcām, kuras var mainīt zibens ātrumā. Mainoties laikapstākļiem, brilles nomainīt var tikai dažu sekunžu laikā. Aphex brilles ir aprīkotas ar magnētiskām lēcām. Tas nodrošina vienmēr perfektu redzamību, ļaujot turpināt braukt, neraugoties uz sliktiem apstākļiem.

aphex skibril

Maināmas briļļu siksniņas

Cik forši ir tas, ka jūs varat viegli un ātri nomainīt siksniņas? Tas atvieglo Aphex slēpošanas briļļu izskata saskaņošanu ar jūsu apģērbu. Siksniņas bieži vien pēc dažiem gadiem kļūst nedaudz mazāk elastīgas, tāpēc tas ir lieliski piemērots arī jūsu briļļu kalpošanas ilgumam. Nomainīšana ir vienkārša un aizņem tikai dažus mirkļus.

aphex ski goggles

Aphex Iegādāties tiešsaistē

Vai meklējat foršas Aphex brilles vai slēpošanas brilles? Tad esat nonācis īstajā vietā Snowboards.lv. Pie mums jūs varat droši un ātri pasūtīt savas jaunās Aphex brilles ar bezmaksas piegādi. Vai jūs labprātāk vēlētos apbrīnot Aphex brilles reālajā dzīvē? Vai arī vēlaties uzzināt, vai brilles derēs zem jūsu ķiveres? Tad iegriezieties mūsu snovborda veikalā. Mūsu veikals ir viegli pieejams, un jūs varat bez maksas novietot savu automašīnu.

Apskatiet visu mūsu snovborda briļļu kolekciju.