Bataleon

Jaunākie Bataleon produkti noliktavā

Bataleon protams, ir pazīstams ar savu Triple Base tehnoloģiju. Bataleon nāk klajā ar skaistu sniega dēļa stiprinājumu sēriju 2023. gadam. Bataleon stiprinājumi lieliski atbilst sniega dēļi īpašībām un krāsām. Tā kā šajos stiprinājumos ir iestrādātas daudzas zināšanas no Rome, varat droši apgalvot, ka kvalitāte un stiprinājums būs kārtībā!

bataleon

Zīmola domas Bataleon

Bataleon ir pazīstama ar savu 3BT tehnoloģiju. Šī Triple Base tehnoloģija nodrošina, ka jūs saglabājat tikpat lielu saķeri, kā esat pieraduši ar tradicionālo izliekumu, taču bez tā saķeres trūkumiem. Tā kā viņi izmantoja "Sidekick", lai paceltu Bataleon sniega dēļa gala un astes sānus, kontaktpunkti, kas atrodas tuvu jūsu sniega dēļa saitei, tagad ir viegli sasniedzami bez dēļa aizķeršanās.

Pēc ilgām ķibelēm, meklējot labu 3D formu līdzās visām tradicionālajām "plakanajām" sniega dēļi, viņiem ir izdevies to patiešām revolucionāri pārveidot. Tagad jūs pat redzat, ka arī lielie zīmoli izmanto 3D tehniku savos sniega dēļi.

Bataleon Pirkšana no Sideways

Varbūt jūs domājat par jauna snovborda iegādi. Jūs esat dzirdējuši, ka Bataleon dēļi ir super labi. Mēs piekrītam. Vai jūs joprojām šaubāties, vai Bataleon jums der? Apmeklējiet mūsu salonu un saņemiet padomu par to, kurš Bataleon snovborda veids jums ir vispiemērotākais. Turklāt mēs vienmēr piedāvājam apmierinātības garantiju. Vai pēc nedēļas sniega dēļa lietošanas neesat pilnībā apmierināts? Nekādu problēmu. Mūsu mērķis vienmēr ir apmierināti klienti. Atnāciet atpakaļ uz mūsu veikalu un paskaidrojiet, kas jums uz dēļa nepatika. Mēs kopā meklēsim risinājumu. Vai jūs tomēr vēlētos citu dēli? Arī tas ir iespējams. Tad jūs maksāsiet nomas maksu par dēli. Atlikušo summu jūs saņemsiet atpakaļ un varēsiet to izmantot, lai izvēlētos citu snovbordu. Vai tas notiek bieži? Par laimi, nē. Mums ir plaša pieredze ar Bataleon, un mēs regulāri testējam vairākus modeļus, lai varētu jums sniegt pareizus padomus.

Vai jūs pērkat snovbordu pie mums? Tad mēs izgatavojam dēli pilnībā gatavu izmantošanai trasē. Mēs pulējam tērauda malas un nodrošinām dēli ar svaigu sniega dēļa vaska kārtu.

Bataleon Pasūtiet tiešsaistē vietnē Snowboards.lv

Vai jūs precīzi zināt, kāds Bataleon ir piemērots jūsu braukšanas stilam? Tad pasūtiet droši un ātri tiešsaistē. Vai vēlaties saņemt vairāk informācijas vai šaubāties, kurš garums vai izmērs jums ir vispiemērotākais? Sazinieties ar mums vai iegriezieties mūsu snovborda veikalā. Papildus Bataleon mēs piedāvājam arī citu lielisku snovborda zīmolu sniega dēļus. Visu par Bataleon lasiet šeit!

bataleon