Bataleon pirkt saites

Protams, mēs zinām zīmolu Bataleon no sniega dēļi ar 3D formas tehnoloģiju. Viņi ir līderi šajā jomā jau 19 gadus. Bet vai zinājāt, ka viņi izstrādā arī ļoti labus sniega dēļu stiprinājumus? Ja paskatās uzmanīgi, Bataleon stiprinājumi izskatās kā Rome stiprinājumi. 2018. gadā Rome tika pievienots Low Pressure Studio zīmola portfolio, kurā ietilpst arī Bataleon. Rezultātā Bataleon stiprinājumos atradīsiet vairākas specifikācijas, kas jau gadiem ilgi ir bijušas viņu prātā un ir izstrādātas vairākas reizes. Tāpēc kvalitāte ir perfekta!

bataleon bindingen

Bataleon Saišu aprīkojums ar Underwrap tehnoloģiju

Jauno Bataleon slēpju pamatā ir Hybrid Chassis. Tās apvieno alumīnija rāmi ar kompozītmateriālu injekciju pamatni, lai radītu dinamiski visdinamiskāk elastīgās saites. Hybrid Chassis tagad ir pieejams 2 dažādos variantos Fullwrap alumīnija rāmis ir savienots ar 4 punktiem kompozītmateriāla pamatnē. Tas maksimāli palielina savienojamību ar dēli, nodrošinot zibensātru reakciju no malas līdz malai un fiksētu sajūtu. Batalon stiprinājuma Asymwrap rāmis ir savienots ar 3 kompozītmateriāla pamatnes punktiem. Tas nodrošina nedaudz maigāku sānu-puses liektību, nezaudējot kontroli no papēža līdz kājām.

bataleon snowboard bindingen

Bataleon Snovborda stiprinājumi ar 3D Flex

Iespējami mazākā sniega dēļa stiprinājuma vieta, ar pēc iespējas mazāku cietās plastmasas pieskārienu dēļam, nodrošina, ka jūs braucat ar snovbordu tā, kā tas ir paredzēts. Bataleon stiprinājumi ļauj sniega dēlim izpaust visas tā dinamiskās īpašības, neierobežojot un neizkropļojot to. Brauciet ar savu dēli, nevis ar Bataleon stiprinājumiem!