Bataleon sniega dēļi

Jaunākais Bataleon sniega dēļi

Šajā sezonā mēs atkal piedāvājam lielisku sniega dēļi kolekciju no Bataleon. Katru sezonu tiek atjaunināti un papildināti vairāki modeļi. Vai esat kādreiz dzirdējuši par Triple Base? Vai arī esat redzējuši šos dēļus garāmbraucošos RTL sniega žurnāla raidījuma laikā? Vai esat ziņkārīgs, kādas ir to priekšrocības? Mēs labprāt parādīsim jums mūsu veikalā.

Bataleon sniega dēļi un to unikālo 3BT

Bataleon ir izstrādājuši savu produktu kopš 2003. gada. Šajā gadā Bataleon spērusi pirmos soļus sniega dēļi veidošanas 3D tehnikā. Visām Bataleon sniega dēļi ir izliekums un bieži vien ar paaugstinātām malām, kas pazīstamas arī kā Sidekick, un pilna tērauda mala, lai nodrošinātu saķeri. Bataleon turpina virzīties uz priekšu un meklē jauninājumus, lai padarītu snovbordu jautrāku ikvienam.

bataleon snowboards

Unikāla 3BT forma

Papildus nu jau slavenajam 3BT katram sniega dēļa veidam ir arī sava forma. Visiem ir tradicionālais izliekums dēļa vidū. Pēc tam atkarībā no formas un 3BT atšķiras, kur un cik agresīvas būs vertikālās tērauda malas. Tas būs atšķirīgi īstam twin snovborda sniega dēlim nekā directional freeride snovborda sniega dēlim.

Dažādas formas un 3BT

  • Pow 3BT Daudz plūduma, jo ir daudz sānslīdes un konusveida forma.
  • Freeride 3BT Koncentrējas uz saķeri un plūdumu.
  • Freestyle 3BT Cik vien iespējams daudzpusīgs, ar nedaudz garāku priekšgalu nekā astes daļu.
  • Twin 3BT Plašāks centrs stabilitātei
  • Jib 3BT Ideāli piemērots parkam!

Bataleon Evil twin

Ilgus gadus parka flagmanis Bataleon. Evil Twin ir uzlabojies gadu no gada. Šis pilnais twin frīstaila sniega dēlis visur jūtas kā mājās un ir viegli vadāms. Taču izskats var būt maldinošs, ja dēlim dodiet pērienu, tas iet kā raķete! Tāpēc apgūstiet savus pirmos pagriezienus līdz pat pirmajam dubultflipam ar Evil Twin.

Jūtieties labāk uz Bataleon sieviešu snovborda.

Līdzās daudziem dēļiem, kas paredzēti vīriešiem no mums, zīmolam ir arī ļoti spēcīga sieviešu dēļu kolekcija sniega dēļi. Protams, arī tās ir aprīkotas ar Triple Base tehnoloģiju. Tas padara Bataleon ļoti piemērotu pirmo pagriezienu apguvei vai pārliecības palielināšanai, līdz esat apguvuši ikvienu trasi. No melnajām līdz bezsliežu trasēm. Viens no dāmu topiem ir Bataleon Feel Better.

bataleon snowboard

Bataleon Goliath

Goliath kopā ar Evil Twin ir populārākais sniega dēlis viņu kolekcijā. Šis dēlis patiesi attaisno savu nosaukumu. Virziena Twin forma apvienojumā ar oglekļa papildinājumiem un īpaši ātru saķepināto pamatni padara Goliath par īstu universālo dēli!

All-Mountain Bataleon sniega dēļi

The Bataleon Thunder. Šis ir lielisksallmountain / freeride sniega dēlis pieredzējušiem braucējiem. Balstīts uz Bataleon Storm, kas jau gadiem ilgi ir bijis dāmu top dēlis. Gan trasē, gan ārpus tās, šis dēlis būs izaicinājums, kas ļaus gūt maksimālu labumu no dienas uz kalna!

Camel Two ir arī Directional sniega dēlis, un kopš 2021. gada ir Bataleon kolekcijā. Camel 2 ir labi pazīstamā sniega dēļa Cameltoe uzlabota versija, un tas ir lieliskākais freeride all-mountain sniega dēlis. Pateicoties POW 3BT un konusveida formai, tas sagādā prieku gan trasē, gan ārpus tās.

Testlab

Austrijas Alpu dziļumā atrodas Bataleon Mountain Lodge. Šeit ziemu pēc ziemas cilvēki jau gadiem ilgi izstrādā, testē, pārbauda un atkal testē jaunas formas un veidus sniega dēļi.

Garantija Bataleon sniega dēļi

Bataleon Sniedz standarta 2 gadu garantiju visiem saviem ar rokām izgatavotajiem sniega dēļi. Tomēr ir lietderīgi pēc iegādes reģistrēt savu dēli, izmantojot Bataleon.

Mēs Sideways atbalstām 3BT konstruēšanas veidu un piekrītam Bataleon misijai, ka patiesībā runa ir tikai par to, kā gūt prieku uz kalna:"Smile! it's snowboarding".

Bataleon Snovbords komplekti ar stiprinājumiem

Vai meklējat Bataleon dēli ar stiprinājumiem? Tas noderēs. Mēs jau esam jums sagatavojuši vairākus pilnus Bataleon snovborda komplektus. Esam izveidojuši dažas dažādu dēļu kombinācijas ar stiprinājumiem, kas der kopā. Vai jūsu mīļākais komplekts nav iekļauts sarakstā? Vai arī jums vairāk patīk Bataleon sniega dēlis ar Flow stiprinājumiem? Lūdzu, sazinieties ar mums un dariet mums zināmu, kuru snovborda komplektu vēlaties. Mēs izveidosim jums jauku komplekta cenu.

bataleon snowboards

Iegādājieties savu Bataleon snovbordu vietnē Snowboards.lv

Varbūt jūs domājat par jauna snovborda iegādi. Jūs esat dzirdējuši no nostāstiem, ka Bataleon dēļi ir ļoti labi. Mēs tam piekrītam. Vai jūs joprojām šaubāties, vai Bataleon snovbords ir piemērots tieši jums? Nāciet uz mūsu salonu un ļaujiet mums jums ieteikt, kurš snovborda veids jums ir vispiemērotākais. Turklāt mēs vienmēr piedāvājam apmierinātības garantiju. Vai pēc nedēļas sniega dēļa lietošanas neesat pilnībā apmierināts? Nekādu problēmu. Mūsu mērķis vienmēr ir apmierināti klienti. Atnāciet atpakaļ uz mūsu veikalu un paskaidrojiet, kas jums uz dēļa nepatika. Mēs kopā meklēsim risinājumu. Vai jūs tomēr vēlētos citu dēli? Arī tas ir iespējams. Tad jūs maksāsiet tikai nomas maksu par tik ilgu laiku, cik ilgi dēli izmantojat. Atlikušo summu varat izmantot, lai izvēlētos citu snovbordu. Vai tas notiek bieži? Par laimi, nē. Mums ir plaša pieredze ar Bataleon sniega dēļi un mēs regulāri testējam vairākus modeļus, lai varētu jums sniegt pareizus padomus.

Vai jūs pērkat snovbordu pie mums? Tad mēs izgatavojam dēli pilnībā gatavu izmantošanai trasē. Mēs pulējam tērauda malas un nodrošinām dēli ar svaigu karstā vaska kārtu.

bataleon-logo

Bataleon sniega dēļi pasūtīšana tiešsaistē

Vai mūsu vietnē esat atradis savu iecienītāko Bataleon sniega dēli pareizajā garumā? Vai neesat no mūsu snovborda veikala? Tad pasūtiet savu dēli ātri un droši mūsu interneta veikalā. Drošs maksājums ar skaidru naudu, kredītkarti vai Ideal. Visi pasūtījumi, kas veikti līdz plkst. 17:00, tiek nosūtīti ar PostNL tajā pašā dienā.

Apskatiet visu mūsu kolekciju sniega dēļi