Burton

Snovborda zīmols Burton: inovācijas, aizrautība un līderība snovborda pasaulē

Runājot par snovbordiem, nav ikoniskāka un ietekmīgāka zīmola par Burton. Snovborda industrijas pionieris, Burton ir būtiski ietekmējis snovborda sporta veidu kopš tā izveides 1977. gadā. Kopš pirmā snovborda izstrādes līdz nozares līderim ar inovatīvām tehnoloģijām, Burton joprojām ir vadošais zīmols, kas pazīstams ar savu kvalitāti, veiktspēju un uzticību snovborda kopienai. Šajā kategorijas tekstā mēs sīkāk aplūkosim Burton sniega dēļu vēsturi, filozofiju, tehnoloģijas un klāstu.

burton

Vēsture Burton

Burton stāsts aizsākās 1977. gadā, kad Džeiks Burton Kārpenters (Jake Carpenter) savā dzimtajā Vermontas pilsētā izstrādāja savu pirmo sniega dēli. Tajā laikā snovbords bieži tika uzskatīts par savdabīgu sporta veidu, taču Džeiks bija apņēmības pilns to popularizēt un attīstīt. Gadu gaitā Burton piedzīvoja milzīgu izaugsmi un pacēla šo sporta veidu līdz jaunām virsotnēm.

Astoņdesmitajos gados Burton kļuva par vienu no atzītākajiem zīmoliem snovborda pasaulē. Viņi laida klajā inovatīvus produktus un iepazīstināja plašāku auditoriju ar snovbordingu. Viņi 1985. gadā laida klajā pirmo sniega dēli ar metāla malām, kas uzlaboja sniegumu un kontroli. Tam sekoja daudzi citi pirmie ražojumi, tostarp EST stiprinājumi, kas nodrošina tiešāku sniega dēļa un braucēja saikni.

Arī 21. gadsimtā Burton turpina būt vadošā sniega dēļu nozarē, pievēršot uzmanību tehnoloģiskajām inovācijām un ilgtspējai. Viņu apņemšanās ievērot vides aizsardzības prasības un uzticība snovborda kopienai ir daži no faktoriem, kas padara Burton zīmolu populāru gan profesionāļu, gan amatieru vidū.

burton

Filozofija un misija Burton

Burton filozofija vienmēr ir bijusi padarīt snovbordu pieejamu ikvienam un paplašināt šī sporta veida robežas. Viņi tic snovborda spēkam, jo tas ir veids, kā savienot cilvēkus, pārkāpt robežas un izklaidēties brīvā dabā. Burton cenšas radīt augstākās kvalitātes produktus, kas uzlabo snovborda pieredzi un pastiprina aizraušanos ar šo sporta veidu.

Vēl viens būtisks Burton filozofijas aspekts ir viņu apņemšanās ievērot ilgtspējas un vides aizsardzības principus. Viņi saprot, ka sporta veida nākotne ir atkarīga no dabiskās vides, kurā tas notiek, aizsardzības. Burton ir apņēmies ievērot ilgtspējīgas ražošanas praksi, līdz minimumam samazināt oglekļa dioksīda emisijas un atbalstīt iniciatīvas, kas aizsargā ziemas sporta veidu vidi.

Tehnoloģiskās inovācijas no Burton

Burton ir pazīstama ar savām tehnoloģiskajām inovācijām, kas ir ievērojami uzlabojušas snovborda lietošanas pieredzi. Dažas no ievērojamākajām tehnoloģijām ir šādas:

  1. The Channel: 2011. gadā ieviestā The Channel ir montāžas sistēma, kas ļauj neierobežoti regulēt stiprinājumu pozīcijas. Tas ļauj snovbordistiem pielāgot sniega stiprinājumus tieši savam braukšanas stilam un vēlmēm.

  2. EST stiprinājumi: Burton's EST stiprinājumi ir izstrādāti, lai darbotos ar The Channel stiprinājuma sistēmu un nodrošinātu tiešāku sniega dēļa un braucēja savienojumu. Tas nodrošina labāku kontroli un labāku dēļa sajūtu.

  3. Flying V: Burton's Flying V camber profils apvieno camber un rocker, lai uzlabotu snovborda veiktspēju un manevrētspēju. Tas nodrošina stabilitāti lielā ātrumā un rotaļīgumu frīstaila trikiem.

  4. Carbon Highlights: Stratēģiski izvietojot oglekļa šķiedras uz dēļa, Burton's Carbon Highlights nodrošina papildu pop, atsaucību un jaudu bez papildu svara.

  5. Ankle Hammock: to stiprinājumos ieviestais Ankle Hammock nodrošina drošāku stiprinājumu pie snovborda zābaka, efektīvāk nododot jaudu dēļam.

burton

Šāda klāsta Burton

Burton var lepoties ar savu plašo snovborda preču sortimentu. Katru sezonu Burton laiž tirgū vēl vienu plašu un atjaunotu kolekciju. Ātri aplūkojiet visu mūsu Burton kolekciju, tostarp.