Dakine

dakineDakine, kas dibināta 1979. gadā Havaju salās un atrodas pie Huda kalna (Hood River, Oregonas štatā), ražo mugursomas, snovborda somas, snovborda cimdus un visa veida citus snovborda piederumus.

Dakine snowboard materiaal

Uzņēmuma pamatvērtības Dakine

Cieņa vienmēr ir bijusi Dakine pamatvērtība. Dakine sākotnēji ražoja sērfošanas līniju, kas tika izstrādāta no cieņas pret Maui viļņiem un bija paredzēta galvenokārt vietējiem iedzīvotājiem. Jūra un kalni Dakine acīs ir kas vairāk nekā tikai rotaļu laukums. Dakine šīs vietas uzskata par oāzēm, kurās apvienojas atpūta un brīvība. Dakine ilgtspējas centieni ir balstīti uz cieņu un cieņu pret šīm vietām un attiecībām. Dakine uzskata, ka mūsu planētai un mūsu kopienām ir vajadzīga palīdzība, un galu galā mēs varam pozitīvi ietekmēt pasauli, samazinot produktu ietekmi, uzlabojot iekšējos procesus un palīdzot veidot aizstāvju kopienu, izmantojot kopīgas kaislības.

Cieņa pret produktiem Dakine

Labākais, ko Dakine dara, ir lielisku produktu ražošana, taču pat vislabākajam produktam ir ietekme uz vidi, tāpēc Dakine vienmēr strādā pie tā, lai samazinātu šo ietekmi, vienlaikus nodrošinot ilgtspēju un funkcionalitāti. Katru gadu Dakine pilnveido zināšanas un savu materiālu iespējas, tādējādi atvieglojot pieeju izstrādājumu dizainam ar dažādām metodēm, kuru prioritāte ir optimāla veiktspēja un minimāla ietekme uz vidi.

Ilgtspējīgi Dakine produkti

Izgatavojot Dakine produktus, galvenā prioritāte ir izturība. Ja iekārtas ir izgatavotas tā, lai kalpotu ilgi, ir mazāka iespēja, ka tās nonāks izgāztuvēs. Dakine dara visu iespējamo, lai izmantotu materiālus, kas samazina ietekmi uz vidi un cilvēkiem, kuri ar tiem strādā.

Katru gadu Dakine paplašina savu produktu klāstu, ņemot vērā šādas videi draudzīgākas iespējas.

Pārstrādāti materiāli

Dakine jau sen izmanto pārstrādātus PET materiālus, un katru gadu tie cenšas izmantot arvien vairāk, nezaudējot ilgtspēju. PET poliestera šķiedras tiek iegūtas no pēc patēriņa pārstrādātām plastmasas ūdens pudelēm, un tās tiek izmantotas izstrādājumos no mugursomām līdz apģērbiem.

Bluesign® apstiprināti materiāli

Bluesign® sistēma apstiprina visu materiālu piegādes ķēdi, lai nodrošinātu, ka tajā tiek izmantota videi visdraudzīgākā ķīmija un procesi. Dakine izmanto Bluesign™ apstiprinātus materiālus visā savā līnijā.

Dakine uitrusting

DWR apdare izstrādājumos no Dakine

PFC ir ķīmiskās vielas, kas bieži sastopamas noturīgā ūdens atgrūdošā (DWR) apstrādē, ko izmanto veiktspējas aprīkojumam un apģērbiem, lai padarītu tekstilizstrādājumus ūdensizturīgus. Ir pierādīts, ka daži no šiem PFC piesārņo ūdensceļus. Tāpēc Dakine sadarbojas ar saviem partneriem, lai palielinātu tādu DWR pārklājumu izmantošanu, kas nesatur PFC un PFC(ec).

Dakine Pasūtīšana tiešsaistē no Snowboards.lv

Lai iegādātos preces no Dakine, esat nonācis īstajā vietā Snowboards.lv. Šeit jūs varat atrast arī citu zīmolu snovborda apģērbu! Pasūtiet droši un ātri tiešsaistē vai ierodieties mūsu snovborda veikalā. Mūsu veikals ir viegli pieejams, un autostāvvieta ir bezmaksas.