Gnu sniega dēļi

Forši Gnu sniega dēļi

Gnu nāk no pagātnes, bet, kā viņi paši atzīst, viņi ir redzējuši arī nākotni. Gadu gaitā viņi nekad nav apstājušies pie laba, ar rokām darināta snovborda izgatavošanas. Tam vienmēr ir jābūt labākam. Tas arī turpmāk būs viņu moto.

Tas apvienojumā ar foršiem māksliniekiem, kuri nodrošina skaistās apdrukas, viņiem ir arī ļoti daudz darba ar pasākumu organizēšanu. Īsāk sakot, Gnu pastāv, lai nodarbotos ar snovbordingu.

Visus Gnu sniega dēļus ar rokām izgatavo snovbordisti snovbordistiem Amerikā. Turklāt visi Gnu sniega dēļi tiek nodrošināti ar labu vasku no OneBall. Tāpēc katrs Gnu snovbords iziet no durvīm gatavs braukšanai.

Viņi to visu ir darījuši kopā Mervin rūpnīcā jau kopš 1977. gada. Klimats ir pirmajā vietā. Visi dēļi ir izgatavoti no videi draudzīgiem materiāliem, un arī sniega dēļi kā gandrīz vienīgais snovborda zīmols pasaulē ir pilnībā pārstrādājams. Šajā rūpnīcā Lib Tech un Roxy tiek ražoti sniega dēļi.

Vai jūs precīzi zināt, kādu Gnu snovbordu vēlaties? Tad uzmanieties. Apskatiet mūsu pilno snovborda kolekciju šeit.

gnu snowboards

Gnu dēļa uzbūve

Gnu ietvaros tiek strādāts ar 3 dažādām pamatformām, un daži dēļi ir asimetriski, šie dēļi ir trāpīgi nosaukti "Asym".

  1. Oriģinālā Banana forma

Ar rocker starp pēdām un nelielu camber ārpus pēdām, kas nodrošina dabisku pagriešanās veidu un labu saķeri ar tērauda malu starp siksnām. Turklāt roķera forma nodrošina arī lielu plūdumu un līdz ar to sērfošanas sajūtu uz pūdera. Izliekuma gabaliņš ārpus stiprinājumiem nodrošina popu un kontroli.

  1. C2 "Ideāls hibrīds".

Izgatavots "normālai snovbordēšanai". Šai C2 formai ir vairāk izliekuma ārpus stiprinājumiem kā Banana formai. Tas nodrošina lielāku precizitāti, saķeri, popu un kontroli, braucot ar dēli. Roķera gabals starp stiprinājumiem nodrošina dabiskas pagrieziena spējas. Šai C2 formai ir pieejams C2X variants ar lielāku izliekumu un C2E variants ar mazāku izliekumu.

  1. C3 "Pasaulē labākais izliekums".

Izgatavots īstam darījumam. Ar C3 izliekuma formu starp kājām ir neliels šūpoļu izliekums. Tomēr tai ir ārkārtīgi lielāks izliekums ārpus stiprinājumiem nekā C2 vai banāna formai. Tas nodrošina lielāku saķeri, popu un stabilitāti. Ja jums nav bail no izaicinājumiem, noteikti pārbaudiet C3 dēļus no Gnu.

Asimetriskie Gnu sniega dēļi

Jau sen sen kādā dēļu sanāksmē, kurā kopā sanāca daudzi snovbordisti, tika konstatēts, ka katra cilvēka ķermenis ir atšķirīgs. Kāds tam sakars ar snovbordu? Nu, jūsu backside (papēža) pagrieziens atšķiras no jūsu frontside (pirksta) pagrieziena. Tas ir saistīts ar spiedienu, ko jūs varat izdarīt, un ar to, kā jūsu ķermenis saliecas. Tāpēc Gnu asimetriskajam sniega dēļi ir atšķirīgs rādiuss aizmugurējā pusē nekā priekšējā pusē. Tāpēc ar Gnu Asym sniega dēli katrs pagrieziens ir perfekts.

Gnu Snovbords Tehnikas

Papildus iepriekš minētajām formām un Asymmetric stāstam, protams, ir vēl vairāk lielisku tehnikas fragmentu Gnu sniega dēļi . Viena no pazīstamākajām, protams, ir Magna Traction, šīs zobainās nažiem līdzīgās tērauda malas nodrošina vairāk saskares punktu ar sniegu - 7, nevis 2, kā var sagaidīt ar tradicionālo camber. Tas nodrošina labāku saķeri uz ledus un cietām nogāzēm, kā arī lielāku saķeres sajūtu, jo dēlis agrāk saskaras arī ar stiprinājumiem. Iespējams, ka šo tehniku pazīstat arī no Lib-Tech sniega dēļi.

gnu snowboard

Ar ko Gnu sniega dēļi ir unikāls?

Gnu sniega dēļi izceļas ar savu unikālo un inovatīvo dizainu. Šis zīmols ir pazīstams ar savu pastāvīgo apņemšanos izmantot jaunākās tehnoloģijas un videi draudzīgus ražošanas procesus. Tas, kas padara Gnu patiesi unikālus, ir to izmantotie progresīvie "Banana" rocker profili, piemēram, "Original Banana" un "C2X", kas nodrošina rotaļīgu un piedodošu braukšanas pieredzi.

Gnu ir arī līderis videi draudzīgu materiālu un ražošanas metožu izmantošanā, piemēram, izmantojot ilgtspējīgas koksnes serdeņus un bioplastmasas virskārtas. Turklāt tie ir pazīstami ar savu oriģinālo un uzmanību piesaistošo grafiku, kas piešķir zīmolam savdabīgu un māksliniecisku izskatu. Visi šie aspekti padara Gnu sniega dēļi unikālu un iecienītu snovbordistu vidū, kuri meklē veiktspējas, inovāciju un ekoloģiskuma kombināciju.

Gnu snovborda komplekti

Vai esat izvēlējies lielisku sniega dēli no Gnu? Vai jūs meklējat labas saites, kas papildinātu jūsu komplektu? Mēs esam jums sagatavojuši dažus lieliskus Gnu snovborda komplektus. Mēs apkopojām Gnu sniega dēļi snovborda komplektus no Bent Metal. Krāsu un specifikāciju ziņā šie stiprinājumi lieliski sader ar Gnu dēļiem. Tikpat traki, jo stiprinājumi un dēļi nāk no vienas rūpnīcas. Proti, Mervin. Vai jūsu vēlamais komplekts nav starp tiem? Vai arī jūs vēlaties Gnu snovbordu ar Flow stiprinājumiem? Sazinieties ar mums un dariet mums zināmu, kādu komplektu esat iecerējis. Mēs vienmēr sagatavosim jums jauku komplekta piedāvājumu.

Gnu Būtisks pakalpojums

Šajā sezonā Gnu Mullair vairs nebūs kolekcijā. Apstākļu dēļ Nikolā vairs nav šī zīmola komandas braucējs. No šīs sezonas Mullair tiks saukts par Gnu Essential Service. Tas joprojām ir freeride sniega dēlis ar C3 izliekumu un konusveida astes daļu.

Jaunākie Gnu sniega dēļi

Arī vietnē Gnu sniega dēļi 2021. gadam redzams, ka arvien vairāk rocker dēļu pamazām kļūst par hibrīdrokeriem vai pat camberiem. Šogad mēs Sideways esam sagādājuši vairāk Gnu dēļu un pat dažus sieviešu modeļus, tostarp Gloss un Chromatic.

Apskatiet mūsu kopējo sieviešu un vīriešu dē ļu klāstu sniega dēļi vai iegriezieties mūsu salonā Oldenzaalā. Populāri dēļi, kas ir pilnībā noliktavā, tostarp gnu carbon credit, gnu billy goat, gnu riders choice un gnu mullair, mums nav sveši.

Kāpēc iegādāties Gnu snovbordu no Snowboards.lv?

Jūsu izvēle ir kritusi uz lielisku snovbordu no Gnu. Apsveicam! Sideways jūs esat nonācis īstajā vietā, lai iegādātos Gnu sniega dēļus. Mums ir ilga pieredze ar Gnu. Tāpēc mēs varam jums lieliski ieteikt, kurš modelis jums ir vispiemērotākais. Vai jūs iegādājaties snovbordu pie mums? Tad mēs to pilnībā sagatavosim, lai jūs uzreiz varētu doties trasē. Mēs nodrošinām jauno snovbordu ar svaigu karstā vaska kārtu, ko uzklājam ar rokām. Mēs arī pulējam tērauda malas, lai tās būtu īpaši asas.

Vai joprojām šaubāties starp Gnu dēli un citu sniega dēli? Varbūt mēs varam palīdzēt jums izdarīt pareizo izvēli. Lai pārliecinātos, ka esat izdarījis pareizo izvēli, mēs sniedzam jums apmierinātības garantiju. Vai pēc nedēļas snovborda braukšanas dēlis jums nepatīk? Atgriezieties mūsu veikalā. Jūs atmetat nomas maksu un par atlikušo summu varat izvēlēties jaunu dēli.