Holmenkol

Holmenkol slēpju un sniega dēļu vaskošanas un asināšanas komplekts

Domājat par slēpju vai snovborda vaskošanu? Tad jūs uzreiz domājat par Holmenkol. Šis zīmols ražo vasku jau kopš 1922. gada, un tas ir vecākais zīmols, kas ražo slēpošanas vasku. Turklāt šis zīmols ir visaugstākās kvalitātes tekstilizstrādājumu kopšanas līdzeklis.

 • Slēpju un snovborda vaskošana
 • Slēpošanas un snovborda vaskošana
 • Tekstila kopšana

Vislabāko veiktspēju var sasniegt, ja slēpju vai snovborda apkopi un regulēšanu sākat paši. Tas nav ļoti sarežģīti, taču ir svarīgi ievērot pareizo kārtību. Protams, svarīgi ir arī izmantot pareizos materiālus. Vispirms vienmēr jāsāk ar tērauda malu asināšanu. Tikai tad, kad tērauda malas ir pilnīgi asas, varat sākt vaskošana. Vai vēlaties sākt pats? Mēs labprāt palīdzēsim jums sākt. Mēs regulāri vadām vaska spodrināšanas un asināšanas seminārus. Sazinieties ar mums un jautājiet par iespējām. Mēs jau esam jums sagatavojuši vairākus pilnus komplektus no Holmenkol, lai jums uzreiz būtu nepieciešamie piederumi.

Holmenkol asināšanas komplekts

Vēlaties pats vaskot vai asināt savas slēpes vai snovbordu? Tad sniega dēļu asināšanas komplektsno Holmenkol ir neaizstājams. Labi uzasināta tērauda mala nodrošina labāku saķeri, labāku slīdamību un ļauj tērauda malai ilgāk saglabāt asumu. Papildus visu veidu vīlēm, piemēram, dimanta, akmens un dzelzs vīlēm, Holmenkol piedāvā arī pilnu asināšanas komplektu. Šajā asināšanas komplektā ietilpst šādi priekšmeti:

 • Dimanta zāģis, vidēja izmēra
 • Profesionāls griezējs
 • Malas triks
 • Schleifgummi

holmenkol wax

Uzasiniet savas slēpes vai snovbordu paši ar Holmenkol?

Nekad vairs nebrauciet sniegā ar strupu tērauda malu! Ir svarīgi, lai jūs vienmēr strādātu no rupjas uz smalku. Ziemas sporta veidu laikā jūs varat viegli pielabināt tērauda malu, lai nodrošinātu maksimālu saķeri ar cieto sniegu. Vai esat pārliecināts sākt asināt pats? Apskatiet visu asināšanas rakstu kolekciju šeit. Joprojām uztraucaties un vēlaties vispirms redzēt, kā tas tiek darīts? Nav problēmu. Nāciet uz mūsu izstāžu zāli Nijverdālē. Mēs labprāt jums palīdzēsim! Piemēram, mēs kopā varam uzasināt jūsu slēpes vai snovbordu. Mēs soli pa solim iemācīsim jums pareizo kārtību. Mēs arī sniegsim jums padomus, kā, asinot tērauda malu noteiktā leņķī, panākt lielāku saķeri.

Holmenkol vaska komplekts

Pēc tam, kad sniega dēlis vai slēpes ir uzasinātas, jūs varat uzklāt vasku uz pamatnes vai pamatnes. To var izdarīt dažādos veidos, taču vislabākais veids ir ar karsto vasku. Uzklājiet vasku ar gludekli. Vispirms pārliecinieties, ka dēlis ir tīrs. To var izdarīt ar Holmenkol WaxAb aerosolu vai ar karsto vasku karstiem apstākļiem. Lai atvieglotu jums šo darbu, Holmenkol ir sagatavojis Wax komplektu, kurā ir viss nepieciešamais, lai pareizi vaskotu slēpes vai snovbordu. Šajā komplektā ietilpst šādi priekšmeti:

 • Smartwaxer
 • Sintētiskā birste
 • Zirga astrus birste
 • vara birste
 • Vasks ab 200 ml
 • Saistošais aizbāzniņš
 • FX sloksnes melnas 5 gab.
 • skrāpis 3 mm
 • Worldcup mix Cold sarkans-zils 2x35gr.
 • Worldcup mix Karsti dzelteni sarkans 2x35gr.
 • vaska kārba

holmenkol

Vai vēlaties pats vaskot savas slēpes vai snovbordu?

Mēs noteikti iesakām vaskot slēpes vai snovbordu pašiem! Jūs pats varat izlemt, kādu vasku izmantot. Lielākajā daļā veikalu jūsu slēpes vai snovbordu vaskos ar universālo vasku. Tas nav nekas slikts, taču, ja dodaties ziemas sporta ceļojumā sezonas beigās, ieteicams izmantot vasku, kas paredzēts siltiem apstākļiem. Turklāt jūs varat izmantot gludekli, lai izkusušais vasks iestrādātos dziļāk pamatnē, ļaujot uzklāt vairākas kārtas. Vai vēlaties sākt sniega dēļa vaskošanu? Vai jūs interesē, kā vaskot dēli? Mēs labprāt palīdzēsim jums sākt. Mūsu snovborda veikalā mēs regulāri sniedzam vaska klīnikas. Piedāvājam arī iespēju vaskot snovbordu kopā. Mēs soli pa solim izskaidrosim, kas ar to saistīts.

Holmenkol slijpset

Holmenkol Šķidrais vasks

Holmenkol ir izstrādājis kaut ko jaunu, kas atvieglo vaskošanu brīvdienu laikā. Lielākā daļa šķidro vasku ir piemēroti vienai dienai. Tagad šis zīmols ir laidis klajā populārā Alpha, beta un Ultra maisījuma šķidro versiju. Šis šķidrais vasks viegli uzklājams ar lupatiņu. Atšķirībā no vairuma šķidro vasku tas dziļi iesūcas jūsu pamatnē. Uzklājiet pēc slēpošanas vai snovborda, lai tas varētu uzsūkties, kamēr jūs guļat. Noslaukiet to ar suku, un jūsu snovbords vai slēpes būs gatavas vēl vienai lieliskai dienai.

Holmenkol Betamix visu temperatūru vasks

Visvairāk pārdotais Holmenkol vasks ir Betamix. Tas ir vasks, kas piemērots visām temperatūrām un kalpo arī kā laba bāze. Principā jūs varat uzklāt vairākus Betamix vaska slāņus uz jauna snovborda vai slēpes. Dēļiem un slēpēm vasks tiek uzklāts vismaz no rūpnīcas. Tāpēc, pirms pirmo reizi izbraucat uz sniega ar savu jauno pirkumu, tas ir labi jānosusina ar vasku. Pēc tam, kad bāze ir labi vaskota, varat uzklāt virskārtu, ja nepieciešams. Lai iegūtu papildu slīdamību, varat uzklāt fluora slāni ar Holmenkol Racing Base LF21 vasku.

Slēpju vai snovborda vaskošanas secība, izmantojot Holmenkol

Slēpju vai snovborda vaskošana un pulēšana pašam, protams, ir liels prieks. Tas palielina jūsu ziemas sporta prieku. Bet kāda ir pareizā secība? Pavisam vienkārši. Vispirms vienmēr sāciet ar snovborda vai slēpju slīpēšanu.

Slēpju un snovborda asināšana ar Holmenkol

 1. nostipriniet slēpes vai snovbordu ar piemērotām skavām, piemēram, Holmenkol Freeride Fix.
 2. Pārbaudiet, vai tērauda pusē nav nobrāzumu. To, protams, dariet, rūpīgi apskatot, bet arī uzmanīgi aptaustot. Vai jūtat kādus izciļņus? Tad ar Oxyd mini izbrauciet gar tērauda pusi. Ievietojiet rozā akmeni vīles turētājā un ļaujiet tam slīdēt gar tērauda pusi. Jūs dzirdēsiet un jutīsiet, kad izciļņi būs pazuduši.
 3. Vai tērauda malai jau ir pareizais leņķis? Piemēram, 88° vai 89°? Tad tagad atliek tikai panākt, lai tā būtu asa. Vai esat iegādājies jaunas slēpes vai snovbordu? Tad leņķis vienmēr ir 90°. Tad jums jānofrēzē jauns leņķis.
 4. Ja tērauda puse ziemas sporta veidu laikā ir cietusi, sāciet ar rupjāku vīli. Piemēram, Holmenkol Racing File L Maxi . Pats par sevi saprotams, ka ar rupju vīli tiek noņemts vairāk tērauda malas nekā ar smalku vīli.
 5. Pēc tam, kad tērauda puse atkal ir kļuvusi līdzena un izciļņi ir pazuduši, vēlreiz veiciet to pašu, bet ar smalkāku vīli, piemēram, Holmenkol Racing File M Maxi.
 6. Pēc slīpēšanas ar vīlēm tērauda pusē paliek slīpēšanas urbumi. Tērauda mala izskatās asa, un, jā, ja to apejat ar nagu, tērauda mala nokasa naga slāni. Vēl asāku to var iegūt ar dimanta vīlēm. Tāpat kā ar lielajām vīlēm, vienmēr jālieto no rupjas uz smalku. Ar vidēji smagu dimanta vīli viss būs kārtībā.
 7. Pēc asināšanas neaizmirstiet aptumšot kontakta punktus ar Holmenkol Schleifgummi. Ja to nedarīsiet, pamanīsiet, ka slēpes vai sniega dēlis pagrieziena laikā iekož.

Snovborda vaskošana ar Holmenkol

 1. Pirms sākat vaskošanu, pamatnei jābūt tīrai. To var notīrīt ar Holmenkol Waxab. Tas noņems netīrumus, kurus citādi jūs iespiestu pamatnē ar vasku.
 2. Pārbaudiet, vai jūsu pamatne nav bojāta. Tie var rasties, piemēram, uzbraucot akmenim. Šos caurumus vai plaisas var aizpildīt ar Repair Strips.
 3. Pirms vaska uzklāšanas notīriet pamatni ar vara suku. Tas atver pamatnes struktūru, lai tā labāk uzsūktu vasku. Veiciet to katru reizi pirms vaskošanas.
 4. Lai noņemtu veco vasku no pamatnes, vispirms uzklājiet mīksta vaska kārtu, piemēram, Holmenkol Alpha Mix. Šis dzeltenais vasks vislabāk darbojas rudenī, kad temperatūra ir augstāka. Šo vasku var izmantot arī, lai vēl dziļāk notīrītu pamatni. Uzklājiet vasku ar vaska gludekli un uzklājiet to uz pamatnes. Pēc 5 minūšu vaska noņemšanas nekavējoties nokasiet vasku no dēļa vai slēpes apakšas. Vasks joprojām ir nedaudz mīksts, tāpēc tas izvilks netīrumus no pamatnes porām.
 5. Tagad varat uzklāt bāzes slāni ar Beta Mix. Bet pirms šī slāņa uzklāšanas vēlreiz notīriet ar pirkstu birsti. Uzklājiet vasku un uzklājiet to uz pamatnes. Ļaujiet vaskam kārtīgi nožūt vismaz pusstundu. Vēlams nedaudz ilgāk.
 6. Kad vasks ir labi sacietējis, no tāfeles jānoskrāpē liekais vasks. To var izdarīt ar Holmenkol Plexiklinge vai skrāpi. Ar īkšķiem virziet skrāpi no sevis gareniski. Turpiniet skrāpēt, līdz viss vasks ir noņemts no dēļa.
 7. Vai esat pabeidzis uzklāt vairākas vaska kārtas? Tad notīriet pamatni ar suku no zirgu astriem. Šī birste ir mīkstāka nekā vara birste. Tīrot ar astriem, tekstūra atkal būs izteiksmīgāka.

Holmenkol Iegādājieties tiešsaistē vietnē Snowboards.lv

Vai esat pārliecināts, ka vēlaties sākt pats Holmenkol? Tad ātri apskatiet visu mūsu kolekciju. vaska rakstus. Vai vēlaties vairāk informācijas? Vai arī vēlaties redzēt, kā mēs to darām? Jūs varat! Nāciet uz mūsu izstāžu zāli Nijverdālē, un mēs labprāt jums palīdzēsim.