Jones

Laipni lūgti pasaulē Jones

Jones jau gadiem ilgi ir pazīstams ar savu augstas kvalitātes džonsu sniega dēļi. Jeremy Jones uzraudzībā viņi ražo augstas kvalitātes produktus, piemēram,snovborda somas, snovborda stiprinājumus un labākos vīriešu un sieviešu sniega dēļi.

Džeremijs Jones pats daudzus gadus ir bijis profesionāls snovbordists. Jones ir strādājis pie tādām Netflix filmām kā Higher, Further un Bigger. Džeremijs Jones uzsāka šo darbu ar vienu mērķi - radīt labākos sniega dēļi. Jones produktiem ir jābūt ideālam līdzsvaram starp izturību un veiktspēju. Turklāt viņi to visu dara, pievēršot uzmanību detaļām un ziemas saglabāšanai. Viņi arī ļoti koncentrējas uz cilvēku izglītošanu par lavīnu bīstamību un cenšas tās novērst.

Jones snowboard materiaal

Populārākie dēļi no Jones

Jones Vispazīstamākais dēlis, iespējams, ir Jones Mountain Twin un tā sieviešu versija: Jones Twin Sister. Tomēr lielākoties Jones dēļu līnija ir domāta all-mountain un freeraidam sniega dēļi. Padomājiet par īstiem off-piste dēļiem un split dēļiem. Pazīstams šīs sērijas freeride sniega dēlis ir Jones Flagship. Jones izmanto arī 3D tehniku, piemēram, SPoon, kur degunam ir paceltas malas, radot vēl nebijušu plūdumu. Turklāt spoons atvieglo malu maiņu starp papēža un pirksta pagriezienu.

Jones Big Horn sērija vīriešiem ar lielām pēdām

Jones ar savu Big Horn sēriju ir ražojis platākus dēļus īpaši vīriešiem ar lielām pēdām. Tos tautā dēvē arī par platajiem dēļiem. Platie dēļi ir ieteicami, ja jūsu apavu izmērs ir lielāks par 44,5. Stāvot uz "normāla" sniega dēļa ar pārāk lielām pēdām, pēdas un papēži pārāk tālu izvirzās pāri sniega dēļa malai. Novietojot dēli uz sāniem, jūs pamanīsiet, ka jūsu papēži vai apavu deguni pieskaras sniegam, kā rezultātā jūs zaudējat saķeri. Vai jums ir 44,5 vai lielāks apavu izmērs? Izvēlieties Jones sniega dēli no Big Horn sērijas.

Jones

Jones

Kas jauns Jones kolekcijā 2023. gadam?

Arī 22/23. gada ziemai Jones kolekcija . Mountain Twin šogad ir pilnīgi jauna forma. Tas attiecas arī uz dāmām paredzēto versiju Twin sister. Tagad tai ir vairāk SPoona degunā un astē. Šī gada kolekcijas jaunums ir Jones Stratos. Jauns all-mountain freeride un freestyle sniega dēlis ar directional formu. Jones Stratos ir rotaļīgs dēlis, pateicoties šauram sānu griezumam un draudzīgam izliekumam. Turklāt 10 mm konusveidīgā astes daļa apvienojumā ar 3D kontūras pamatni nodrošina vēl nebijušu plūdrumu pūderī.

Jones Backcountry drošība

Papildus jaukai parasto sniega dēļi dēļu kolekcijai viņiem ir arī daudz splitbordu, Turklāt Jones sniedz daudz informācijas un cenšas izglītot cilvēkus par to, kā pareizi rīkoties kalnos, dabā un sniegā. Arī tas, kā rīkoties lavīnas gadījumā, ir daļa no šīs informācijas.

Labi sagatavojies slēpošanas trasēm ar piederumiem no Jones

Jones papildus plašajam aprīkojuma klāstam viņi arī ļoti labi prot droši transportēt un uzglabāt jūsu dēļus un stiprinājumus, izmantojot snovborda somas un snovborda mugursomas. Viņu piedāvājumā ir gan maza izmēra mugursomas, gan ļoti lielas tehniskās snovborda mugursomas ar ietilpību līdz pat 45 litriem. Ir arī vairāki modeļi, kas piemēroti R.A.S. Airbag sistēmai, pārvēršot jūsu mugursomu par lavīnu mugursomu.

Jones Lavīnu drošība

Papildus plašajam snovborda produktu klāstam viņi arī cītīgi cīnās, lai izplatītu zināšanas par drošību uz un ārpus slēpošanas trasēm. Tie ietver 5 pamatnoteikumus, tā sauktos 5 sarkanos karodziņus, lai atpazītu iespējamās lavīnas un izvairītos no iekļūšanas tajās. Piemēram, pievērsiet uzmanību jaunam sniegam, stipram vējam un temperatūrai. Viņu rīcībā ir arī liela lāpstu, peidžeru un zondes kolekcija. 3 vienības ikvienam, kurš vēlas snovot ārpus sniega trases.

Kāpēc iegādāties Jones tiešsaistē vietnē Snowboards.lv?

Mēs esam sajūsmā par Jones sniega dēļi un paši esam rūpīgi testējuši lielāko daļu modeļu. Protams, ar lielu prieku! Tas ļauj mums sniegt jums vislabāko padomu par to, kurš Jones dēļa tips jums vislabāk der un kāds ir atbilstošais garums. Daži Jones dēļi ir garāki par citiem. Piemēram, Mountain Twin vai Twin Sister ir par 2-3 cm īsāks nekā Flagship. Mēs labprāt palīdzēsim jums izvēlēties jums piemērotāko Jones snovbordu. Mēs to darām gan tiešsaistē, gan mūsu snovborda veikalā Nijverdālā. Dēļi ir standartā aprīkoti ar nelielu vaska kārtiņu. Ar to var pietikt vienai vai divām dienām. Kad jūs pērkat Jones snovbordu pie mums, mēs to vaskojam ar karstu vasku. Tas padara dēli pilnībā gatavu snovborda braukšanai.

Bez Jones sniega dēļi mums ir arī citi labi zīmoli sniega dēļi. Apskatiet visu mūsu kolekciju sniega dēļi.