Jones saites

Jones pirkt saites

Laipni lūgti Jones sniega slēpju pasaulē, kur inovācijas, veiktspēja un komforts apvienojas, lai sniegtu vislabāko snovborda pieredzi. Jones Profesionāla snovbordista Jeremy Jones dibinātā kompānija Snowboards ir pazīstama ar savu centību ražot augstas kvalitātes un izturīgu snovborda aprīkojumu, un tās sniega siksnas nav izņēmums.

jones bindingen

Jones Snovborda stiprinājumi ir izstrādāti, izmantojot progresīvas tehnoloģijas un materiālus, lai sniegtu visu līmeņu snovbordistiem vislabāko iespējamo braukšanas pieredzi. Pievēršot uzmanību daudzpusībai un veiktspējai, Jones stiprinājumi ir piemēroti dažādiem braukšanas stiliem un apvidum, tāpēc tie ir piemēroti gan iesācējiem, gan pieredzējušiem snovbordistiem.

Viena no galvenajām Jones stiprinājumu īpašībām ir to ērtā montāža. Ergonomiskā konstrukcija un regulējamās siksniņas nodrošina perfektu pieguļšanu, līdz minimumam samazinot nogurumu un ļaujot ērti snovot visu dienu.

Turklāt Jones stiprinājumi ir veidoti, domājot par izturību. Augstas kvalitātes materiāli un konstrukcija nodrošina, ka šie stiprinājumi var izturēt intensīvu lietošanu un kalpot ilgu laiku, ļaujot jums paļauties uz tiem sezonu pēc sezonas.

Piedzīvojumu alkstošiem snovbordistiem, kuri mīl izpētīt neskartās sniega kalnu teritorijas, Jones stiprinājumi piedāvā perfektu veiktspējas un uzticamības kombināciju. Tās ir izstrādātas, koncentrējoties uz braukšanu bekcountry, kas nozīmē, ka tās labi darbojas sarežģītos apstākļos un nodrošina jums nepieciešamo kontroli piedzīvojumos ārpus trases.

Jones Snowboards ir ne tikai tehnoloģijas un veiktspēja, bet arī apņemšanās ievērot ilgtspēju un videi draudzīgu ražošanu. Viņi cenšas līdz minimumam samazināt oglekļa dioksīda emisiju un, kad vien iespējams, izmanto ilgtspējīgus materiālus un ražošanas procesus.

Neatkarīgi no tā, vai esat all-mountain braucējs, brīvā stila entuziasts vai bekcountry piedzīvojumu meklētājs, Jones slēpju stiprinājumi ir izstrādāti, lai apmierinātu visas jūsu vajadzības. Ar savu moderno tehnoloģiju, ērto piegulumu un izturīgo konstrukciju Jones stiprinājumi piedāvā perfektu veiktspējas un komforta līdzsvaru, lai jūs varētu droši snovot un maksimāli izmantot savu laiku uz kalna.

Tātad, ja meklējat stiprinājumus, kas jūsu snovborda pieredzi pacels jaunā līmenī, meklējiet tikai Jones stiprinājumus. Izpētiet mūsu plašo piedāvājumu jau šodien un izbaudiet Jones stiprinājumu priekšrocības savā nākamajā ziemas sporta piedzīvojumā.

Jones kādas ir priekšrocības?

Jones stiprinājumi piedāvā vairākas priekšrocības, kas veicina labāku snovborda pieredzi un sniegumu uz kalna. Lūk, dažas no galvenajām Jones stiprinājumu priekšrocībām:

  1. Skate-Tech tehnoloģija: Jones stiprinājumos izmantota inovatīvā Skate-Tech tehnoloģija, ko izstrādājis NOW bindings. Šī tehnoloģija izmanto šarnīra punktu zem pēdas, nodrošinot stiprinājumiem dabisku kustību un atsaucību, kas līdzinās skeitborda kustībām. Tas ļauj snovbordistiem vienmērīgāk un ātrāk reaģēt uz savu snovbordu, nodrošinot labāku kontroli un precizitāti.
  2. Komforts un piemērotība: Jones stiprinājumi ir izstrādāti, pievēršot uzmanību komfortam un piemērotībai. Siksnām ir polsterētas un regulējamas siksnas, kas nodrošina labu atbalstu pēdai un potītei. Tas samazina nogurumu un nodrošina labāku spēka pārnesi snovborda braukšanas laikā.
  3. Izturība: Jones stiprinājumi ir izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem un konstrukcijas, tāpēc tie ir izturīgi un spēj izturēt skarbus kalna apstākļus. Tās ir izstrādātas tā, lai kalpotu ilgi, pat intensīvi lietojot dažādos apvidos.
  4. Universāla veiktspēja: Jones stiprinājumi ir universāli un piemēroti braukšanai visās kalnu trasēs. Neatkarīgi no tā, vai braucat pa koptām nogāzēm, pētāt pūderi vai pārvarēt tehniskus apvidus, Jones stiprinājumi nodrošina stabilitāti un atsaucību, kas nepieciešama dažādos apstākļos.
  5. Orientētas uz freeridu: Daudzi Jones stiprinājumi ir īpaši izstrādāti snovborda braukšanai brīvajā dabā (freeride snowboarding), koncentrējoties uz piedzīvojumiem ārpus trasēm un bekcountry. Šīs saites nodrošina atbalstu un atsaucību, kas nepieciešama, lai izpētītu sarežģītus apvidus ārpus ierastās trases.

Īsāk sakot, Jones stiprinājumi ir pazīstami ar savām inovatīvajām tehnoloģijām, ērtu piegulēšanu un izturību, padarot tos par lielisku izvēli snovbordistiem, kas meklē veiktspēju un jautrību kalnā. Neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs vai pieredzējis snovbordists, Jones stiprinājumi piedāvā funkcionalitāti un daudzpusību, kas nepieciešama lieliskai snovborda pieredzei.

jones bindingen

Jones Sniega dēļa Jones stiprinājumi

Snovborda stiprinājumi ir izšķirošais savienojums starp jūsu ķermeni un snovbordu. Jones stiprinājumi satver jūsu zābakus bez spiediena punktiem un maksimāli efektīvi nodod katru kustību uz dēli.

Jones Snovborda stiprinājumi ir izstrādāti tā, lai nodrošinātu augstu komforta un reakcijas līmeni. Snovborda zīmols piedāvā divu veidu stiprinājumus. Apollo un Mercury. Apollo ir freeride stiprinājums, kas izstrādāts braucējiem, kuriem nepieciešama maksimāla reakcija uz tehniska reljefa. Jones Mercury ir frīstaila sniega dēļa stiprinājums, kas paredzēts braucējiem, kuri vēlas izbraukt visu kalnu. Abi modeļi tika izstrādāti kopā ar NOW. Now sniega dēļu slēpēm piešķir snovbordam jaunu dimensiju. Tradicionālie stiprinājumi zaudē enerģiju, kad uz tiem tiek izdarīts spiediens. Jūs vēlaties no tā izvairīties, vēl vairāk savelkot siksnas, kas savukārt rada spiediena punktus un nogurušas kājas.

Jones Siksnas ar Skate-Tech

Ja meklējat vislabākās sniega dēļa saites ar modernām tehnoloģijām, Jones saites ar Skate-Tech ir lieliska izvēle. Jones Snowboards ir izstrādājis Skate-Tech tehnoloģiju, lai sniegtu sniega dēļa lietošanas pieredzi jaunā līmenī.

Skate-Tech ir revolucionāra tehnoloģija, ko iedvesmojusi skrituļslidotāju kustību brīvība. Šī inovatīvā stiprinājuma tehnoloģija nodrošina dabisku un vienmērīgu kāju kustību uz snovborda. Noslēpums slēpjas eņģu "Hanger" konstrukcijā, kas sadala jūsu snovbordu divās daļās un nodrošina nepārspējamu manevrētspēju un atsaucību.

Ar Jones sniega dēļa stiprinājumu ar Skate-Tech sniega dēļa spēlētāji var veikt vienmērīgus pagriezienus un ātri pārslēgties uz otru pusi ar minimālu piepūli. Sistēma absorbē un sadala triecienu pa visu snovborda virsmu, nodrošinot stabilu un ērtu braukšanu pat nelīdzenā apvidū.

Turklāt Skate-Tech nodrošina labāku enerģijas pārnesi starp snovbordu un jūsu kājām, sniedzot jums lielāku kontroli un ātrāku reakciju uz izmaiņām reljefā.

Jones Sniega siksnas ar Skate-Tech ir piemērotas visu līmeņu snovbordistiem, sākot no iesācējiem līdz pat pieredzējušiem. Neatkarīgi no tā, vai meklējat gludu un saudzīgu braukšanu vai maksimālu reakciju un veiktspēju, Skate-Tech piedāvā to visu.

Īsāk sakot, ja meklējat sniega dēļa braukšanu ar sniega dēli, Jones sniega sniega sniega sniega stiprinājumi ar Skate-Tech ir vislabākā izvēle. Atklājiet šīs revolucionārās tehnoloģijas priekšrocības jau šodien un izbaudiet vislabāko snovborda braukšanu.

jones snowboardbinding

Kāpēc iegādāties stiprinājumus no Jones vietnē Snowboards.lv?

Papildus lieliskajām stiprinājumiem mums ir arī šī amerikāņu zīmola snovbordi. Ja iegādājaties Jones snovbordu ar stiprinājumiem pie mums, mēs jums sarūpēsim jauku komplekta cenu. Mēs pielāgosim saites tieši jūsu snovborda zābakiem, lai jums par to nebūtu jāuztraucas. Joprojām neesat pārliecināts par stiprinājumiem? Nāciet uz mūsu snovborda veikalu, lai tos pārbaudītu pie labas kafijas tases. Protams, mums ir lieliska snovborda stiprinājumu kolekcija no labākajiem zīmoliem.

Vai jūs labprātāk pasūtītu stiprinājumus tiešsaistē, bet jums joprojām ir nepieciešams padoms? Sazinieties ar mums pa tālruni, whatsapp vai e-pastu. Ja pasūtījumu veicat līdz plkst. 17:00, snovborda stiprinājumi tiks nosūtīti tajā pašā dienā ar PostNL. Piegāde ir bez maksas, sākot no € 39,95.

Apskatiet visu mūsu kolekciju Jones sniega dēļi

Nepieciešama papildu informācija vai vēlaties apskatīt kolekciju reālajā dzīvē? Tad iegriezieties mūsu snovborda veikalā. Veikals ir viegli sasniedzams, un pie tā durvīm ir bezmaksas autostāvvieta.