Jones sniega dēļi

Jones Nopirkt snovbordu

Sniega dēļi.lv ir īstā vieta, ja meklējat Jones sniega dēli. Mūsu piedāvājumā ir populārākie modeļi no Jones sniega dēļi kolekcijas. Vai jūs meklējat all mountain vai frīstaila sniega dēli? Tad izvēlieties Jones Mountain twin vai Twin Sister. Vai jūs vairāk meklējat freeride snovbordu un vai jums patīk, kad vien iespējams, braukt pa putru? Tad izvēlieties Jones Frontier vai Flagship.

Jones snowboard

Kāpēc izvēlēties Jones snovbordu?

Jones sniega dēļi Sniega dēļi ir populāra izvēle snovbordistu vidū to augstās kvalitātes, inovatīvo tehnoloģiju un koncentrēšanās uz izturību dēļ. Kad meklēšanā tiek pieminēts vārds 'Jones snovbords', ir vairāki iemesli, kāpēc snovbordisti izvēlas Jones.

Pirmkārt, šis zīmols ir pazīstams ar savu bezkompromisa pieeju veiktspējai un dizainam. Jones sniega dēļi ir izstrādājis un testējis profesionāls snovbordists Jeremy Jones, kurš ir pazīstams ar savu piedzīvojumiem bagāto un novatorisko stilu.

Jones sniega dēļi Lai nodrošinātu optimālu veiktspēju dažādos reljefa apstākļos, tiek izmantoti mūsdienīgi materiāli un konstrukcijas metodes. Tās ir paredzētas piedzīvojumiem ārpus trases, bekcountry izpētēm un braukšanai brīvajā stilā.

Turklāt Jones ir apņēmies ievērot ilgtspējības un videi draudzīgas ražošanas principus. Viņi izmanto ekoloģiskus materiālus un metodes, lai samazinātu ietekmi uz vidi.

Ar Jones sniega dēli snovbordisti var izbaudīt atsaucīgu vadāmību, lielisku saķeri uz apledojušām nogāzēm un vienmērīgus pagriezienus putekļainā sniegā. Uzmanība kvalitātei un veiktspējai padara Jones sniega dēļi par iecienītu izvēli gan pieredzējušiem snovbordistiem, gan piedzīvojumu alkstošiem iesācējiem, kas vēlas pārvarēt savas robežas.

Labākais Jones sniega dēļi freerideriem

Vai esat Die Hard freeride snovbordists un meklējat Jones snovbordu, kas ir ātrs un stabils? Jones kolekcijas flagmanis ir Flagship. Tikmēr šis Jones snovborda dēlis ir iecienīts snovborda pasaulē, kad runa ir par tā veiktspēju. Flagship garantē ātrumu, peldamību, kontroli un tiešumu. Dēlis ir stingrs gan garumā, gan torzijā. Tas var radīt problēmas iesācējam snovbordistam. Ar Flasghip jums patiešām būs jāstrādā.

Vai jums ir mazliet mazāka pieredze, vai arī jūs vienkārši vēlaties mierīgāku nobraucienu no kalna? Tad Jones Frontier ir labākā izvēle. Frontier saliekums ir nedaudz maigāks. Taču nenovērtējiet šo dēli par zemu. Gan trasē, gan ārpus tās dēlis viegli nostājas uz zemes.

Jones sniega dēļi

Snovborda dēlis visu kalnu frīstaila piekritējiem.

Papildus labi zināmajiem freeride modeļiem Jones sniega dēļi kolekcijā ir arī vairāki freeride apdullinātāji. Padomājiet par Jones Mountain Twin un Twin Sister . Šiem sniega dēļi ir 3D Contour pamatne. Slēpņa degunam un astes daļai ir karote. Tas nozīmē, ka gals un pakaļgalu malas ir uz augšu. To var salīdzināt ar karoti. Tas padara dēli vēl labāk vadāmu. Šiem dēļiem ir arī labāka peldamība pūderī.

Jones snowboard

Kādas ir Jones snovborda priekšrocības?

Jones sniega dēļi Snovborda dēļi piedāvā daudzas priekšrocības visu līmeņu snovbordistiem, padarot tos par vienu no labākajām izvēlēm ziemas sporta veidu pasaulē.

  1. Veiktspēja: Jones sniega dēļi ir izstrādājis profesionāls snovbordists Jeremy Jones, kas garantē nepārspējamu veiktspēju dažādos reljefa apstākļos. Tie nodrošina atsaucīgu vadāmību, stabilitāti un precizitāti braukšanas laikā.
  2. Ilgtspēja: Jones zīmols ir apņēmies ievērot ilgtspēju un izmanto videi draudzīgus materiālus un ražošanas metodes. Tas ļauj snovbordistiem baudīt piedzīvojumus dabā bez vainas apziņas sajūtas.
  3. Tehnoloģijas: Jones sniega dēļi izmanto inovatīvas tehnoloģijas, piemēram, 3D Base Contour un Traction Tech, kas nodrošina braucējiem labāku saķeri un kontroli, īpaši sarežģītos apstākļos, piemēram, pūderī.
  4. Daudzpusība: Neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs snovbordists vai pieredzējis frīderis, Jones piedāvā plašu sniega dēļi klāstu dažādiem braukšanas stiliem un līmeņiem, ļaujot ikvienam atrast ideālo dēli.
  5. Fokuss uz backcountry: Jones ir pazīstams ar savu fokusu uz backcountry un freeride braukšanu, tāpēc šo zīmolu iecienījuši piedzīvojumu alkstoši snovbordisti, kuriem patīk doties ārpus ierastajām trasēm.

Īsāk sakot, ar Jones sniega dēli jūs iegūsiet augstas kvalitātes, izturīgu un daudzpusīgu sniega dēli, kas palīdzēs jums gūt maksimālu gandarījumu par savu snovborda pieredzi.

Jones sniega dēļi ar stiprinājumiem

Ja vēlaties pilnībā aprīkot Jones sniega dēļi ar stiprinājumiem, esat nonācis īstajā vietā. Apvienojiet savu iecienītāko Jones snovbordu ar atbilstošām sniega dēļa siksnām. Kopā ar Jones Snowboards uzņēmums Now Bindings ir izstrādājis sniega dēļiem ideāli piemērotas saites. Vai jums vairāk patīk Flow vai Burton stiprinājumi uz jūsu Jones snovborda? Tad mēs jums to nodrošināsim. Sazinieties ar mums vai iegriezieties mūsu snovborda veikalā. Mēs ar prieku jums ieteiksim, kāda veida Jones sniega dēlis jums ir vispiemērotākais. Vai esat izdarījis savu izvēli? Tad mēs pielāgosim snovborda stiprinājumus jūsu dēlim, lai jums par to nebūtu jāuztraucas. Visbeidzot, mēs manuāli vaskojam jūsu dēli ar karstu vasku un vaskošanas gludekli.

Papildus snovborda komplektiem no Jones mums ir arī vairāki citu zīmolu piedāvājumi. Interesanti? Apskatiet mūsu sniega dēļa stiprinājumus.

Jones Pasūtiet sniega dēli tiešsaistē vietnē Snowboards.lv

Pasūti savu jauno Jones snovbordu droši un ātri Snowboards.lv. Mēs nosūtīsim jūsu dēli ātri un bez maksas. Vai vēlaties apskatīt mūsu sniega dēļi kolekciju klātienē? Tad iegriezieties mūsu snovborda veikalā Oldenzaalā. Mēs esam viegli sasniedzami, un jūs varat bez maksas novietot savu automašīnu pie veikala.

Apskatiet visu mūsu kolekciju sniega dēļi no labākajiem zīmoliem Vai visu mūsu kolekciju Jones!