Lib Tech sniega dēļi

Lib Tech sniega dēļi pasūtījums

Lib Tech sniega dēļi ir bijis padarīt liels sniega dēļi. Kopš pirmās dienas Lib Tech ir zīmols, ko radījuši snovbordisti - snovbordistiem. Daļēji pazīstams ar pirmo tirgū pieejamo rocker dēli. Lib Tech Skate Banana.

Lib Tech sniega dēļi puišu vidū valda pārliecība, ka viss ir iespējams. Ja par to var sapņot, tad to var izveidot. Kopā ar tā sauktajiem "kraftmeistariem" viņi jau gadiem ilgi būvē labākos ar rokām darinātos dēļus. Visi šie kraftmeistari paši ir snovbordisti, kuri vēlas izgatavot vislabāko dēli tieši jums.

lib tech snowboard kopen

Viņi visi to dara mājīgi kopā Mervin rūpnīcā. Šeit klimats ir pirmajā vietā. Visi Lib Tech dēļi ir izgatavoti no videi draudzīgiem materiāliem, un Lib Tech sniega dēļi ir viens no nedaudzajiem snovborda zīmoliem, kas ir pilnībā pārstrādājams. Lib Tech ražo pasaulē labākos dēļus: "The dream boards".

Šai sezonai Lib Tech vīri atkal nāk klajā ar lielisku sniega dēļi kolekciju. Papildus labi zināmajiem modeļiem, piemēram, Orca, Skate Banana un Travis Rice Pro, viņi nākamajai sezonai piedāvā jaunu profesionāļu modeli. Lib-tech Golden Orca. Šī Orca vēl labāk darbojas svaigā pūderī. Virsma un astes daļa ir tikai nedaudz garāka nekā pašreizējam modelim Orca.

Konstrukcija Lib Tech sniega dēļi

vietnē Lib Tech viņi strādā ar 3 dažādām formām.

  1. Oriģinālā banāna forma

Roķveida izliekums starp stiprinājumiem un viegls izliekums ārpus stiprinājumiem. Tas nodrošina dabisku formu pagriešanai un lielu spiedienu uz malām. Rezultātā jūs gūsiet lielu saķeri. Šī forma nodrošina arī lielu peldamību un līdz ar to sērfošanas sajūtu nesagatavotā sniegā. Izliekums nodrošina labāku kontroli un lielāku dēļa izrāvienu.

libtech banana

  1. C2 "Ideāls hibrīds"

Šis dēlis ir paredzēts normālai snovbordēšanai. C2 formā ir daudz vairāk izliekuma ārpus kājām nekā banāna formā. Tomēr C2 joprojām ir rocker starp stiprinājumiem. Lielāks izliekums nodrošina labāku kontroli un precizitāti, braucot ar sniega dēli. Lielāks izliekums nozīmē arī lielāku spiedienu uz malām un lielāku popu. C2 ir pieejami 2 varianti: C2X (xtreme) un C2E (easy). Atšķirība starp abiem ir izliekuma daudzums uz dēļa.

snowboard libtech

C3 "Pasaulē labākais izliekums"

Šis dēlis ir paredzēts nopietnai braukšanai. C3 camber ir ar ļoti vieglu šūpošanos starp stiprinājumiem. Turklāt šim dēļam ir ārkārtīgi daudz lielāks izliekums ārpus stiprinājumiem nekā Banana formai. Tas nodrošina lielāku saķeri, stabilitāti un popu. Tomēr, lai izbaudītu braukšanu ar šo dēli, ir nepieciešama lielāka jauda un tehnika. Vai nebaidāties no izaicinājumiem? Tad noteikti izmēģiniet šos dēļus.

Lib Tech snowboard

Priekšrocības Lib Tech sniega dēļi

Lib Tech sniega dēļi piedāvā plašu priekšrocību klāstu, kas padara tās iecienītas visu līmeņu snovbordistu vidū. Šiem sniega dēļi ir raksturīgas inovatīvas tehnoloģijas, izturīga konstrukcija un lieliska veiktspēja dažādos apstākļos.

Viena no galvenajām Lib Tech sniega dēļi priekšrocībām ir to, ka tajās izmantotas progresīvas tehnoloģijas, piemēram, C2X kontūrs un Magne-Traction. C2X kontūrs apvieno daudzpusīgu izliekumu starp stiprinājumiem ar rotaļīgu roķeri galotnē un astes daļā, nodrošinot lielisku saķeri un kontroli pagriezienos, vienlaikus sniedzot piezemēšanās atlaidi. Magne-Traction ar viļņveidīgi grieztajām sānu malām nodrošina nepārspējamu saķeri uz apledojušām un cietām virsmām, sniedzot jums pārliecību sarežģītos apstākļos.

Turklāt Lib Tech ir pazīstams ar saviem videi draudzīgajiem ražošanas procesiem. sniega dēļi tiek ražotas, izmantojot videi draudzīgus materiālus un metodes, piemēram, pārstrādātu plastmasu, sintētiskos sveķus uz bioloģiskas bāzes un koka serdes no ilgtspējīgiem mežiem.

Lib Tech sniega dēļi Tie ir arī ļoti izturīgi un ilgi kalpo. Tie ir ar rokām ražoti ASV un ir izstrādāti tā, lai izturētu skarbus apstākļus, tādējādi radot sniega dēli, kas saglabā savu veiktspēju sezonu pēc sezonas.

Neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs snovbordists, kas vēlas uzlabot savas prasmes, vai pieredzējis braucējs, kurš meklē augstas veiktspējas sniega dēli sniega dēļi, Lib Tech ir pieejams modelis jebkuram braukšanas stilam un vēlmēm. Pateicoties inovatīvajām tehnoloģijām, izturīgajai konstrukcijai un izcilajai veiktspējai, Lib Tech sniega dēļi ir lieliska izvēle snovbordistiem, kas vēlas gūt maksimālu gandarījumu par savu snovborda pieredzi.

Snovbords Lib Tech tehnikas

Papildus iepriekš minētajām formām Lib's sniega dēļi, protams, ir arī citas lieliskas tehnoloģijas. Viena no slavenākajām, protams, ir Magna Traction. Šīs zobainās kā naži tērauda malas nodrošina vairāk saskares punktu ar sniegu; ne mazāk kā 7 saskares punktus, nevis 2, kā varētu gaidīt no tradicionālā cambera. Tas nodrošina labāku saķeri uz ledus un cietām nogāzēm.

sniega dēļi no Lib Tech ir aprīkotas arī ar daudzām skaistām koksnēm, piemēram, apses, Paulowna, dižskābarža un balzas koksni. Tās visas ir sadalītas dažādās konstrukcijās ar tādiem nosaukumiem kā Firepower, Horsepower, Climax un Orginal power konstrukcija. Protams, ir arī dažādi stikla šķiedras inkrustācijas veidi un pamatņu veidi.

lib tech snowboards

Mervin, The brains behind Lib Tech sniega dēļi

Mervin ražotne ir vieta, kur tiek izgatavoti slavenie Lib Tech sniega dēļi. Šī rūpnīca atrodas Sequim, Vašingtonas štatā, ASV, un tā ir pazīstama ar savu apņemšanos ieviest inovācijas, videi draudzīgumu un augstas kvalitātes ražošanu.

Mervin rūpnīca izceļas ar savu pastāvīgo apņemšanos nodrošināt ilgtspējību un videi draudzīgu ražošanu. Tā lepojas ar videi draudzīgu materiālu un ražošanas metožu izmantošanu. Piemēram, viņi izmanto pārstrādātu plastmasu, biosveķus un koka serdeņus no ilgtspējīgiem mežiem, lai izgatavotu sniega dēļi. Tas viss ar mērķi līdz minimumam samazināt oglekļa dioksīda emisijas nospiedumu un pozitīvi ietekmēt vidi.

Vēl viens aspekts, kas padara Mervin rūpnīcu unikālu, ir uzsvars uz rokām darinātu izstrādājumu izgatavošanu. Atšķirībā no daudziem citiem sniega dēļu ražotājiem viņi ir pārliecināti, ka, veidojot savus sniega dēļi, viņi ievēro amatniecisku pieeju. Tas ļauj viņiem rūpīgi apstrādāt katru sniega dēli ar rokām un pārbaudīt kvalitāti. Tā rezultātā tiek radīti sniega dēļi ar nepārspējamu kvalitāti un veiktspēju.

Turklāt Mervin rūpnīcā tiek izmantotas dažas no inovatīvākajām tehnoloģijām snovborda nozarē. Sākot ar slaveno C2X kontūru, kas nodrošina perfektu līdzsvaru starp izliekumu un šūpošanos, un beidzot ar Magne-Traction sānu malām, kas nodrošina nepārspējamu saķeri uz ledus un cietā sniega - ikviens Lib Tech sniega dēlis ir papildināts ar novatoriskām tehnoloģijām, kas sniedz braucējiem priekšrocības kalnā.

Īsāk sakot, Mervin Manufacturing rūpnīca ir vieta, kur kaislība pret snovbordiem sastopas ar cieņu pret vidi. Ar savu apņemšanos ievērot ilgtspēju, roku darbu un inovatīvām tehnoloģijām Mervin joprojām ir līderis snovborda nozarē un turpina iedvesmot snovbordistus visā pasaulē ar savu augstas kvalitātes Lib Tech sniega dēļi.

Lib Tech skate banana

Slavenākais Libtech līnijas sniega dēļi dēlis, protams, ir Lib Tech skate banana. Šis tipiskais rockera dēlis bija viens no pirmajiem tirgū pieejamajiem darbojošajiem rockera dēļiem. Tas ir pateicoties BTX banana formai. Tas ļauj ārkārtīgi viegli griezties ap savu asi, un dēlis neķeras uz jebkura reljefa. Magne-traction papildinājums sk8 banana nodrošina arī neticamu saķeri. Pat uz ledus vai cietiem sniega gabaliem dēlis saglabā saķeri. Magne-traction uz sniega darbojas kā zobains nazis. Šo funkciju redzēsiet uz visiem lib tech sniega dēļi.

Lib Tech T Rice pro

Sadarbībā ar Travisu Raisu Lib-tech ir izlaidis vairākus pro dēļus. Vispazīstamākie, protams, ir Lib Tech T-rice pro un TRS. Kopš 2018/2019. gada tiem pievienojās Lib Tech Orca. Pēdējais minētais dēlis ir īsts universāls dēlis, kas tikai ārpus slēpošanas trasēm patiešām jūtas kā zivs ūdenī.

Lib Tech Snovborda komplekti

Papildus Lib Tech Mervin ražo arī sniega dēļi sniega dēļu slēpēm Gnu un Roxy, kā arī Bent Metal sniega dēļu stiprinājumus. Šie stiprinājumi perfekti atbilst Lib Tech sniega dēļi specifikācijām un krāsām. Tātad, vai vēlaties snovborda komplektu no Lib Tech ar labām sniega dēļa saitēm? Tad noteikti apskatiet Bent Metal stiprinājumus.

Kā asināt Lib Tech sniega dēļi?

Tā kā sniega dēļi ir aprīkots ar Magna-Traction, tērauda malas ir nedaudz grūtāk asināt. Ja vēlaties paši uzasināt savu Lib Tech dēli, jums būs jāizmanto īsa vīle. Ja jums nav īsās vīles, turētājā varat ievietot garāku vīli leņķī. Ar īsākiem zāģiem būs vieglāk pārvarēt 7 izciļņus. Ja izmantosiet pārāk garu zāģi, neizdosies apstrādāt visu tērauda pusi. Vai jums nav pieredzes sniega dēļa asināšanā? Mēs labprāt jums palīdzēsim. Mēs varam apkalpot jūsu Lib-Tech sniega dēli vai demonstrēt slīpēšanu un vaskošanu, lai jūs to varētu veikt nākamreiz.

Lib Tech sniega dēļi 2023

2023. gada ziemā Lib-Tech kolekcijā ir vairāk Camber sniega dēļi nekā jebkad agrāk. Tam iemesls ir joprojām augošā Carve sniega dēļi tendence un lielāks pieprasījums pēc sniega dēļi ar Camber. Tomēr visi dēļi joprojām ir aprīkoti ar Magna-Traction un, ja iespējams, ar rocker starp stiprinājumiem, kas atvieglo pagriešanos.

Kāpēc iegādāties Lib-Tech snovbordu no Snowboards.lv?

Mums ir vairāk nekā 14 gadu pieredze Lib Tech sniega dēļi. Tāpēc mēs labi pārzinām Lib-Tech produktus. Tāpēc mēs varam lieliski ieteikt, kurš Lib Tech sniega dēlis jums ir vispiemērotākais. Lib-Tech sniega dēļi ir aprīkots ar minimālu vaska slāni. Mēs pat uzskatām, ka tie ir nedaudz sausi. Tāpēc mēs vaskojam katru Lib-Tech snovbordu, kas tiek nopirkts vai pasūtīts pie mums, ar rokām. Karsto vasku uzklājam ar gludekli, lai vasks iesūcas pamatnē. Šādā veidā jūs varat bezrūpīgi doties ziemas sporta veidos, pirms tam pašiem nevaksējot sniega dēli.

Vai vēlaties vairāk informācijas par Lib Tech sniega dēļi? Sazinieties ar mums vai iegriezieties mūsu sniega dēļu veikalā Oldenzaalā. Mēs labprāt parādīsim jums mūsu snovborda kolekciju pie kafijas tases. Vai jūs labprātāk pasūtītu tiešsaistē? Pasūtījumi, kas iesniegti līdz plkst. 17:00, tiks nosūtīti tajā pašā dienā ar PostNL. Mēs neiekasējam piegādes izmaksas par sūtīšanu sniega dēļi.

Apskatiet mūsu pilno Lib Tech sniega dēļi klāstu tiešsaistē vai iegriezieties mūsu izstāžu zālē Oldenzaalā.