Nidecker

Stāsts par Nidecker

Nidecker ir vadošais uzņēmums, kas pazīstams ar savu augstas kvalitātes sniega dēļi, stiprinājumiem, snovborda zābakiem un citiem ziemas sporta produktiem. Uzņēmumam ir bagāta vēsture, kas aizsākās 1887. gadā, kad brāļi Henri un Cie Nidecker atvēra darbnīcu La Tour-de-Peilz, Šveicē, lai ražotu koka riteņus ratiņiem. Pagājušā gadsimta piecdesmitajos gados uzņēmums sāka ražot koka slēpes, bet astoņdesmitajos gados turpināja savu kompetenci projektēšanā un ražošanā sniega dēļi.

nidecker

Kopš tā laika Nidecker ir kļuvis par vienu no cienījamākajiem un atzītākajiem zīmoliem ziemas sporta nozarē. Uzņēmums lepojas ar savu Šveices mantojumu un ir stingri apņēmies rūpēties par meistarību, kvalitāti un inovācijām. Uzņēmuma inženieru un dizaineru komanda cieši sadarbojas ar profesionāliem snovbordistiem, lai radītu labākos produktus, kas apvieno veiktspēju, izturību un stilu.

Viena no Nidecker raksturīgākajām iezīmēm ir jaunāko tehnoloģiju un materiālu izmantošana. Viņi vienmēr meklē jaunus veidus, kā uzlabot sniega dēļi sniegumu, un strādā ar augstas kvalitātes materiāliem, piemēram, oglekli, kevlāru un citiem kompozītmateriāliem, lai radītu vieglus, atsaucīgus un izturīgus dēļus.

nidecker

Nidecker Koncentrējas uz izturību

Turklāt Nidecker pievērš lielu uzmanību ilgtspējai un izpratnei par vidi. Uzņēmums cenšas saglabāt pēc iespējas mazāku oglekļa dioksīda emisijas nospiedumu un, kad vien iespējams, izmanto videi draudzīgus materiālus un ražošanas metodes. Uzņēmums lepojas ar savu sadarbību ar tādām organizācijām kā Protect Our Winters, kas darbojas, lai saglabātu ziemas vidi un cīnītos pret klimata pārmaiņām.
Nidecker piedāvā plašu sniega dēļi klāstu dažādām disciplīnām un dažādiem snovbordistu līmeņiem. Neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs snovbordists, kas meklē viegli braucamu dēli, vai pieredzējis braucējs, kas meklē augstas veiktspējas freestyle vai freeride dēli, Nidecker ir kaut kas ikvienam.
Papildus sniega dēļi Nidecker ražo arī augstas kvalitātes stiprinājumus un snovborda aprīkojumu. To stiprinājumi ir izstrādāti ar tādu pašu uzmanību detaļām un tehnoloģijām kā sniega dēļi, nodrošinot snovbordistiem vislabāko veiktspēju un kontroli uz kalna.
Gadu gaitā Nidecker ir saņēmis daudzus apbalvojumus un atzinības par inovatīvu dizainu un produktiem. Viņi turpina tiekties uz pilnību savā jomā, un viņu aizraušanās ar snovbordingu mudina viņus nepārtraukti ieviest jauninājumus un pārkāpt robežas.
Īsāk sakot, Nidecker uzņēmumam ir bagāta vēsture ziemas sporta nozarē, un tas turpina būt sniega dēļu tehnoloģiju un dizaina pionieris. Pievēršot uzmanību meistarībai, kvalitātei, izturībai un inovācijām, Nidecker joprojām ir iecienīts zīmols snovbordistu vidū visā pasaulē.