Nitro

Nitro sniega dēļi

Laipni lūgti pasaulē Nitro

Nitro ir vadošais snovborda zīmols, kas vairāk nekā 30 gadus ir ražojis sniega dēļi, kas ražo augstas kvalitātes snovborda zābakus un stiprinājumus. Nitro 1990. gadā dibināja profesionāls snovbordists Tomass Delago no Austrijas. Pēc tam Nitro ir kļuvis par vienu no populārākajiem snovborda zīmoliem snovborda nozarē.

Nitro Nitro ir pazīstams ar inovatīviem izstrādājumiem un savu produktu izcilajām īpašībām. veido profesionālu snovbordistu un dizaineru komanda, kas strādā kopā, lai radītu snovborda produktus, kas pielāgoti visu līmeņu braucēju īpašajām vajadzībām, sākot no iesācējiem līdz pat ekspertiem. Nitro piedāvā plašu sniega dēļi klāstu , tostarp all-mountain, freestyle, freeride un split dēļus, kas piemēroti jebkuram braukšanas stilam.

Nitro Nitro ir vairāk nekā tikai snovborda zīmols. ir kaislīgu snovbordistu kopiena, kas vēlas pārvarēt kalnā iespējamās robežas. Nitro sponsorē arī profesionālu snovbordistu komandu no visas pasaules, kas pārstāv zīmolu sacensībās, pasākumos un medijos. Turklāt Nitro organizē arī vairākus pasākumus un sacensības. Ātri apskatiet visu mūsu kolekciju Nitro sniega dēļi, Nitro stiprinājumi un Nitro snovborda zābaki.

Nitro ir ilgtspējīgs snovborda zīmols

Snovbordošanas ietekme uz vidi ir labi zināma Nitro. Tāpēc Nitro ir apņēmies ievērot ilgtspējības principus, kas to atšķir no konkurentiem. Piemēram, Nitro ir veicis pasākumus, lai samazinātu savu ekoloģisko ietekmi. Nitro cenšas pēc iespējas vairāk izmantot videi draudzīgus materiālus savos produktos un sadarbojas ar tādām organizācijām kā POW, Protect Our Winters.

nitro

Nitro Nopirkt sniega dēļus tiešsaistē.lv

Meklējat preces no Nitro? Tad jūs esat nonācis īstajā vietā - vietnē Snowboards.lv. Mūsu kolekcijā jūs atradīsiet skaistākos un labākos modeļus no Nitro. Vai jūs precīzi zināt, kāds modelis, garums vai izmērs jums ir nepieciešams? Tad pasūtiet to ātri un droši tiešsaistē. Nepieciešama papildu informācija vai vēlaties apskatīt Nitro kolekciju reālajā dzīvē? Nāciet uz mūsu snovborda veikalu.

Nitro