Smith aizsargbrilles

Smith aizsargbrilles vīriešiem un sievietēm

Bob Smith 1965. gadā, būdams kaislīgs slēpotājs, izstrādāja pirmās slēpošanas brilles ar termisku lēcu un elpojošu putu apdari. Pēc vairāk nekā 50 gadiem Smith Goggles ir vienas no labākajām tirgū pieejamajām. Šodien šis zīmols ir pazīstams ar savu labo kvalitāti, plašo klāstu un fantastisko redzamību jebkuros laika apstākļos.

smith gogglea

Smith briļļu priekšrocības

Smith Gogles piedāvā daudzas priekšrocības, kas padara tās par iecienītu izvēli ziemas sporta veidu entuziastu vidū. Šīs modernās aizsargbrilles apvieno inovatīvas tehnoloģijas, augstas kvalitātes materiālus un stilīgu dizainu, lai nodrošinātu nepārspējamu pieredzi dažādu aktivitāšu laikā, piemēram, snovbordojot un slēpojot.

Viena no ievērojamākajām Smith briļļu priekšrocībām ir ChromaPop tehnoloģija. Šī progresīvā lēcu tehnoloģija ievērojami uzlabo spilgtumu, kontrastu un krāsu uztveri, nodrošinot lietotājam spilgtu un precīzu redzi. Tas ļauj lietotājiem labāk uztvert dziļumu, labāk novērtēt reljefu un ātri reaģēt uz mainīgajiem apstākļiem.

Turklāt Smith brilles ir aprīkotas ar inovatīvu ventilācijas sistēmu. Stratēģiski izvietotās ventilācijas atveres un gaisa plūsmas samazina kondensāciju un nodrošina lēcu tīrību pat intensīvu aktivitāšu laikā. Tas nodrošina netraucētu redzamību un novērš miglošanos, kas ir būtiski snovborda vai slēpošanas laikā.

Arī Smith brilles ir veidotas tā, lai tās būtu ērtas un piemērotas. Pateicoties regulējamām siksniņām, trīsslāņu putām un saderībai ar ķiverēm, šīs brilles nodrošina ērtu pieguļšanu un drošu stiprinājumu. Tās ir izstrādātas tā, lai cieši pieguļ sejai un nerada spiediena punktus, ļaujot lietotājiem brīvi kustēties, netraucējot uzmanību.

Turklāt Smith brilles ir izgatavotas no augstas kvalitātes materiāliem, kas nodrošina izturību un aizsardzību. Lēcām ir pret skrāpējumiem izturīgs pārklājums, kas nodrošina ilgstošu skaidrību, savukārt rāmji nodrošina triecienizturību un aizsargā pret triecieniem un kritieniem.

Smith aizsargbrilles ar sfērisku lēcu

Tas piešķir skaistu seju. Slēpošanas brilles ar "izliektām" lēcām skaisti izlīdzina ķiveres izliekumu, lai tā izskatītos vienota. Šīs izliektās lēcas sauc par sfēriskām lēcām. Šāda lēca seko acs izliekumam, tāpēc acis mazāk nogurst. Daži Smith briļļu modeļi ar sfērisku lēcu ir Vice, I/O, I/O mag un Skyline.

Smith Slēpošanas brilles ar cilindriskām lēcām

Iespējams, jūs jau agrāk esat redzējuši šo terminu. Cilindriska lēca ir horizontālā plaknē un arī vertikālā plaknē izliekta lēca. Var arī teikt, ka objektīvs ir izgriezts no caurules. Tas nodrošina gludu redzamību. Smith Vogue, Squad, Drift un Frontier ir slēpošanas brilles no Smith ar cilindrisku lēcu.

Chromapop lēcas Smith brillēs.

Smith ir īpašas Chromapop lēcas, kas piemērotas jebkuram laikapstākļu tipam, lai nodrošinātu vislabāko redzamību jebkuros apstākļos. Tagad, protams, mēs pilnībā saprotam, ka brīvdienu laikā jums negribas katru dienu mainīt lēcas.

Smith Tāpēc esam iedalījuši šīs maināmās lēcas 3 kategorijās. S0, S2 un S3. Ir arī tā sauktās Chromapop fotohromiskās lēcas. Šīs lēcas iekrāsojas atkarībā no UV gaismas daudzuma, ko tās saņem.

Tāpēc meklējiet sev piemērotāko lēcu un gūstiet izdevīgus piedāvājumus mūsu interneta veikalā. Ja neatrodat, ko meklējat, zvaniet mums, sazinieties ar mums pa tālruni, sazinieties ar lietotni vai rakstiet e-pastu.

S2: universāls objektīvs gandrīz visiem apstākļiem.

S1: objektīvs sliktiem laika apstākļiem.

S3: Objektīvs vislabākajiem laika apstākļiem ar skaidrām zilām debesīm.

Smith Komplektā ar papildu objektīvu

Vienas no vislabāk pārdotajām slēpošanas brillēm Smith kolekcijā ir Squad. Šim modelim ir divas versijas. Parastā" un XL versija. Atšķirība starp abām slēpošanas brillēm, izņemot izmēru, ir tāda, ka Squad Xl ir aprīkotas ar divām Chromapop lēcām. Turklāt XL modelim ir 3 slāņu putas, kas padara to vienkārši ērtāku, lai pielāgotos jūsu sejas formai.

smith goggles

Smith Vice

Viens no modeļiem, kas kolekcijā ir jau vairākus gadus, ir Smith Vice. Šim modelim ir tādas pašas augstas kvalitātes lēcas kā tā lielajam brālim I/O. Protams, brilles ir aprīkotas ar Chromapop lēcām un 3 slāņu putām.

Smith I/O MAG 4D

Jaunākais modelis no Smith saimes ir 4D mag. Ar 4D Smith nosaka jaunu standartu, kad runa ir par maksimālas redzamības radīšanu, uzliekot brilles. Šajās brillēs ir iestrādātas visas Smith piedāvātās metodes. Piemēram, BirdsEye VisionTM ar jau sen pārbaudīto Chromapop, un jūs varat saskatīt detaļas pat sliktākajos laikapstākļos! Šai modernākajai lēcu tehnoloģijai ir lielāks (par 25 % lielāks) kopējais redzamības lauks, salīdzinot ar I/O MAG un visām citām slēpošanas aizsargbrillēm.

Smith pasūtīt brilles tiešsaistē Snowboards.lv

Smith Pasūtiet slēpošanas brilles tiešsaistē Snowboards.lv nozīmē, ka jūs izvēlaties kvalitāti. Pasūtiet savas jaunās slēpošanas brilles tiešsaistē droši un ātri, un jums vienmēr būs laba redze uz slēpošanas trasēm. Ja pasūtījumu veicat līdz plkst. 17:00, mēs nosūtīsim to tajā pašā dienā ar PostNL.

Papildus Smith aizsargbrillēm mums ir vēl lieliskākas slēpošanas aizsargbrilles no labākajiem zīmoliem. Starp citu, vai zinājāt, ka šīs brilles lieliski iekļaujas Smith ķiverēs?

Vai jums ir interesanti? Apskatiet visu mūsu briļļu kolekciju vai iegriezieties mūsu veikalā Oldenzaalā.