Smith ķiveres

Smith Ķiveres: lielāka drošība un stils slēpošanas trasēs

Kad runa ir par snovbordu, drošība ir vissvarīgākā, un ķiveres izvēlei ir izšķiroša nozīme galvas aizsardzībā aizraujošu nobraucienu laikā uz nogāzēm. Smith ķiveres izceļas kā labākā izvēle snovbordistiem, kas cenšas panākt ideālu drošības, komforta un stila kombināciju.

Smith ir izveidojis reputāciju, ražojot augstas kvalitātes ķiveres, kuru prioritāte ir gan aizsardzība, gan inovācijas. Šīs ķiveres ir rūpīgi izstrādātas, izmantojot progresīvas tehnoloģijas un materiālus, nodrošinot jums vislabāko iespējamo galvas aizsardzību snovborda piedzīvojumu laikā.

smith helmen

Smith Ķiveres ar MIPS

Viena no galvenajām Smith ķiveru priekšrocībām ir to koncentrēšanās uz drošību. Katra Smith ķivere ir izstrādāta tā, lai tā atbilstu vai pat pārsniegtu nozares drošības standartus, tādējādi nodrošinot jums sirdsmieru, kad izbraucat nogāzes. Ar tādām funkcijām kā MIPS (Multi-Directional Impact Protection System) Smith ķiveres ir izstrādātas tā, lai samazinātu rotācijas spēku trieciena laikā, uzlabojot vispārējo aizsardzību.

Komforts ir vēl viena joma, kurā Smith ķiveres ir izcilas. To ergonomiskais dizains nodrošina ērtu piegulēšanu, neapdraudot komfortu. Daudzās Smith ķiverēs ir regulējamas ventilācijas sistēmas, kas ļauj regulēt gaisa plūsmu un uzturēt komfortablu temperatūru snovborda laikā.

Smith dažādu stilu ķiveres

Papildus to drošības un komforta īpašībām Smith ķiveres piedāvā plašu stilu klāstu, lai tās atbilstu jūsu individuālajām vēlmēm. Neatkarīgi no tā, vai jums patīk gluds un moderns dizains vai drosmīgi un koši raksti, ir pieejama Smith ķivere, kas atbilst jūsu unikālajam stilam. Tas nozīmē, ka varat droši braukt, vienlaikus paužot savu personīgo izjūtu.

Smith ir pazīstama arī ar to, ka savās ķiverēs izmanto vismodernākās tehnoloģijas. Lai uzlabotu aizsardzību, nezaudējot ventilāciju, ir iestrādātas tādas funkcijas kā Koroyd, kas ir ļoti elpojošs un triecienizturīgs materiāls. Šī apņemšanās ieviest inovācijas nodrošina, ka jūs saņemat ķiveri, kas ir ne tikai stilīga un droša, bet arī aprīkota ar jaunākajiem sasniegumiem snovborda aprīkojuma jomā.

smith helmen

Smith Maze un Allure slēpošanas un snovborda ķivere vīriešiem un sievietēm.

Smith Maze, iespējams, ir populārākā slēpošanas ķivere mūsu kolekcijā. Šai ķiverei ir In-Mold konstrukcija, kas to padara par vienu no vieglākajām slēpošanas ķiverēm tirgū. Šīs ķiveres izmērs ir regulējams, izmantojot elastīgo siksnu, ko var iestatīt trīs pozīcijās. Ķiveres korpuss šķiet pilnīgi slēgts, taču, pateicoties Airevac tehnoloģijai, sniega dēļa ķivere labi vēdina. Turklāt svaigs gaiss tiek iepludināts aizsargbrillēs, saglabājot lēcu bez kondensāta. Maze sieviešu versija ir Smith Allure. Tieši tāda pati ķivere. Ausu spilventiņiem ir nedaudz mīkstāka apdare, un tie ir sievišķīgās krāsās.

Smith Holt ķivere

Smith Holt ir SmithOptics kolekcijas sākuma līmeņa modelis. Ķivere ir stipra un izturīga, jo ir izgatavota no Hardshell materiāla. Tas padara ārējo apvalku cietu, bet nedaudz smagāku. Ideāli piemērota frīstaila snovbordistiem. Turklāt Smith Holt ir regulējama, izmantojot elastīgo lenti, un labi vēdina, pateicoties Airevac ventilācijas sistēmai. Tā nodrošina, ka jūsu galva vienmēr ir vēsa un aizsargbrilles nesatur kondensātu.

Smith Skautu ķivere ar atloku

Ja jūs domājat, ka ķivere ar atloku ir paredzēta tikai sniega dēļi, jūs maldāties. Smith Scout ir paredzēta gan slēpotājiem, gan snovbordistiem. Šī spēcīgā ķivere ir izturīga un pieaugušo ķivere, taču par maigu cenu. Turklāt ķivere ir regulējama un aprīkota ar Airevac ventilācijas sistēmu.

Smith Kombinējiet ķiveri ar slēpošanas brillēm.

Ja vēlaties, lai viss būtu pilnīgi ideāli, kombinējiet Smith ķiveri ar tāda paša zīmola slēpošanas brillēm. Tā priekšrocība ir tā, ka tās lieliski sader kopā. Rezultātā aizsargbrilles labāk ventilējas, tāpēc lēca neaizsvīst un starp aizsargbrillēm un ķiveri nav neglīta sprauga. Slēpošanas brilles no Smith, tāpat kā ķiveres, ir pieejamas dažādās krāsās.

Smith Pasūtiet savu snovborda ķiveri tiešsaistē vietnē Snowboards.lv

Pasūtiet savu Smith ķiveri tieši tiešsaistē un izvēlieties no daudzām dažādām krāsām un izmēriem. Pieejama tieši no noliktavas un bezmaksas piegāde no 39,95 €. Vai arī ierodieties apskatīt visas mūsu ķiveres mūsu izstāžu zālē Oldenzaalā un saņemiet personīgu padomu no mūsu slēpošanas un snovborda speciālistiem.

Apskatiet visu mūsu sniega dēļu ķiveru kolekciju.