XION

Viss par XION Aizsardzība

Reiz divi holandiešu kaskadieri kādā zinātniskā žurnālā izlasīja rakstu par jaunu "gudru" polimēru D3O®. Viņi uzreiz saskatīja potenciālu aizstāt esošo cieto un neveiklo triecienaizsardzību ar zema profila, elastīgu risinājumu. Viņi nosauca lidmašīnu, lai iepazītos ar uzņēmumu, kas ir šī izgudrojuma autors. Tagad tas jau ir vēsture, bet tā sākās viņu ceļojums, ko tagad sauc par XION Protection.

xion protective wear

XION Aizsardzība

Pēc gadiem ilgušiem testiem un uzlabojumiem radās zīmols XION® Protective Gear. Projektēšanas procesa laikā XION saņēma milzīgu atbalstu no kolēģiem kaskadieriem un sportistiem. Uzņēmuma vēsturē viņi bija arī pirmie, kas valkāja aizsargapakšveļu un izplatīja informāciju par jauno un revolucionāro produktu.

Daudzi no kaskadieriem nodarbojas arī ar (ekstrēmiem) sporta veidiem. Rezultātā jaunā zīmola XION ProtectiveWear stāsts piedzīvoja tādu pavērsienu, kādu paši dibinātāji nebija gaidījuši. Viņi saņēma lūgumus no sportistiem visā pasaulē piegādāt ekipējumu arī viņiem.
Simons: "Ziemas sporta veidu tirgus" mums pēkšņi kļuva par karstāko tirgu. Aizsardzība vienmēr ir sekundāra attiecībā pret to, ko cilvēki dara. Viņiem tā ir jāvalkā, bet viņi izvēlas to nelietot. Tāpēc, ja tā ir ērta un jūs nemanāt, ka to valkā, un tā neierobežo jūsu kustības, lielākā daļa cilvēku ir ļoti apmierināti. Mums tas izdevās, un daudzi sportisti tagad izvēlas XION Protective Wear®."

Snovbords aizsardzība ar D30 no XION

Snovbords aizsardzības produktiem no XION nodrošina un aizsargā D3O novatoriskā triecienaizsardzības tehnoloģija. D3O ir triecienus absorbējošu "viedo materiālu" izstrādes pionieris. Tie ir izcili, jo nodrošina visaugstāko aizsardzību, vienlaikus saglabājot optimālu elastību.

xion protectie

XION Aizsardzība bija viena no pirmajām, kas izmantoja patentēto D3O tehnoloģiju slēpošanas un snovborda aizsardzības apģērbā. Šī agrīnā sadarbība lielā mērā veicināja inovatīvas apakšveļas radīšanu, kas balstīta gan uz zinātnes atziņām, gan praktisko pieredzi.

Kā darbojas D3O XION

Nekas neaizsargā labāk par D3O®, kas nodrošina visplānāko un vismodernāko aizsardzību pret triecieniem. Tāpēc tā ir ideāli piemērota snovbordistiem un slēpotājiem.

D3O® materiālus realizē, apvienojot modernu polimēru ķīmiju un progresīvu dizainu. Materiāli ir mīksti un elastīgi, nemazinot komfortu. Salīdzinot ar standarta putām, tie reaģē atšķirīgi, kad tiek pielietots spēks.

D3O® absorbē un izkliedē enerģiju trieciena laikā. Tas samazina uz ķermeni nodotā spēka daudzumu un rada mazāk bojājumu aizsargātajās zonās, kas var rasties pēc kritiena, braucot ar sniega dēli.

XION Snovbords aizsardzība

Neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs vai ar ilggadēju pieredzi, laba sniega dēļa aizsardzība ir obligāta. XION Aizsardzība ir ļoti populāra kaislīgu snovbordistu un slēpotāju vidū. Viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc viņi izvēlas XION Protection, ir tas, ka tā ir tik tikko pamanāma zem jūsu snovborda un slēpošanas apģērba. Tas ir pateicoties inteliģentajam D3O materiālam. Materiāls ir patīkams un elastīgs un pielāgojas jūsu ķermeņa līnijām.

XION Iegādājieties aizsargapģērbu tiešsaistē

Vai meklējat labu snovborda aizsardzību? Apmeklējiet sniega dēļi.lv. Mums ir plaša XION Protective wear sniega dēļa aizsardzības kolekcija. No trieciena šortiem līdz muguras aizsardzībai. Pasūtiet tiešsaistē vai apmeklējiet mūsu veikalu XION.

xion protective wear